Şimdi Ara

Scarlet Witch vs Franklin Richards

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki karakter de özellik olarak aşağı yukarı aynı. İkisi de doğruluğu bükebiliyor. Gezegen yaratabiliyorlar. Ve bunları yok edebiliyorlar. Bir keresinde, Scarlet tüm Avengers üyelerini yok etmişti. Dr. Strange karşı koymaya çalışmış fakat başaramamıştı. Bana göre ortada bir mücadele olur. Berabere kalır gibi duruyor.

• FR sololar ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Franklin richards' la berabere kalmak? huahauha şakacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: since2002

Franklin richards' la berabere kalmak? huahauha şakacı

Asıl şakacı sensin sanırım, Scarlet Witch'in gücünü bir araştır derim. Mutantların büyük bir bölümünün güçlerini ellerinden aldığı ve Avengersi yok etmenin eşiğine getirdiği serileri okumamışsın belli. O yüzden seninle tartışmaya girmiyorum. Ayrıca böyle alaycı tavır sergileyeceksen benim açtığım konulara cevap yazmazsan memnun olurum. Keza saçmalaman kabak tadı verdi. hem bilgin yok hem her konuda uzmansın. He sen biliyosun herşeyi
  • FR Multiversal
  • Hocam ne zamandır yazmıyorum ama yapmayın gözünüzü seveyim ya. Scarlet Witch'i boşver Jean Grey / Phoenix bile karşısında duramaz Franklin'in.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Hocam ne zamandır yazmıyorum ama yapmayın gözünüzü seveyim ya. Scarlet Witch'i boşver Jean Grey / Phoenix bile karşısında duramaz Franklin'in.
    Ya zaten kişisel fikrim olarak yazdım. Mutlaka öyledir.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Velet halinin bile ufak bir evreni olduğu biliyorsundur herhalde. Valeria bile alabilir SW.
  • quote:

Velet halinin bile ufak bir evreni olduğu biliyorsundur herhalde. Valeria bile alabilir SW.
    Scarlet de evren yaratabiliyor ve yok edebiliyor hocam ileriki aşamalarda hatta tüm mutantların güçlerini alıyor kendisi mutant değil ama baya güçlüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Scarlet de evren yaratabiliyor ve yok edebiliyor hocam ileriki aşamalarda hatta tüm mutantların güçlerini alıyor kendisi mutant değil ama baya güçlüdür.

Alıntıları Göster
    Evren yaratıp, yok edebiliyorsa eğer omnipotent gücü vardır. Dediğin olay non-canon bir hikaye zaten.
  • quote:

Evren yaratıp, yok edebiliyorsa eğer omnipotent gücü vardır. Dediğin olay non-canon bir hikaye zaten.

Alıntıları Göster
    şu meşhur "no more mutants" repliğinin olduğu hikaye sanırım secret wars 2deydi. Çocuğu ölünce tüm Avengers'e düşman oluyordu. Ve mutantların hepsinin gücünü alıyordu. İçlerinden omega seviyesinde mutantlar da var. Tabi franklin ayrı bir olay. Omega seviyesinde Mutant ama farklı şeyler de var güç seviyesi fazla olabilir.

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Hocam sen yapma bari .. Evren yaratıp yok etmeyle omnipotent mi olunur ? O zaman tum universal tier karakterler omnipotent ..

Lucifer , Michael bile omnipotent değil ki multiversal düzeyle bile oyuncak gibi oynayabiliyorlar ..

• İroni.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    İroni olduguna dair bir ipucu biraksaydin keske

• Franklin galaxy level de bir karakter.Scarlet ne peki? Planet buster felan mı?

Franklin bir kaç saniyede alır...

• Franklin Richards 1.05'ten banko.

• quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

Franklin galaxy level de bir karakter.Scarlet ne peki? Planet buster felan mı?

Franklin bir kaç saniyede alır...
    Galaxy levelmi 3 tane celestiali yenen ve birini tek yumruğuyla öldüren bir adama galaxy buster diyorsun. Üstelik bu celestialler galactusa tek atıyor.

Galactus zaten universal. Belki en aç durumunda galaxy buster olur berbat durumdayken yani. Fakat burda öyle değil.

Franklin marvel'deki en güçlü reality warper' lardan biri belkide en güçlüsüdür.

Space stone'un ve Time stone'un yapabildiği her şeyi kendi gücüyle yapabiliyor. Zihin kontrol gücü var.

Burda franklin için evrensel şekillendirici diyor celestialler.

https://i.hizliresim.com/m2vdJZ.jpg

3ü birden franklin'e saldırıyor. Zarar veremiyorlar.

https://store.donanimhaber.com/21/9d/65/219d65cabb2bcc2ac1d45abb82895f21.jpg

Sonra birini tek yumruğuyla öldürüyor

https://store.donanimhaber.com/51/0b/de/510bde476228d2dd14f537f9c86c4bf1.jpg

Bundan sonra galactusu ayağa kaldırıyor ve 3 celestiali yeniyorlar.

Savaş bitince olan konuşmada böyle

https://store.donanimhaber.com/2f/a2/4a/2fa24a65c25a6db24a21b54fa198cd81.jpg

Şu anki gezegenimiz ölüyor vs. şeklinde konuşmalar yapıyorlar ve franklin yeni bir evren oluşturuyor. Galactusa hep yanında olacağım diyor.
    Sonundada bir espri yapıyor Şöyle diyor: Hey galactus. Dünyayı hiçbir zaman yemediğin için minnettarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Mayıs 2018; 16:35:34 >

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Yemin ediyorum şu tarz tartışmaları seviyorum ya.En azından seviyeli oluyor.İki taraf birine kendi kanıtlarını sunuyor felan guzel oluyor.Gercek bilgi nick'li arkadaşla konusulmuyor...Direk konuşamazsın yani kanser felan olursun...

Neyse konuya dönersek bak hocam.Simdi bı burada karakterlerin now öncesi ve klasik dönem sonrası dönemlerinden bahsediyoruz dimi? Evet.

Peki şimdi galactus, celectials ve franklinin güç seviyelerine featlerine göre değerlendirelim.

Galactus:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTV4vdqxLKoYADeikBubqKWrdpcd-596Km_x0bLYZ6f8t7yV189y03epCgn8Q

Burda Thanos annual serisindeki Rank list var.Bence bu yeterli bile.Yani direk yazarlar aradaki dengeyi söylemiş.

En alttakiler Galaxy(Galactus,Odin,Zeus,kranos,The stranger vs),usttekiler Multi Galaxy (master order,mrs love vs),onun üstü Universal (eternity,infinity vs),en üstte zaten multiversal olan living tribunal var.Bu direk söylenmiş apacik .Bence bu yeterli.Daha net bir kanıt var mı?

Bu arada galactusun sadece bir parçası olan nillufer evreni yok eder olayı vardı.O klasik dönem deydi.Bizim şuan bahsettiğimiz dönemde nova o silah için galaxyi yok edebilecek güç diyordu.Bunun olduğuna eminim ama bulamadım.Gecende şans eseri bulmuştun.

Yani galactus Galaxy level.

Celectials da vardı listede.Galactus ile aynı yerde.Ama orada One Above All Celectials vardı.Yani scathan,tiamut gibiler hariç en güçlü celectials bile anca Galaxy level...Peki franklinin kapistigi celectialslar?? Hani excalibur vs OAA harici bir kaç tane daha güçlü celectials.Ama Franklin onlarla bile savasmiyor...Düşün.Celectialslar birkaçı hariç güçlü değiller o kadar.

Bu arada farnklin ile ilgili attığın SS Ler gözükmüyor.Link şeklinde atabilirmisin?

Neyse eğer benim bu yazdıklarımı curutebilecek bir şey yazarsan ok.Ama o zaman kadar bu durum böyle yani.

• ben1905 kullanıcısına yanıt
    Resimleri yeniledim altınada linklerini ekledim

Benim burda takıldığım nokta frankline galaxy level demen. Galactusun galaxy veya universal olması değil

Hadi galactusa ve celestiallere galaxy level diyelim. 3 tane galaxy level karaktere karşı koyabilmek için zaten universal olmak gerekir.

Celestiallerde orda universal shaper diyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Mayıs 2018; 16:44:35 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Ben diyorum ki o attığım listede celectials lideri OAA vardı.Burdaki celectials ile o bir değil.Sentrynin bile celectials ile başa baş kapistigini hatırlıyorum . Yani çoğu celectials zayıf aslında.Kuvvetli ihtimal franklinin kapistiklari solar system Buster vs dir.

Ama şu Universe shaper lafı aklımı kurcalıyor.Harbiden sağlam bir SS olmus.Bu tarz bir şeyi farklı karakterlerde görmüştüm.Hemde Universal olmadığı kesin olan karakterlerde .Ben biraz araştırma yaparım.Eger bu SS i çürütecek bir şey bulamazsam evet Universal

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.