Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.161
Cevap
142
Favori
1.356.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aylar sonra foruma dalmışken bir de bana kaybettiğim kontak anahtarının yerine yenisini (uzaktan kumandalı şekilde) yaptırabileceğim bir yer tavsiye edermisin. Mümkünse Avrupa yakasında olsun..

quote:

Orijinalden alıntı: LahanaSever

bu arada arkadaşlar arabamın sizinle görüşmeyeli çıkartmadığı problem kalmadı.. km geldi 90.000 e bu ara 1 ayda 10000 km yaptığım oluyor.. geçenlerde kendi kendime dedim ulan Bi çıkartmadığı ekran problemi var.. Allahtan bide onunla uğraşmıyoz.. yarım saat sora ekran gitti.. yenisi 1500 TL.. ii bi usta buldum 250 TL ye tamir etti.. bu problemi yaşayanlar mutlaka benimle irtibata geçsin yönlendiririm.. göztepe sanayi sitesinde..
  • Orijinalden alıntı: C 200

ARACI 2004 SCENİC 2
    ARKADAŞLAR ARACI ALDIM SORUN KALMADI DAHA ÖNCE YAZMIŞTIM İLK ÇALIŞTIRMADA CAR CAR CALIŞIP STOP EDİYORDU SONRA NORMAL ŞEKİLDE ÇALIŞIYORDU.MASRAF
    EKSANTİRİK DİŞLİSİ 300
    TRİGER SETİ 135
    TAPA 2 ADET 10
    EKSTRA EKSANTRİK DİŞLİSİNİN ARKASINDAKİ DİŞLİNİN ÇAKMA SOMUNU DAN DOLAYI O DİŞLİDE 65
    EKSTRADAN HAVA FİLİTRESİ -4 ADET BUJİ-2ADET TEMİZLEME SPREYİ - SAG AMANTİSÖR LASTİĞİ 93
    İŞCİLİK 150 TAM BİR GÜN SÜRDÜ AMA ARAÇTA ARIZA FALAN KALMADI VE MOTOR BAYA GI BİR SESSİZ ÇALIŞMAYA BAŞLADI

KALARİFÖR HİÇ ÇALIŞMIYOR YANİ FAN HİÇ ÜFLEMİYOR KÖMÜRLERDENDİR DEDİ ELK.USTAM 50 HALLALUR BUNLARIN KLASİĞİYMİŞ BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM

ARKADAŞLAR ÇARŞMBA GÜNÜ ANKARAYA GİDECEGİM ORADA CIKMA YADA UYGUN NEREDE KOLÇAK- SCENİC II PASPASI VE BAGAJ HAVUZU BULABİLİRİM
    TEŞEKKÜRLER
    Ankara/İvedik hurdacılar sitesiB-BlokNo:170 Tel:396 42 64 - 396 43 87 Levent Bey arayınız ya bulur, yada buldurur.Kolay gelsin.Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: petenkaya

Arkadaşlar merhaba,

2001 Scenic RXT ye 2006 - 2007 modellerin mp3 playerlarından takabilirmiyiz? Takarsak direksiyon kumandası çalışır mı?

Transmitter çakmakta iğrenç görünüyor.

Deneyen arkadaş varsa bi yardımcı olur musunuz?

Sayın Arkaşım; Scenic 2001 aracıma arştırmadığım yöntem kalmadı.Yok! Yok! Yok! 2006 - 2007 modellerin Mp3 playerlerinin direksiyon kumandası ve ekrenın çalışmadığını Ankara'daki Renault Yetkili Servisinde öğrendim ve çok üzüldüm.Uysaydı hemen alacaktım.xcar-link firmasının genel merkezini aradım, Usb adaptörü 100 Euro imiş.Fekat Scenic 2001'e uygun değilmiş.Olmuyormuş.Önce iyice araştırmanızı, bulduğunuz veya bulacağınız cihazları araca taktırtıp, test edip ödeme yapmanızı tavsiye ederim.Olur Abi, Takarız Abi, Uyar Abi diyenlere ehemniyet vermeyiniz.Olmuyor! Bende çözümü adaptör kaset (Mp3 player'e girişli) "jak'lı" almakta buldum :-) 15 TL. Kaset ve 35 TL. 2 GB. Mp3 player.Ankara'da ikamet eden Değerli dostların Tavsiye edeceği ve teybin içindeki devrelerden ek yaparak AUX çıkışı yapıp Mp3 Player'e bağlantı yapabilen (Yapmış-denemiş,çalıştırmış) bir Usta varsa seve seve giderim ve duacınız olurum.Selamlar

• behzat senin için. linke tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaradenizEge -- 8 Nisan 2010; 13:43:54 >
  • merhaba arkadaşlar, pilli fm transmitter aldım. Çakmağa takma sorunu yok , arabanın içinde arka koltukta bile çok güzel çekiyor. Hem flash disk olarak kullanıyorum,hem fm transmitter hem de kulaklığı takıp mp3 çalar olarakta kullanılıyor. Markası Oblio fm transmitter fiyatı 35 tl.
  • kısmetse cuma günü taktırıcaz petlasları

tanesine 82 tl fiyat aldım

ankaralılar için adresi verebilirim.

çetinkaya lastik

ostim yıldız sanayiye gelmeden önce

yetkili petlas bayii....
  • arkadaşlar bir sorum olacak scenic ll aracımda sunrof düğmesinin olduğu yerdeki plastik parça kırıldı yenisini sorduğumda 347 tl fiyat biçtiler komple değişiyormuş bu el kadar parça tek satılmıyormuş bayağı bir çıkmacıyı aradım bulamadım acaba nereden bulabilirim bu parçayı yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant28

behzat senin için. linke tıkla

İlginize teşekkür ederim.Hayırlı akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: protoss1905

arkadaşlar bir sorum olacak scenic ll aracımda sunrof düğmesinin olduğu yerdeki plastik parça kırıldı yenisini sorduğumda 347 tl fiyat biçtiler komple değişiyormuş bu el kadar parça tek satılmıyormuş bayağı bir çıkmacıyı aradım bulamadım acaba nereden bulabilirim bu parçayı yardımcı olursanız sevinirim.

Ankaradaki renault çikmaci(Levent Bey'e sordunuz mu?0312 396 42 64 / 0544 783 66 68 Yoksa Konya'daki cıkmacı Fatih Bey'i arayınız.(0533 510 39 54) Umarım bulursunuz.Kolay gelsin dostum
  • Değerli dostar için Scenic kullanım klavuzu(Türkçe) İnşallah işine yarar.
    http://rapidshare.com/files/372012347/SCENIC_KULLANMA_KLAVUZU2.pdf.html
  • ( *******) olan kısıma rapid-share (aradaki çizgi olmadan yazılacaktır.) Bilgilerinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behsat/06

quote:

Orijinalden alıntı: protoss1905

arkadaşlar bir sorum olacak scenic ll aracımda sunrof düğmesinin olduğu yerdeki plastik parça kırıldı yenisini sorduğumda 347 tl fiyat biçtiler komple değişiyormuş bu el kadar parça tek satılmıyormuş bayağı bir çıkmacıyı aradım bulamadım acaba nereden bulabilirim bu parçayı yardımcı olursanız sevinirim.

Ankaradaki renault çikmaci(Levent Bey'e sordunuz mu?0312 396 42 64 / 0544 783 66 68 Yoksa Konya'daki cıkmacı Fatih Bey'i arayınız.(0533 510 39 54) Umarım bulursunuz.Kolay gelsin dostum

teşekkürler konyada buldum allah razı olsun
  • Öncelikle selamlar.Dun itibari ile 2004 model scenic 2 sahibi oldum.Aracım 1.6 Dynamique BVA.Araçta BRC sıralı sitem lpg var.Km si 58.000.Artık bende forumu takip edeceğim.Herkese saygılar....
  • hayırlı olsun arkadaşım
  • Teşekkürler saoğlun.suanda babam uzun yolda. bir depo gaz ile( yaklaşık 75 tl lik gaz aldı) 360 km yol yapmışlar ortalama hız 100-110 sizce bu değer normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipindilzeren -- 9 Nisan 2010; 21:50:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipindilzeren

Öncelikle selamlar.Dun itibari ile 2004 model scenic 2 sahibi oldum.Aracım 1.6 Dynamique BVA.Araçta BRC sıralı sitem lpg var.Km si 58.000.Artık bende forumu takip edeceğim.Herkese saygılar....

hayırlı olsun.. kazasız belasız güle güle kullanın..bende bir süredir otomatik senic II araştırıyorum.. sakıncası yoksa nekadara aldığınızı ve araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum..
  • quote:

Öncelikle selamlar.Dun itibari ile 2004 model scenic 2 sahibi oldum.Aracım 1.6 Dynamique BVA.Araçta BRC sıralı sitem lpg var.Km si 58.000.Artık bende forumu takip edeceğim.Herkese saygılar....

Hoş geldiniz, hayırlı uğurlu olsun.Kazasız, belasız, arızasız sürüşler inşallah :-)
  • quote:

Teşekkürler saoğlun.suanda babam uzun yolda. bir depo gaz ile( yaklaşık 75 tl lik gaz aldı) 360 km yol yapmışlar ortalama hız 100-110 sizce bu değer normal mi?

İncelemenizi tavsiye ederim.Selamlar
    http://forum.donanimhaber.com/m_13141125/mpage_81/key_scenic%2Csevenler/tm.htm
  • Umarım bazı arkadaşların işine yarar

1)- Oto sözlük:

http://www.renaultclubtr.com/forum/showthread.php?t=6707

2)-A-dan Z-ye teknik terimler sözlüğü:

http://www.renaultclubtr.com/forum/showthread.php?t=4917
  • Arac hakkında ilk izlenim mukemmel.Çok rahat ve konforlu bir araç.Fazlası ile guven hissi veriyor.Yaklaşık aldığım rakam 25.000 tl.
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.