Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
11
Favori
83.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

quote:

Orijinalden alıntı: barca34
    istedikleri kadar gerçekçi grafik koysun, aynalar dans etsin isterse; bir şehrin içinden 1 kavşakta geçiliyorsa o oyun çöptür benim gözümde. anlatabilmişimdir umarım. dediğim gibi herkezin beklentisi farklı. çıkınca bakıcaz artık, çıkabilirse.

Yıllardır el atmadıkları bir başka olayda AI tırların ve arabaların viraj dönme, sollama esnasında yaptıkları çılgın seri hareketler. hadi arabayı anlarım da koskoca tırın gözümün önünde kobra yılanı refleksi ile kıvrılıvermesi ve aynı serilikte düzelmesi oyunun adındaki simülasyon kelimesini biçip atıyor

evet kesinlikle.scs tam olarak tır simulasyonu çıkartamadı şuana kadar belki de şirket politikaları öyledir bilmiyorum madem bu işe emek harcıyorsunuz en azından elle tutulur, gözle görülür kaliteli bir şeyler yapın değil mi. otobanda aniden durabilen arabalar, 4x4 gibi kıvrak hareketli tırlar, sarsıntısız halı gibi yollar vs gibi eksiklikler yakışmıyor oyuna. savrulma payı, sarsıntı efektleri, fren ayarlamaları umarım yapılmıştır ya da yapılacaktır. pek ümitli değilim ama bekleyip göreceğiz.

• Yeni bir video daha buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Yeni bir video daha buldum

Gaza basdığında tırdan değişik bi ses çıkıyo belki gerçeğinde de böyle ses çıkıyodur ama sesi değişik 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni bir video daha buldum

bu ne ya traktör mü bu o kaa ses denemsi yaptılar tırdan bu sesmi çıkar yahu

• Arkadaşlar dikkat ettiyseniz videonun 8. küsürlerde selektör yapıyor kullanıcı :) oyunda olucak selektör sanırım. Sesler bence güzel '' 827sukru '' bende ilk duydugumda garip geldi de scania sesi böyle bir videoda denk gelmiştir.
  • quote:

Arkadaşlar dikkat ettiyseniz videonun 8. küsürlerde selektör yapıyor kullanıcı :) oyunda olucak selektör sanırım. Sesler bence güzel '' 827sukru '' bende ilk duydugumda garip geldi de scania sesi böyle bir videoda denk gelmiştir.

Sellektör güzel olmuş lazımdı zaten bi de klima kontrolleri koyarlarsa güzel olur 😃

• O ses turbonun ıslığı olmasın? Bana gayet normal geldi.
  • Selektör cok güzel olmus.Sesler bencede güzel.
  • Translation of Scania TDS progressing well!

It is not without some problems, but you guys are making excellent progress with the translations to so many languages.

Important plea again: PLEASE DO NOT use Google Translate - you are NOT helping this way, you are hurting the resulting quality of your language.

Here is the link to the GetLocalization project for our game again

http://www.getlocalization.com/ScaniaTruck/

And here for your reference is over a thousand screenshots from the state of the translations along with the translated texts so far and important error log:

http://www.scssoft.com/ScaniaTDS/ScaniaTDS.html

If you see errors related to your language there which happened during its import into the engine, it is because there are characters used in the translations which do not belong into the language's codepage.

Here are a few examples...

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

• arkadaşlar euro truck simulator 2 çıkdımı ya bi sölein
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbozok123

arkadaşlar euro truck simulator 2 çıkdımı ya bi sölein

Hayır çıkmadı 2012 ağustos ta çıkıcak

• Sesler ve sellektör güzel olmuş
  • Çeviri %100 görünüyor. Artık ne yaparsam yapayım benim çevirilerim öne çıkmayacağı için ben ETS 2'yi beklemeye koyuluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Çeviri %100 görünüyor. Artık ne yaparsam yapayım benim çevirilerim öne çıkmayacağı için ben ETS 2'yi beklemeye koyuluyorum.

Aynen haklısınız. Umarım oyundaki çeviriler iyi olmuştur. Yapılan çevirileri oylarken uzun metinlere dikkat ettim yanlışlık vardı yani dogru çevirlmemiş gibiydi onlara oy vermedim tabi. umarım düzeltilmiştir.
  • quote:

quote:

Çeviri %100 görünüyor. Artık ne yaparsam yapayım benim çevirilerim öne çıkmayacağı için ben ETS 2'yi beklemeye koyuluyorum.

Aynen haklısınız. Umarım oyundaki çeviriler iyi olmuştur. Yapılan çevirileri oylarken uzun metinlere dikkat ettim yanlışlık vardı yani dogru çevirlmemiş gibiydi onlara oy vermedim tabi. umarım düzeltilmiştir.

@goodorevil sizi burda görmek güzel bir süredir yoktunuz. Türkçe'ye çeviren arkadaşlar çokta fena değil hala çalışmaya devam ediyorlar, eksikleri var (Hasan Öfke ve ekibi)
    metal_my666 Scania nın sesine çok yakın bir ses çıkıyor videolarda dinlediğim kadarıyla, turbo sesi çok güzel olmuş. Oyunda selektör ve otomatik park etme seçenekleri de mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

quote:

@goodorevil sizi burda görmek güzel bir süredir yoktunuz. Türkçe'ye çeviren arkadaşlar çokta fena değil hala çalışmaya devam ediyorlar, eksikleri var (Hasan Öfke ve ekibi)
    metal_my666 Scania nın sesine çok yakın bir ses çıkıyor videolarda dinlediğim kadarıyla, turbo sesi çok güzel olmuş. Oyunda selektör ve otomatik park etme seçenekleri de mevcut.

İlk bende scania nın sesine garipsemiştim ama düşündüm adamlar bunların kayıtlarını yaptı tutup başka bir ses koyucak degiller gerçegide aynı sanırım.

• quote:

Arkadaşlar dikkat ettiyseniz videonun 8. küsürlerde selektör yapıyor kullanıcı :) oyunda olucak selektör sanırım. Sesler bence güzel '' 827sukru '' bende ilk duydugumda garip geldi de scania sesi böyle bir videoda denk gelmiştir.

ses tamamda ya sürücü berbat yada sürüş iyi değil illaki direksiyon alacaz

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

quote:

Malesef bu aralar sadece hafta sonları internete erişebiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 827sukru

quote:

ses tamamda ya sürücü berbat yada sürüş iyi değil illaki direksiyon alacaz

valla sürüş konusunda kesin konuşamıyorum oyunu denemeden bilinmez. dreksiyon seti olayı bence beklenmeli elinde olan arkadaşlar elbet oyunu deneyip yorum atarlar ona göre alırsınız ben kalvyeciyim

bugun vatandan klavye almaya gittim elim degmeişken birde T&T satın aldım 15 TL umarım ets2 de ülkemizde satışı yapılır.

• Scanianın sesi gerçeğe çok yakın garipsemeyin artık çık yeter ya
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.