Şimdi Ara

Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun güzel. PS5 sürümü ile ps4 sürümü arasında çok bariz fark var. Sony mi yapmıyor firmalar mı yapmıyor bilmiyorum ama ps4 save ini PS5 e aktarabiliyoruz, merhaba PS5 save ini ps4 e aktaramıyoruz. Neredeyse tüm oyunlarda bu saçmalık var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni bitirdim, asıl hikayeyi anlamak için iki karakterle de oyunu oynamak gerekiyor. Senaryosu biraz karışık ama fena değil, ben beğendim, biraz wiki sayfasını okumak lazım, çok karışık çünkü.

Grafikler PS5 oyunu gibi değil, zaten öyle bir beklentim de yoktu, dövüş sistemi güzel ama düşman tasarımları ve çeşitliliği çok kötü. Sona doğru özellikle 10-11 ve 12. bölümlerde oyunu biraz uzatmak, biraz da zorlaştırmak için aynı düşmanları defalarca karşınıza çıkartıyorlar.

Aslında oyun mekanikleri güzel, arkadaşlardan aldığımız buff'larla geçmemiz gereken yerlerden geçiyoruz, düşmanları çok daha rahat yeniyoruz. Yani taktik yaparak oynama imkanı sunuyor. Üzerinde biraz daha çalışılsaymış, harika bir oyun olacakmış ama bana göre 80 üzeri puanlar bu oyun için fazla.

JRPG sevenler oynarlar ama diğer oyunculara pek tavsiye edemeyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 19 Temmuz 2021; 22:31:5 >

• Oyunu sevdim. Forumda dikkat çekmemesi çok şaşırtıcı. JRPG'lerin en batıya hitap edenlerinden biri diyebiliriz. Japon kafasını biraz dizginlemişler. Efektler abartıya kaçamamış. Aksiyonu keyifli. Oynayacak oyun bulamadığınız bir dönemde bakın derim.

• ben 15 saatlik oynanistan sonra biraktim

kasane ile oynadim

elimde cidden oynayacak baska hicbir oyun yok ona ragmen elim gitmiyor yani, gerisini siz düsünün

ki ben jrpgleri ayila bayila oynayan bir insanim

persona 5i 3 kere bitirdim(1 kere royal)

oyunun cok ciddi bir balans sikintisi var bu da insani sogutuyor

oynanis mekanikleri güzel ve eglenceli ama sizi bununla sadece 5-10dk birakiyor, sonra araya hemen cutscene giriyor

cutscene göstermekten sizi oynattirmiyor oyun

bu da beni soguttu malesef

mesela persona 5de sizi bir zindana atinca 2-3 saat sadece oynanis oluyordu ama bunda 5dk gameplay veriyor sonra da ara sahne full

300tlyi kesinlikle etmez

verilen pozitif puanlara ve yorumlara aldanmayin sakin

eger indirimde olursa bir göz atin derim anca

• quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

ben 15 saatlik oynanistan sonra biraktim

kasane ile oynadim

elimde cidden oynayacak baska hicbir oyun yok ona ragmen elim gitmiyor yani, gerisini siz düsünün

ki ben jrpgleri ayila bayila oynayan bir insanim

persona 5i 3 kere bitirdim(1 kere royal)

oyunun cok ciddi bir balans sikintisi var bu da insani sogutuyor

oynanis mekanikleri güzel ve eglenceli ama sizi bununla sadece 5-10dk birakiyor, sonra araya hemen cutscene giriyor

cutscene göstermekten sizi oynattirmiyor oyun

bu da beni soguttu malesef

mesela persona 5de sizi bir zindana atinca 2-3 saat sadece oynanis oluyordu ama bunda 5dk gameplay veriyor sonra da ara sahne full

300tlyi kesinlikle etmez

verilen pozitif puanlara ve yorumlara aldanmayin sakin

eger indirimde olursa bir göz atin derim anca

2 dakika aksiyona giriyoruz zart ara video ve kullandiklari teknik o kadar basit ve benim en nefret ettigim sadece resimlerin döndüğü konuşmalarla geçiyor bakalim 3 saat oynadim henüz inşallah böyle gitmez yoksa oyun guzel karakterler grafikler hoş.

• Uzay çagında da olsak damacana önemli tabi

Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU]

• gamepassa geldi

• Scarlet Nexus - Brain Eater DLC Pack 3 Trailer | PS5, PS4

Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
    Drop into the SCARLET NEXUS Brain Eater DLC Pack 3 today to play the Karen Episode, Anime Tie-in Mission, and obtain new Costume Sets for your whole team! Now Available!
    https://www.youtube.com/watch?v=wX3_7dXTCsI&t=36s
  • Scarlet Nexus - Free Patch Update ver.1.08 | PS5, PS4

Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
    New content for SCARLET NEXUS is on its way with the Free Update ver.1.08!✨ Get “Tales of ARISE” collaboration content and a new “Very Easy” difficulty! Plus, a new Story Demo is coming soon!
    https://www.youtube.com/watch?v=OEMt5yAYAAU
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.