Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
11
Favori
83.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: 827sukru

quote:

Arkadaşlar dikkat ettiyseniz videonun 8. küsürlerde selektör yapıyor kullanıcı :) oyunda olucak selektör sanırım. Sesler bence güzel '' 827sukru '' bende ilk duydugumda garip geldi de scania sesi böyle bir videoda denk gelmiştir.

ses tamamda ya sürücü berbat yada sürüş iyi değil illaki direksiyon alacaz

valla sürüş konusunda kesin konuşamıyorum oyunu denemeden bilinmez. dreksiyon seti olayı bence beklenmeli elinde olan arkadaşlar elbet oyunu deneyip yorum atarlar ona göre alırsınız ben kalvyeciyim

bugun vatandan klavye almaya gittim elim degmeişken birde T&T satın aldım 15 TL umarım ets2 de ülkemizde satışı yapılır.

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

valla bende klavyeciydim mouse ile oynamayı görünceye kadar .ilk önce gts de denedim baktım çok saçma iğrenç bi şey ama t&t de süper oluyo

• quote:

valla bende klavyeciydim mouse ile oynamayı görünceye kadar .ilk önce gts de denedim baktım çok saçma iğrenç bi şey ama t&t de süper oluyo

direksiyon evde koyucak yer falan problem oluyor geniş odan olcak birde 42'' güzel bir TV koltuk v.s yapıcaksın süper olur :) çalışma masası tarzında benim ona takınca güzel olmuyor :)
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar dikkat ettiyseniz videonun 8. küsürlerde selektör yapıyor kullanıcı :) oyunda olucak selektör sanırım. Sesler bence güzel '' 827sukru '' bende ilk duydugumda garip geldi de scania sesi böyle bir videoda denk gelmiştir.

ses tamamda ya sürücü berbat yada sürüş iyi değil illaki direksiyon alacaz

valla sürüş konusunda kesin konuşamıyorum oyunu denemeden bilinmez. dreksiyon seti olayı bence beklenmeli elinde olan arkadaşlar elbet oyunu deneyip yorum atarlar ona göre alırsınız ben kalvyeciyim

bugun vatandan klavye almaya gittim elim degmeişken birde T&T satın aldım 15 TL umarım ets2 de ülkemizde satışı yapılır.

info info@aral.com.tr
    14 Mayıs (13 gün önce)

Kime: bana
    Merhaba,

Belirttiğiniz üreticinin Türkiye dağıtıcısı ARAL GAME değildir.

İyi günler,

Birde böyle demezler mi bana :D
    bune peki aral.

• ETS GTS UKTS ve T&T'yi piyasaya kutulu sürmüşler.
  • quote:

quote:

direksiyon evde koyucak yer falan problem oluyor geniş odan olcak birde 42'' güzel bir TV koltuk v.s yapıcaksın süper olur :) çalışma masası tarzında benim ona takınca güzel olmuyor :)

vay anam vay öyle şeyler olacaktaa ben daha laptop oyunu kaldıracakmı diye düşünüyom adamlar oyunu 12 gb ramle test ederken biz hala 3 gb ramli laptopla duruyoz

• Gene mi ertelenmiş.Okuduğuma göre 1 Haziran da çıkıcaktı.Ancak tarihi gene ileriye atmışlar.18-21 Haziran yeni çıkış tarihi. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim.Beyler bu oyunları çıkıcağı yok ondan beklemeninde bir anlamı yok.SCS Yİ KINIYORUM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeberkk -- 28 Mayıs 2012; 16:15:40 >

• Birkaç SS buldum

• quote:

Birkaç SS buldum

Yollar tam istediğim gibi. İnş ets2'de böyle yollar olur. Çünkü bir oyunda ne kadar araca önem verilsede çevre detayı son noktayı belirliyor.

• evet iş görücek bu oyun :) ets 2 kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

quote:

Birkaç SS buldum

Yollar tam istediğim gibi. İnş ets2'de böyle yollar olur. Çünkü bir oyunda ne kadar araca önem verilsede çevre detayı son noktayı belirliyor.

mantıklı düşündüğümüz zaman adamlar oyunları niye giderek kötüleştirsinki

• Bana kalırsa 2013 e ancak yetişir. Ne zaman konuya girsem bir erteleme haberidir gidiyor. Buda insanın moralini bozuyor.
  • inşallah g25in 900 derece özelliğini destekliyodur yoksa güme gidicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Bana kalırsa 2013 e ancak yetişir. Ne zaman konuya girsem bir erteleme haberidir gidiyor. Buda insanın moralini bozuyor.

oyunda çıkış tarihi yoktu ki ertelensin oyunu yapan firma demedi ki şu tarihte çıkıcak sonra ertlesin.

quote:

Orijinalden alıntı: the beast

inşallah g25in 900 derece özelliğini destekliyodur yoksa güme gidicek

daha alt seviye setleri destegi oldugunu gördük. g25 kesin vardır.

• quote:

quote:

Bana kalırsa 2013 e ancak yetişir. Ne zaman konuya girsem bir erteleme haberidir gidiyor. Buda insanın moralini bozuyor.

oyunda çıkış tarihi yoktu ki ertelensin oyunu yapan firma demedi ki şu tarihte çıkıcak sonra ertlesin.

quote:

abi mesleğin ne yani bu kadar boş zamanın olduğundan dolayı sordum

• quote:

quote:

quote:

quote:

meslek yok ögrencilik ne kadar meslektir bilemiyorum şöyle bir metin paylaşıldı face üzerinden

UWAGA! UWAGA! Czekaliście bardzo długo i byliście cierpliwi - więc teraz jako pierwsi dowiadujecie się, iż premiera gry Scania Truck Driving Simulator nastąpi już 8 czerwca! Czy tym razem możecie być pewni? Jak najbardziej! Mamy już finalną wersję gry, która trafiła do produkcji - teraz nie ma już żadnego odwołania! Oficjalna informacja z datą premiery pojawi się już niebawem na naszych stronach. A dziś wieczorem, na letniej konferencji CD Projekt oczekujcie jeszcze jednej bardzo ważnej informacji dla wszystkich fanów symulatorów!

(Bing tarafından çevrildi)

NOT! NOT! Çok uzun ve sabırlı-böylece artık galası Scania Truck Simulator sürüş oyunları ilk dowiadujecie ise zaten 8 Haziran! Olup bu kez emin olabilir? Çoğu gibi! Zaten üretim girdi oyunun son sürümü var-şimdi artık herhangi bir itiraz! Premiere tarihinden itibaren resmi bilgiler zaten yakında bizim sayfalarda görünür. Ve bu gece için yaz konferans cd Projekt simülatörleri tüm hayranları için henüz bir çok önemli bilgiler bekliyoruz!

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

meslek yok ögrencilik ne kadar meslektir bilemiyorum şöyle bir metin paylaşıldı face üzerinden

UWAGA! UWAGA! Czekaliście bardzo długo i byliście cierpliwi - więc teraz jako pierwsi dowiadujecie się, iż premiera gry Scania Truck Driving Simulator nastąpi już 8 czerwca! Czy tym razem możecie być pewni? Jak najbardziej! Mamy już finalną wersję gry, która trafiła do produkcji - teraz nie ma już żadnego odwołania! Oficjalna informacja z datą premiery pojawi się już niebawem na naszych stronach. A dziś wieczorem, na letniej konferencji CD Projekt oczekujcie jeszcze jednej bardzo ważnej informacji dla wszystkich fanów symulatorów!

(Bing tarafından çevrildi)

NOT! NOT! Çok uzun ve sabırlı-böylece artık galası Scania Truck Simulator sürüş oyunları ilk dowiadujecie ise zaten 8 Haziran! Olup bu kez emin olabilir? Çoğu gibi! Zaten üretim girdi oyunun son sürümü var-şimdi artık herhangi bir itiraz! Premiere tarihinden itibaren resmi bilgiler zaten yakında bizim sayfalarda görünür. Ve bu gece için yaz konferans cd Projekt simülatörleri tüm hayranları için henüz bir çok önemli bilgiler bekliyoruz!

bu çevirilerden bişi anladığım kadarıyla oyun 8 haziranda çıkacak doğrumu yaw

• bende birşey anlamayamadım ama sanırım demo tarzı birşey 8 haziranda çıkıcak
  • @827sukru
    Al benden de o kadar çeviri yapılmamış hali daha anlaşılır :) Şaka bir yana da ne demek istiyorlar anlayan varsa biraz aydınlatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

@827sukru
    Al benden de o kadar çeviri yapılmamış hali daha anlaşılır :) Şaka bir yana da ne demek istiyorlar anlayan varsa biraz aydınlatabilir mi?

ets2 konusunda goodorevil abimiz çevirmenlik yapıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cakma Iphone -- 30 Mayıs 2012; 19:20:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

@827sukru

Çeviriyi ben degil arkadaşlar BİNG yaptı

quote:

ets2 konusunda goodorevil abimiz çevirmenlik yapıyordu

'' goodorevil '' Çeviri bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.