Şimdi Ara

Scarlet Media - Reklam Ajansı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
1
Cevap
0
Favori
34
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Site Tanıtımları >> Scarlet Media - Reklam Ajansı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Er
  0 Mesaj
  Scarlet Media Yenilenen Web sitesiyle Medya Satın Alma Tecrübesini
  Gelenekselden Dijitale Tüm Alanlarda Devam Ettiriyor…

  www.scarletmedia.net

  Scarlet Media, 2006’da İstanbul’da kurulmuş olup, dijital ve geleneksel medya süreç ve
  dinamiklerine hakim profesyonel bir medya iletişim ajansıdır. Reklam verimliliği ve optimizasyonu üzerine çalışmalar yürüten Scarlet, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede global markalar için reklam planlama ve satın alma hizmetleri sunuyor.

  Istanbul, Dubai (Ortadoğu),Nairobi (Afrika) ve Mumbai (Asya)’de merkez ofisleri bulunan iletişim ve reklam ajansı, Türkiye ve bir çok Ortadoğu ülkesinde hizmet veriyor. Reklam verimliliği ve optimizasyonu konusunda 10 yıldan fazla tecrübesi bulunan Scarlet’in en temel stratejisi tüm iletişim çalışmalarında High ROI (yüksek reklam geri dönüşü) ilkesini benimsemiş olması.
  Scarlet Media’nın markalarına sunduğu 360 derece hizmetler arasında; Medya Planlama ve Satınalma, Medya Prodüksiyon, Online ve Offline Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital PR, Strateji Danışmanlığı, Kampanya Yönetimi ve İletişimi, Dijital Reklam Danışmanlığı, Video Prodksiyon Hizmetleri, Kreatif Tasarım, Web Uygulamaları ve App Tasarımları bulunuyor. Ajansın kendi bünyesinde bulunan Multimedia Stüdyosu; müşterilerin ihtiyaç duydukları 3d Render, Video Prodüksiyon,Green-Box Çekimleri, Reklam Filmi Çekimleri, Efektlendirme, Seslendirme, Jingle ve Radyo Reklam Prodüksiyonu vb. ihtiyaçları “in-house” olarak tüm yönleriyle karşılayabilmekte.  |
  |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.