Şimdi Ara

Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Scarlet Nexus - Duyuru Fragmanı | PS5, PS4

-

Zihnin Gücünü Serbest Bırak

Çocukken kendisini kurtaran kişi gibi elit bir psionik olmak isteyen ve OSF'ye yeni katılan Yuito Sumeragi olarak oynayın. SCARLET NEXUS'ta psikokinesi yetenekleriyle donatılmış bir şekilde, New Himuka adlı fütüristik şehri keşfedin ve teknolojiyle psişik beceriler arasında kalmış Brain Punk geleceğinin gizemini ortaya çıkarın.

Kinetik Psişik Savaş

Psiko-kinetik yetenekleri kullanarak çevrenizdekileri en büyük silahınız haline getirin. Saldırı kombinasyonlarınızı oluşturmak ve düşmanlarınızı yere sermek için ortamdaki objeleri kaldırın, kırın ve fırlatın.

Others’ı Yok Edin

Gökyüzünden inen korkunç mutantlar, geleneksel saldırı yöntemlerine ve savunmalara karşı oldukça dirençli. Mutasyonlarının sebep olduğu dinmeyen acılarla birlikte, deliliklerini sakinleştirmek için canlı organizmaların beyinlerini ele geçirmek istiyorlar.

Brain Punk geleceğini keşfedin

Klasik anime ve batılı bilim kurgu yapımlarından aldığı ilhamı bir araya getiren fütüristik Japon şehrini keşfedin ve koruyun.

Derin Bir Hikaye Odaklı Deneyim

İkonik Tales of Vesperia'nın arkasındaki ekip tarafından yaratılıp kurulan bağlar, cesaret ve kahramanlık hakkındaki bu karmaşık hikayeye adımınızı atın.

Uzak bir gelecekte, insan beyninde insanlara ekstra duyusal güçler veren ve bildiğimiz dünyayı değiştiren bir psionik hormon keşfedildi. İnsanlık bu yeni döneme girerken, Others olarak bilinen korkunç mutantlar, insan beynine aç bir şekilde gökten inmeye başladı. Geleneksel saldırı yöntemlerine son derece dirençli olan bu yaratıkların sahip olduğu ezici güce karşı insanlığı korumak için üst düzey tedbirlerin alınması gerekiyordu. Belirgin bir şekilde ekstra duyusal yetenekleri olan ve psionik olarak bilinen kişiler, gökyüzünden gelen bu saldırıya karşı savaşmamız için tek şansımızdı. Bugün bile, yetenekli psionikleri keşfetmeye devam ediyor ve onları insanlığın son savunma ümidi olan Other Suppression Force'a (OSF) katıyoruz.

-

Çıkış Tarihi: 25 Haziran 2021
    Tür: Role-Playing
    Dağıtıcı: Bandai Namco Games
    Geliştirici: Bandai Namco Games

https://gamefaqs.gamespot.com/ps5/289852-scarlet-nexus
    https://www.metacritic.com/game/playstation-5/scarlet-nexus

Resmi Site:https://en.bandainamcoent.eu/scarlet-nexus/scarlet-nexus

-

Ekran Görüntüleri:

Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU] Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU] Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU] Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU] Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU] Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU] Scarlet Nexus [PS5 / PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Mart 2022; 7:59:4 >

• Scarlet Nexus | Official Animation & Gameplay Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Haziran 2020; 12:25:9 >
  • Scarlet Nexus - Powers Trailer | PS4, PS5

• Scarlet Nexus - Official Trailer | TGS 2020

-----

SCARLET NEXUS × THE ORAL CIGARETTES 「 Dream In Drive 」 Special Movie

• Scarlet Nexus - Dev Diary #3 | PS5, PS4

• Scarlet Nexus - Kasane Trailer | PS5, PS4

• Scarlet Nexus - Game Opening Trailer | PS5

• Oyunun görüntü yapısı gereği Astral Chain ve DmC serisinden nem kapmamak elde değil. Merakla bekliyorum bakalım :) Konu üst sıralarda yer almıyor. Sanıyorum ki ülkemizdeki insanların fazla hakim olamayacağı başka Japon oyunu olacak..
  • Scarlet Nexus – New Gameplay Today

• Scarlet Nexus - Xbox Extended Gameplay Showcase

• Oyunla ilgilenen bile yok herhalde. Metacritic çok iyi geldi halbuki. 80 üstü kalacak gibi.

• Oyun baya güzel, inceleme için hikayeyi baştan sona oynadım, iki karakterin hikayesi farklı ilerliyor ve belli yerlerde birleşiyor. Uzun zamandır böyle bir şey görmemiştim, baya hoşuma gitti. Oyunla ilgili tek şikayetim aradaki konuşmaların çoğunun slayt gibi olması. Oynanır, hakkını da verir cidden. Hikayelerin ilerlediği yer de güzel. İki hikayeyi birden oynayınca ekstra aydınlanıyor insan ki mis gibi. Aksiyonu da gayet keyifliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Solufain

Oyun baya güzel, inceleme için hikayeyi baştan sona oynadım, iki karakterin hikayesi farklı ilerliyor ve belli yerlerde birleşiyor. Uzun zamandır böyle bir şey görmemiştim, baya hoşuma gitti. Oyunla ilgili tek şikayetim aradaki konuşmaların çoğunun slayt gibi olması. Oynanır, hakkını da verir cidden. Hikayelerin ilerlediği yer de güzel. İki hikayeyi birden oynayınca ekstra aydınlanıyor insan ki mis gibi. Aksiyonu da gayet keyifliydi.

Kaç saatte bitti üstadım.

• Oyun nier benzer birazi. Beğenmedim. Nier seven varsa baksın biraz onu andırıyor.

• Tek hikayenin bitişi 32 saat sürdü (yan görevleri çok az yaptım, bir iki kere eşya için farklı bölgelere döndüm) İkinci oynayışta ise önceki oyundan karakterleri taşıyabildiğimden daha hızlı sürdü, 20 saat falan aldı diğer hikayeyi bitirmek.

Oyun Nier'e benzemiyor aslında. Dövüş sistemi Switch'deki Astral Chain gibi daha çok.

• quote:

Tek hikayenin bitişi 32 saat sürdü (yan görevleri çok az yaptım, bir iki kere eşya için farklı bölgelere döndüm) İkinci oynayışta ise önceki oyundan karakterleri taşıyabildiğimden daha hızlı sürdü, 20 saat falan aldı diğer hikayeyi bitirmek.

Oyun Nier'e benzemiyor aslında. Dövüş sistemi Switch'deki Astral Chain gibi daha çok.

Vay be bayağı emek vermişler.

• Scarlet Nexus - Çıkış Fragmanı | PS5, PS4

• quote:

Tek hikayenin bitişi 32 saat sürdü (yan görevleri çok az yaptım, bir iki kere eşya için farklı bölgelere döndüm) İkinci oynayışta ise önceki oyundan karakterleri taşıyabildiğimden daha hızlı sürdü, 20 saat falan aldı diğer hikayeyi bitirmek.

Nier ile bağlantısı hikayeyi anlayabilmek için iki playtrough yapmak zorunda kalmamız. Ben aslında özellikle müziklerin tarzı, arkadaşları ile diyaloğu noktasında işi Persona'ya benzettim biraz. Dövüş sistemi dediğin gibi ama, sonuçta güzel bir karışım olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 11 Temmuz 2021; 15:52:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.