Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.161
Cevap
142
Favori
1.356.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Scenic veya diğer MPV ler gerçek aile arabasıdır zaten ben bundan sonra MPV harici araç almam
  • Bende Renault megane scenic 99 model araba kullanıyorum,anne ve babaya aldık.Çok memnunuz.Tam bir aile arabası.İçinin genişliği en cezbedici tarafı.Babam bu arabayı zor değiştirir bundan sonra,çocuğu gibi bakıyor.Herkese tavsiye ederim.
  • Orjinalden alıntı: tekne1

kardelen arkadaşım

bende senin gibiydim çocuk felan derken araba yetmez oldu ve araştırmaya başladım,
    aile için çok ideal bir araç kesinlikle tavsiye ederim, şahsen önceki aracım megane dı ve sıfır almıştım, bi dahada sıfır araba almam, bu devirde çünkü çok pahalıya mal oluyo ve aldıktan 2 ay sonra satmaya kalksan fiyatı çok düşüyo
    bence ilan sitelerini taramaya başla ve acelen yoksa bekle, mutlaka düzgün bir araç ucuz fiyata denk geliyo :)
    bence 30000 ytl yi sıfır fakat istemediğin bir araca vereceğine ikinci el 2005-2006 model temiz bir scenic alabilirsin
    benim aracım 2005 model privilege ve ben 23000 ytl ye geçen yaz almıştım, bide lpg taktırdım hem zevkle hemde çok ekonomik olarak kullanıyorum

karar senin, pişman olacağını sanmıyorum...

Orjinalden alıntı: KARDELEN ÖZER

SLM ARKADAŞLAR
    BEN PEUGEOT 206 XR KULLANICISIYIM.ARACIN BAGAJ VE İÇİ AİLEME KÜÇÜK GELDİĞİNDEN ARACIMI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.
    SCENİC HOŞUMA GİDİYOR.2004 model FULL SCENİC DYNAMİC BULDUM 24000 YTLYE FULL.60000 KMDE.
    ANCAK BİRŞEYDE VARKİ KAFAMI KURCALIYOR.2004 İKİNCİ EL BİR ARABA İÇİN BU FİYAT NASIL.TABİİ SCENİC AMA SONUÇTA İKİNCİ EL.KULLANDIĞIM KREDİ MİKTARINI ARTTIRIP BÜTÇEMİ 30000 YTLYE ÇIKARIP SIFIR BAŞKA BİR ARAÇ MI ALMALIYIM.
    ÖRNEĞİN SCENİCLE ÇOK ALAKASIZ AMA CHEVROLET AVEO SEDANMI ALMALIYIM...EŞİMLE İKİYE AYRILDIK ASLINA BAKARSANIZ 0 SIFIRI ALALIM DİYOR BEN SCENİC.KREDİMİZ 48 AYLIK OLCAK YANİ ENAZ BAŞIMIZ AĞRIMADAN FAZLA MASRAF YAPMADAN DÖRT YIL BİNEBİLMELİYİZ.
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

arkadaşım;
    birde dynamic ve privilege arasındaki fark nedir?

• Orjinalden alıntı: KARDELEN ÖZER

Orjinalden alıntı: tekne1

kardelen arkadaşım

bende senin gibiydim çocuk felan derken araba yetmez oldu ve araştırmaya başladım,
    aile için çok ideal bir araç kesinlikle tavsiye ederim, şahsen önceki aracım megane dı ve sıfır almıştım, bi dahada sıfır araba almam, bu devirde çünkü çok pahalıya mal oluyo ve aldıktan 2 ay sonra satmaya kalksan fiyatı çok düşüyo
    bence ilan sitelerini taramaya başla ve acelen yoksa bekle, mutlaka düzgün bir araç ucuz fiyata denk geliyo :)
    bence 30000 ytl yi sıfır fakat istemediğin bir araca vereceğine ikinci el 2005-2006 model temiz bir scenic alabilirsin
    benim aracım 2005 model privilege ve ben 23000 ytl ye geçen yaz almıştım, bide lpg taktırdım hem zevkle hemde çok ekonomik olarak kullanıyorum

SLM ARKADAŞLAR
    BEN PEUGEOT 206 XR KULLANICISIYIM.ARACIN BAGAJ VE İÇİ AİLEME KÜÇÜK GELDİĞİNDEN ARACIMI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.
    SCENİC HOŞUMA GİDİYOR.2004 model FULL SCENİC DYNAMİC BULDUM 24000 YTLYE FULL.60000 KMDE.
    ANCAK BİRŞEYDE VARKİ KAFAMI KURCALIYOR.2004 İKİNCİ EL BİR ARABA İÇİN BU FİYAT NASIL.TABİİ SCENİC AMA SONUÇTA İKİNCİ EL.KULLANDIĞIM KREDİ MİKTARINI ARTTIRIP BÜTÇEMİ 30000 YTLYE ÇIKARIP SIFIR BAŞKA BİR ARAÇ MI ALMALIYIM.
    ÖRNEĞİN SCENİCLE ÇOK ALAKASIZ AMA CHEVROLET AVEO SEDANMI ALMALIYIM...EŞİMLE İKİYE AYRILDIK ASLINA BAKARSANIZ 0 SIFIRI ALALIM DİYOR BEN SCENİC.KREDİMİZ 48 AYLIK OLCAK YANİ ENAZ BAŞIMIZ AĞRIMADAN FAZLA MASRAF YAPMADAN DÖRT YIL BİNEBİLMELİYİZ.

arkadaşım;

privelege en üst donanımdır. dynamic ise en alt.arkadaşlar buluşma ne olacak? cevap verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1646 -- 27 Nisan 2008; 21:37:02 >

• kardeş---
    1. öncelikle bu devirde kesinlikle sıfır araba alınmaz
    al direk pazara çek 7-8000 ytl zararın var
    2. scenic güzel bir tercih ama paran coksa ford c-max de olabili...

. . . . . . ama parça, yakıt dersen elbette scenic 1 numara

Orjinalden alıntı: serdar1646

Orjinalden alıntı: tekne1

kardelen arkadaşım

SLM ARKADAŞLAR

arkadaşım;

privelege en üst donanımdır. dynamic ise en alt.arkadaşlar buluşma ne olacak? cevap verin

• quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

Orjinalden alıntı: hamsiman

Bu arada 60 bin bakımı yaptırdım ve 400 papel. Biraz dokundu.

geçmiş olsun
    egzantrik falanmı değişti nedir bu bukadar?

bu arada tiesto_rise de lastik bakıyor bence 8 lastiğe daha iyi pazarlık olur
    pm atıver

triger de dahil genel diğer kayışlar ve motor yağı flitre vs bakımı oldu.

• Arkadaşlar herkese selam.

2003 model 1,6 otm. Scenic Dynamic almaya karar verdim. Ancak Sizlerden biraz bilgi ve yardım alayım dedim. Scenicte hangi noktalara dikkat etmem gerekir.
    Ayrıca Otomatik vitesli kullanan arkadaşlarda otm.vitesin kullanımı hakkında da bilgi verirseniz tşk.ederim.

Bütün arkadaşların forumda iyi vakit geçirmesi dileğiyle....!
  • ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR EDERİM
    KAFAMDA BİRŞEYLER YAVAŞ YAVAŞ OLUŞMAYA BAŞLADI.
    SIFIR ARABAYI VE ÖZELLİKLE CHEVROLETİ KAFAMDAN SİLDİM ATTIM.
    ANCAK SÖYLEDİKLERİNİZDEN ANLADIĞIM.
    2004 SCENİC DYNAMİC 1.6 1.6V YERİNE PARAMI BİRAZDAHA BİRİKTİRİP,Kİ BUNUN İÇİN BEKLEMEM GEREKECEK 2006 SCENİC privelege ALMAM DAHA DOĞRU.2004 SCENİC DYNAMİC 68000 KMDE VE 23000 YTLYE İNDİRİLMİŞTİ.FULL DENMİŞTİ.
  • merhaba arkadaşlar ben bu sitede yeniyim önerilerinizi beklerim
    ayrıca scenic sevenlere katılmak isterim....
  • arkadaşlar peki ya bu araba nasıl
    http://www.araba.com/1202424.html
    ah bu acemilik
  • selam arkadaşlar
    bende 2001 scenic var üzerinde orjinal cantları var fakat
    1 tanesinin kapağı yok nasıl temin edebilirim bilen varmı acaba...????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35volkan35 -- 28 Nisan 2008; 18:25:01 >
  • arkadaşlar online kimse yokmu...
  • buradayım
    ama nasıl edersin bilemem
    çıkma parçacılarra bak

quote:

Orjinalden alıntı: 35volkan35

arkadaşlar online kimse yokmu...
  • güzel araba kardeş
    bak kaçırma
  • olsa tükan senin
    bendeki düz vites

quote:

Orjinalden alıntı: scenic2003

Arkadaşlar herkese selam.

2003 model 1,6 otm. Scenic Dynamic almaya karar verdim. Ancak Sizlerden biraz bilgi ve yardım alayım dedim. Scenicte hangi noktalara dikkat etmem gerekir.
    Ayrıca Otomatik vitesli kullanan arkadaşlarda otm.vitesin kullanımı hakkında da bilgi verirseniz tşk.ederim.

Bütün arkadaşların forumda iyi vakit geçirmesi dileğiyle....!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker3838

güzel araba kardeş
    bak kaçırma

ARKADAŞIM BİRŞEY DAHA
    DAHA ÖNCE SÖYLEDİĞİM SCENİCTE 1.6 16V DYNAMİC
    ÖN CAMDA 2 YERDE TAŞ FIRLATMIŞ VE ÇITLAMIŞTI.
    SERVİS KASKO YAPTIRIR.SONRA KASKODAN DEĞİŞTİRİRSİN DEDİ.
    CAMI DEĞİŞTİRMEM HEM KASKO HEM ARABA DEĞERİNDE DÜŞME ANLAMINA GELMEZMİ?
    2004 MODEL 68000 KM FULL BENZİN 23000 YTL

• İŞİN ÖZÜ OTURDUĞUM YERDE PEK SCENİC BULMA ŞANSIM OLMUYOR.
    BULDUĞUM SCENİCE BUNDAN TAKILDIM BU KADAR.
    İSTANBUL DIŞINDAYIM AMA TABİ İSTANBULA GİDEMEZ DEĞİLİM.
  • kaskodan değişen cam kasko değerini düşürmez
    kaskonun senelik hediyesidir cam
    olur ufak tefek hata arabalarda
    içine siniyor ise al arabayı
    severek almam önemli
    binecek sensin sonuçta

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ilker3838

güzel araba kardeş
    bak kaçırma

ARKADAŞIM BİRŞEY DAHA
    DAHA ÖNCE SÖYLEDİĞİM SCENİCTE 1.6 16V DYNAMİC
    ÖN CAMDA 2 YERDE TAŞ FIRLATMIŞ VE ÇITLAMIŞTI.
    SERVİS KASKO YAPTIRIR.SONRA KASKODAN DEĞİŞTİRİRSİN DEDİ.
    CAMI DEĞİŞTİRMEM HEM KASKO HEM ARABA DEĞERİNDE DÜŞME ANLAMINA GELMEZMİ?
    2004 MODEL 68000 KM FULL BENZİN 23000 YTL

• ilgine teşekür ederim ama elinde fazla olan veya jantını değiştiren varsa temin edebilme şansımız varmı
    sıfırını bulamadım onu takmazsam rahat edemicem bu konularda çok hassasımdır (kılımdır yani... )
  • quote:

arkadaşlar peki ya bu araba nasıl
    http://www.araba.com/1202424.html
    ah bu acemilik

Merhaba dostum.. bende Scenic almaya karar verdim.. bu forumda bilgim dahilinde herkesin sorusunu cevaplıyorum.. hiç vaktimden esirgemiyorum..ama FOrumdakilere kırgınım.. kimse soruma cevap vermemiş..

Ben birşey söyleyim. bu aracın sahibi ile görüştüm.. araç iyi bir araç.. LPG si sıralı ancak markasını bilmiyor. onlarda bir alacak karşılığında almışlar.. bu arabayı almaya kafaya koymuştum.. ama vaz geçtim çünkü bu araçta cam tavan yok.. buda aracın değerini satarken çok düşürüyor.. çünkü cam tavansızlar tutulmuyor.. bide sahibi ile görüştüm 250 YKR yakıyor dedi.. ondan soğudum bu arabadan. buna 27000 YTL fiyat koymuştu ilkin..

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.