Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.161
Cevap
142
Favori
1.356.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 2000 emektar scenicimi sattım 2005 scenic'imi aldım cok mutluyum,muzmin bir scenic sever olarak aranızdayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfastar

arkadaslar 2000 emektar scenicimi sattım 2005 scenic'imi aldım cok mutluyum,muzmin bir scenic sever olarak aranızdayım...

Hayırlı olsun Scenic sever dostum, bende 2005 Scenic imi sattım 2010 Scenic imi aldım...

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM

• herkese selamlar.....arkadaşlar yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim....bir konu kaldı....2000 ile 2001 scenic arasında ne gibi farklar var.....(arka camlar manuel, elektrikli farkı gibi) yani fiyatta 1000...1500 tl fark ediyor...değermi farklı özellikler..yarın oto pazarına çıkacam..acil yardımlarınızı bekliyorum.
  • Akaroy dostum hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. Araç çok güzel görünüyor. Fakat tanponu biraz eğri mi yok sa bana mı öle geliyor.. Tekrar hayırlı olsun.

İyi Geceler dilerim.
  • bunların kısaları olsaydı ben de alırdım
    umarım seneye çıkar ;)

renkli göstergesini beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akoray

quote:

arkadaslar 2000 emektar scenicimi sattım 2005 scenic'imi aldım cok mutluyum,muzmin bir scenic sever olarak aranızdayım...

Hayırlı olsun Scenic sever dostum, bende 2005 Scenic imi sattım 2010 Scenic imi aldım...

Akoray hayırlı olsun güle güle kullan ,cok güzel gorunuyor darısı basımıza diyelim... :)

• Akaroy dostum hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız iyi günlerde binmek nasip etsin.
  • Hayırlı olsun. Kazasız, belasız. iyi günlerde kullanın.
    Eğer Scenic'in kısası (Grand olmayanı) ve 2.0 Dizel motorlusu gelse tadından yenmez. Bende almayı düşünürdüm ama getirmiyorlar.
    gerçi 105 HP dizel yeni grand scenic kullandım. Son derece seri bir araç. Sacede yüksek hızlarda nefesi kesiliyor. Güle güle kullanın.
    ilave: Birde otomatiğini getirseler süper olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clio98 -- 18 Nisan 2010; 12:52:02 >
  • dostum araç 2001 scenic Rxt.Ve hız sabitleyici yok ...
    benzin pompası değişmesi olayına ne diyorsunuz???
    ayrıca lahana sever abimin de yorumlarını almak isterim.

ben malatya'dayım.burada bir servis veya usta önerir misiniz???
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamimar

dostum araç 2001 scenic Rxt.Ve hız sabitleyici yok ...
    benzin pompası değişmesi olayına ne diyorsunuz???
    ayrıca lahana sever abimin de yorumlarını almak isterim.

ben malatya'dayım.burada bir servis veya usta önerir misiniz???
    teşekkürler

Buradan tam ve doğru teşhis koymak zor. Benzin pompası da olabilir. Bence en iyi çözüm serviste bilgisayara bağlatıp baktırın. Eğer bu yüzden sistem belleğine bir hata kodu yazılmış ise arızanın sebebini hemen bulursunuz. Sonra servisten fiyat alır ve istemezseniz yaptırmazsınız.
  • Tüm Scenic sever dostlarıma teşekkür ederim...Daha iyileri sizlerin olur inşallah...
    Karaaagac dostum umarım birgün hep beraber tamponunu düzeltiriz
  • Ankara'da 4 fren diskini torna ettirtip, çapak aldırttım, balatalar yenilendi(Kale marka) 140TL. Öztepe balata, conta servisi.Bilgilerinize...
    Scenic'e ait tüm lanetler bir günde beni buldu:-)
    1)-Sunroofun arka ayağı kırıldı
    2)-Bobin arızalandı
    3)-Şanzuman selonoidi
    Hepsini yaptıracağım ama sırada ne var acaba:-))
  • KARDEŞ HAYIRLI OLSUN ALLAH KAZASIZ BELASIZ BİNMEYİ NASİP ETSİN DARISI BAŞIMIZA
  • akoray hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin!!!
  • Karaağaç tampondaki eğriliği görmüş, bana da lastikte bir sorun var gibi geldi....

Hayırlı uğurlu olsun, Allah güle güle binmeyi nasip etsin....

quote:

Tüm Scenic sever dostlarıma teşekkür ederim...Daha iyileri sizlerin olur inşallah...
    Karaaagac dostum umarım birgün hep beraber tamponunu düzeltiriz
  • @Behsat/06,

maşallah arabayı aldığından beri baktırmadığın yeri kalmadı....

Aynıs durum bende de oldu, baştan bir 2-3 milyar harcayınca ( lastikler ve lpg de dahil) araç kendine gelmişti.

şimdi canavar gibi benim araçta.

yalnız ön disklerin taşlanması gerek benimkinin de, aslında sıkıntı çıkartmıyor ama içim rahat etmesi için yaptıracağım bir ara.

hem diskleri yaptırıp hemde balataları değiştirmeyi 140 TL'ye yaptırdıysan çok uygun geldi bana...

şu yaptırdığın yerin adresi telefonu usta ismi vs. verirsen sevinirim...

quote:

Orijinalden alıntı: Behsat/06

Ankara'da 4 fren diskini torna ettirtip, çapak aldırttım, balatalar yenilendi(Kale marka) 140TL. Öztepe balata, conta servisi.Bilgilerinize...
    Scenic'e ait tüm lanetler bir günde beni buldu:-)
    1)-Sunroofun arka ayağı kırıldı
    2)-Bobin arızalandı
    3)-Şanzuman selonoidi
    Hepsini yaptıracağım ama sırada ne var acaba:-))

• akoray, Allah kaza ve dert göstermesin, kem gözlerden, nazardan korusun. Güle güle eskitin ....

H
  • kocaballi ve Galile dostlarım çok teşekkürler...
  • VEEE MUTLU SONNN....herkese selamlar...demiştim ya yüzdüm sonuna geldim diye...2002 16V DYNMC SCENİC sahibi olduk sonunda (emanetçisi).. Aranıza alırsanız çok memnun olurum.yaşadıklarınızı daha iyi anlarım artık (fanatiklik gibi bişey galiba zaten)...Saygılarımla.....OH BEEE
  • selam arkadaşlar beni,m araçta2002rxt ilk çalıştırmadan sonra direksiyonu çevirinçe horultu şeklinde ses geliyor sebebini anlamadım özellikle sertdönüşlerde yapıyor bilenlerin yardımını bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.