Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
11
Favori
83.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çık Artık Ya..Sıkıldım Oyun Yok (Diablo 3 Sevmem ) Max Payne 3 'de gelmedi Pc ye ..:/ Şu Sıra Çıkacaktı ki Ah AH :D Keyifle Oynuyacaktım..Şimdi Max Payne 3 gelir Pc ye Onlarda Çıkarır :/
  • yeni konu yayınlanmış

We are still here!

Sorry about the news on the blog appearing slower than you might want. You constantly keep asking for news from both ETS2 as well as Scania TDS, but we are so swamped with work now that there is little time left for blogging.

We are in the final push on the Scania Truck Driving Simulator project (so this means the game is not yet finished - and the release will be is at least several weeks from now.) We now have a closed beta going on with an "inner circle" of people from the fan community whom we know we can fully trust. It's a major help for improving the quality of the game, but it also means that we needed to add a couple of extra days of development time for this final polishing. Lots of pictures and even YouTube movies were already posted by the testers, probably the one movie most representative of the game is a an almost 10-minute long gameplay video recorded from the Czech version of the beta:

We are definitely not slowing down with our work on Euro Truck Simulator 2. Remember that the games are developed by separate teams, and both projects actually benefit from each other by taking over the various improvements one or the other team comes up with. We are going to cover ETS2 in more depth soon here on the blog, for today, here is just one quick user interface screen shot.

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

Sanırım az kalmış oyun için tam anlamasamda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

yeni konu yayınlanmış

We are still here!

Sorry about the news on the blog appearing slower than you might want. You constantly keep asking for news from both ETS2 as well as Scania TDS, but we are so swamped with work now that there is little time left for blogging.

We are in the final push on the Scania Truck Driving Simulator project (so this means the game is not yet finished - and the release will be is at least several weeks from now.) We now have a closed beta going on with an "inner circle" of people from the fan community whom we know we can fully trust. It's a major help for improving the quality of the game, but it also means that we needed to add a couple of extra days of development time for this final polishing. Lots of pictures and even YouTube movies were already posted by the testers, probably the one movie most representative of the game is a an almost 10-minute long gameplay video recorded from the Czech version of the beta:

We are definitely not slowing down with our work on Euro Truck Simulator 2. Remember that the games are developed by separate teams, and both projects actually benefit from each other by taking over the various improvements one or the other team comes up with. We are going to cover ETS2 in more depth soon here on the blog, for today, here is just one quick user interface screen shot.

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

Sanırım az kalmış oyun için tam anlamasamda :)

ooff Radyo Mu Eklendi Oyuna Çık Çık Artık :D Kardeşim Çok Heyecanlandırdın Beni Keşke Paylaşmasaydın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

quote:

Orijinalden alıntı: barca34

oyunu sıkıcı yapacaklar yine anlaşıldı bir adım ileri gidemediler ets den sonra, şimdi bir de bu park etme vs. gibi enstantaneler çıkarmışlar iyice çocuk oyunu yaptılar.taksi gibi kamyon mu kullanılır.bence en önemli yanlışlık yolculukların kısa sürmesi bu nedenle sürekli sıkıcı halde sadece yük taşımaya dönüşüyor oyun.bunun yerine yolculuklar uzun sürmeli yollar çetin ve uzun olmalı ki uzun yola çıkarken 2 kere düşünelim.bir de şöförümüz tırdan inebilse, restorantta yemeğe gitse, wc ye yürüyerek gitse, marketten erzağını alsa iyi olmaz mı ?
    grafiği ön plana çıkaran çoğu oyunun içi boştur bunu bilir bunu söylerim.ve sanki mükemmel, harika oyun gelecekmiş gibi sürekli bekletiyorlar insanları.

Düşüncelerinize bi nebze katılsamda fakat bu firmada çok az kişiden oluşuyor ve bütçeleri belli. Zaten illegal yollardan edinip oynuyoruz bu firmanın çoğu yapımını. Yinede kendi ceplerinden çıkan paralarla önümüze birşeyler sunmaya çalışıyorlar. Bknz : Lisanslar alındı. Scania lisans anlaşmasında Scania truck simulator çıkartmasını istemiş olabilir. Hatta firmaya maddi olarakta yardımda bulunmuşta olabilir bu oyunun cıkartılmasıyla. Grafikler çok iyi oldu. Yapımını biraz izledim ve ne kadar emek harcandığını gördüm. Araçların hertürlü hareketini ses kaydı yaptılar. Bunuda oyuna aktardılar. Harita 3 katına çıktı diyorlar. Direksiyon desteği tam olduğu belli oluyor. Multiplayer gelmesini istiyor herkes. Bu zaten hiç kolay birşey değil. Sunucular kurulcak altyapı oluşturulcak. Yapılmıycak şeyler değil ancak hepsi maddi duruma bağlı kalıyor. Belkide Ets2'de satış oranını yükseltirse. Ets3' de neden bu isteklerimiz oyuna aktarılmasın.

Benim düşüncem bu firmanın emeklerine saygı duyup oyunu orjınal almamız ki onlarda bizim düşüncelerizi fikirlerimizi yenı oyunlarına aktarabilsin.

haklı olduğun yanlar var evet ayrıca bir scs çalışanı bile senin kadar iyi savunamazdı bu oyunu helal olsun :) şaka bir yana o işin maddi tarafına hiç girmeyelim. emin olun sizin bizim düşündüğümüzden fazla kazanıyorlardır hepsi. bizi geçin avrupa, rusyada çok satılıyor bu oyunlar, benim bahsettiğim konu maddiyat değil ben beğendiğim oyuna tabiki gider 150 tl veririm bana koymaz ama bana göre hakkını veriyorsa veririm. beni kızdıran nokta kaç aydır ha çıktı ha çıkacak diye milleti oyalıyorlar çıkın adam gibi resmi olarak söyleyin ağustosun şu tarihinde şu oyun raflarda olacak, diğeri yarın çıkacak ya da boşuna beklemeyin deyin en azından millet boşuna beklemesin, bu bir. ikincisi Ets çıkalı 5 yıl olmuş beş yılda geliştire geliştire grafikleri ile kontrolleri ve 1-2 ekstra özellik geliştiren firmanın oyununu alırken ben şahsen 2 kere düşünürüm. çok büyütüldü oyun ve bana göre sonuç hüsran olacak.belki de biz çok güvendik ve ets yi görünce geriside gelir belki dedik, olmadı artık bekleyip göreceğiz.

• quote:

quote:

quote:

oyunu sıkıcı yapacaklar yine anlaşıldı bir adım ileri gidemediler ets den sonra, şimdi bir de bu park etme vs. gibi enstantaneler çıkarmışlar iyice çocuk oyunu yaptılar.taksi gibi kamyon mu kullanılır.bence en önemli yanlışlık yolculukların kısa sürmesi bu nedenle sürekli sıkıcı halde sadece yük taşımaya dönüşüyor oyun.bunun yerine yolculuklar uzun sürmeli yollar çetin ve uzun olmalı ki uzun yola çıkarken 2 kere düşünelim.bir de şöförümüz tırdan inebilse, restorantta yemeğe gitse, wc ye yürüyerek gitse, marketten erzağını alsa iyi olmaz mı ?
    grafiği ön plana çıkaran çoğu oyunun içi boştur bunu bilir bunu söylerim.ve sanki mükemmel, harika oyun gelecekmiş gibi sürekli bekletiyorlar insanları.

Düşüncelerinize bi nebze katılsamda fakat bu firmada çok az kişiden oluşuyor ve bütçeleri belli. Zaten illegal yollardan edinip oynuyoruz bu firmanın çoğu yapımını. Yinede kendi ceplerinden çıkan paralarla önümüze birşeyler sunmaya çalışıyorlar. Bknz : Lisanslar alındı. Scania lisans anlaşmasında Scania truck simulator çıkartmasını istemiş olabilir. Hatta firmaya maddi olarakta yardımda bulunmuşta olabilir bu oyunun cıkartılmasıyla. Grafikler çok iyi oldu. Yapımını biraz izledim ve ne kadar emek harcandığını gördüm. Araçların hertürlü hareketini ses kaydı yaptılar. Bunuda oyuna aktardılar. Harita 3 katına çıktı diyorlar. Direksiyon desteği tam olduğu belli oluyor. Multiplayer gelmesini istiyor herkes. Bu zaten hiç kolay birşey değil. Sunucular kurulcak altyapı oluşturulcak. Yapılmıycak şeyler değil ancak hepsi maddi duruma bağlı kalıyor. Belkide Ets2'de satış oranını yükseltirse. Ets3' de neden bu isteklerimiz oyuna aktarılmasın.

Benim düşüncem bu firmanın emeklerine saygı duyup oyunu orjınal almamız ki onlarda bizim düşüncelerizi fikirlerimizi yenı oyunlarına aktarabilsin.

haklı olduğun yanlar var evet ayrıca bir scs çalışanı bile senin kadar iyi savunamazdı bu oyunu helal olsun :) şaka bir yana o işin maddi tarafına hiç girmeyelim. emin olun sizin bizim düşündüğümüzden fazla kazanıyorlardır hepsi. bizi geçin avrupa, rusyada çok satılıyor bu oyunlar, benim bahsettiğim konu maddiyat değil ben beğendiğim oyuna tabiki gider 150 tl veririm bana koymaz ama bana göre hakkını veriyorsa veririm. beni kızdıran nokta kaç aydır ha çıktı ha çıkacak diye milleti oyalıyorlar çıkın adam gibi resmi olarak söyleyin ağustosun şu tarihinde şu oyun raflarda olacak, diğeri yarın çıkacak ya da boşuna beklemeyin deyin en azından millet boşuna beklemesin, bu bir. ikincisi Ets çıkalı 5 yıl olmuş beş yılda geliştire geliştire grafikleri ile kontrolleri ve 1-2 ekstra özellik geliştiren firmanın oyununu alırken ben şahsen 2 kere düşünürüm. çok büyütüldü oyun ve bana göre sonuç hüsran olacak.belki de biz çok güvendik ve ets yi görünce geriside gelir belki dedik, olmadı artık bekleyip göreceğiz.

Firma çıkış tarihini yayınlamayıp oyuncuları daha çok meraklandırma ve ilgi çekme amacını güdüyor zaten. Her firmanın yaptığı satış politikasıdır. Ben Scs firmasının hiç bir yapımını orjınal almadım. Çünkü sizinde söylediğiniz gibi 5 kuruş para verilcek değerde yapım yapmadılar. Scs'yi savunmuyorum bakarsanız suçlamaktayım. Ama ets 2 ve scania Truck sim. yapımlarında k.bakmayın savunmak zorundayım. Çünkü harika grafikler eklentiler getiriyorlar. Harita 3 katına çıkartıldı. En önemlisi Araçların lisanları alındı. Bu araçların tek tek her ses tepkimesi kaydedildi. Bunlar oyuna aktarıldı. Bu demekki uğraşıyorlar. Malesef oyuncu kısmı bunları görmemekte. İnsanoğlu nankör olup sürekli istemekte istemekte. Bir oyun yapmak cidden kolay değil. Özellikle küçük bir çalışan kitlesiyle ve küçük bir ofisle. Ayna ayarı , şirket kurmada gelen yenilikler,modifiye(ki bu özellik çok detaylı ve gayet iyi) , gece ve yağmur efekleri , Tam direksiyon desteği ,Yeni dorseler vs vs saymakla bitmez. Ben fazlasıyla bu yapımdan umutluyum. Çıkıncada orjınal alacağım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Firma çıkış tarihini yayınlamayıp oyuncuları daha çok meraklandırma ve ilgi çekme amacını güdüyor zaten. Her firmanın yaptığı satış politikasıdır. Ben Scs firmasının hiç bir yapımını orjınal almadım. Çünkü sizinde söylediğiniz gibi 5 kuruş para verilcek değerde yapım yapmadılar. Scs'yi savunmuyorum bakarsanız suçlamaktayım. Ama ets 2 ve scania Truck sim. yapımlarında k.bakmayın savunmak zorundayım. Çünkü harika grafikler eklentiler getiriyorlar. Harita 3 katına çıkartıldı. En önemlisi Araçların lisanları alındı. Bu araçların tek tek her ses tepkimesi kaydedildi. Bunlar oyuna aktarıldı. Bu demekki uğraşıyorlar. Malesef oyuncu kısmı bunları görmemekte. İnsanoğlu nankör olup sürekli istemekte istemekte. Bir oyun yapmak cidden kolay değil. Özellikle küçük bir çalışan kitlesiyle ve küçük bir ofisle. Ayna ayarı , şirket kurmada gelen yenilikler,modifiye(ki bu özellik çok detaylı ve gayet iyi) , gece ve yağmur efekleri , Tam direksiyon desteği ,Yeni dorseler vs vs saymakla bitmez. Ben fazlasıyla bu yapımdan umutluyum. Çıkıncada orjınal alacağım.

15 yıldır bilgisayar oyunlarının içindeyim, ben de gayet iyi biliyorum oyunların nasıl hazırlandığını. ekip küçüktür ağır çalışıyorlardır tamam anlarım ama nankörlükten dem vurma, eminim ki şu çıkacak oyunda grafikleri çıkar, bir kaç ekstrayı çıkar geri kalan çöptür. herkezin beklentileri ve görüşleri farklıdır. benim gözümde adamların 2 yıldır oyuncuları oyalamaları bile benim beklentilerimi baltalar. lisans, ses efektleri vs bunlar 3 ay da hallolacak işler büyütülecek işler değil.zaten yaptıkları iş, var olan modellemeleri geliştirmek.sıfırdan yaptıklar çok fazla birşey yok. önemli olan oyunun temasının, ambiyansının iyi kurgulanması. istedikleri kadar gerçekçi grafik koysun,aynalar dans etsin isterse; bir şehrin içinden 1 kavşakta geçiliyorsa o oyun çöptür benim gözümde. anlatabilmişimdir umarım. dediğim gibi herkezin beklentisi farklı. çıkınca bakıcaz artık, çıkabilirse.

• Görüşlerinize saygı duyuyorum. Benimde düşüncelerim farklı. Neyse çıkınca görücez artık. Umarım iyi bir oyun çıkar ortaya.
  • Vites gecisleri DSG sanziman gibi olmasinda,biraz gecikme olsun yeter
  • videodaki oyun '' Logitech MOMO Racing '' ile oynanmış ve

kullanılan sistem

- AMD Phenom II X4 965 (Black Edition), ~3.4GHz

- NVidia GF GTX 460 - 1920x1080 @ 60Hz

- 12 GB RAM

- Win 7, 64-bit, DX 11

bütün ayarlar fulldeymiş
  • quote:

videodaki oyun '' Logitech MOMO Racing '' ile oynanmış ve

kullanılan sistem

- 12 GB RAM

- Win 7, 64-bit, DX 11

bütün ayarlar fulldeymiş

12 gb ram ? Daha neler.
  • quote:

quote:

kullanılan sistem

- 12 GB RAM

- Win 7, 64-bit, DX 11

bütün ayarlar fulldeymiş

12 gb ram ? Daha neler.

açıklama öyle yapılmış oyun test eden kişi tarafından :)
  • Anlaşıldı yine optimizasyon sıkıntılı :S
  • quote:

Anlaşıldı yine optimizasyon sıkıntılı :S

İnşallah değildir, oyunun en önemli unsurudur bence optimizasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

Anlaşıldı yine optimizasyon sıkıntılı :S

İnşallah değildir, oyunun en önemli unsurudur bence optimizasyon

Bencede öyle. Orta düzey bir sistemle yüksek grafik ayarlarında oynanması lazım bence.
  • quote:

kullanılan sistem

- 12 GB RAM

- Win 7, 64-bit, DX 11

bütün ayarlar fulldeymiş

Şaka gibi 12 gb ram anlaşılan yine dona dona oynayacaz
  • arkadaşlar önerilen sistem v.s degil bu :) sadece oyunu test eden kişinin sistemi sizde 4 gb ram var diye bu oyun çalışmaz diye bir şey yok
  • Çalışmasına çalışırda. O adamın oynadıgı gıbı oynanmaz. Core2quad işlemci orta düzey GPu 4 gb ile cok rahat oynanması lazım
  • arkadaşlar benim sitem şu
    intel pentium dual core processor t4200(2.0ghz,800mhz FSB,1mb L2 cache)
    up to 1791mb nvidia geforce g105m turbocache
    3gb ddr3 ram
    250 gb harddisk
    bu özelliklerle bu oyunu nası oynarım
  • Blogda yeni gelişme var

Translators needed

You might have learned from some hints on the blog that Scania Truck Driving Simulator is already being translated, both by professional translators from the game's publishers as well as with the big help of volunteers from our fan community. We are using the same approach that we used for Trucks & Trailers - the crowd-sourcing method - but so far we have kept the translation away from the eyes of the public. We only invited a few accomplished people we knew we could trust from their past involvement to play the role of moderators when we bring in more translators one day.

That day is coming now. We have many of the languages in solid quality already, but we could use additional translation power to cover more languages for countries where we know we have fans eager to play the games as well. And we hope we can involve our fan community again to serve the needs of the community.

We are not going to open the floodgates to anybody though. The experience with Trucks & Trailers was such that there were too many participants eager to "score easy points" and rather than putting to service their braincells to come up with a quality translation, they used Google Translate. The result was too much noise in the system, too many quarrels and quite some frustration.

If you want to help, and if you feel up to the challenge to do a good quality translation, please contact us by e-mail at info (at) scssoft.com. Write us a few lines explaining why you are the right person to get the invitation (yes, we are going to look at your text to get an impression about your command of the English language). Do not post your e-mail here in the comments, get in touch with us directly!

Thank you in advance for your help - this is the only economically viable method to have the game translated into languages which are typically mostly ignored even by big game publishers. In fact was have seen that the quality of the resulting translation can achieve very high standard. Many of you know the proper trucking and logistics terminology, unlike "generic" translators typically used by translation agencies.

çevirmen arıyorlar oyunun çıkması çok sürmez çeviri olayından sonra hadi rast gele :) TR olucak büyük ihtimal oyun. şimdiden çeviride emegi geçen arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.

Ek olarak serbest sürüş modu videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 24 Mayıs 2012; 22:16:45 >

• quote:

istedikleri kadar gerçekçi grafik koysun, aynalar dans etsin isterse; bir şehrin içinden 1 kavşakta geçiliyorsa o oyun çöptür benim gözümde. anlatabilmişimdir umarım. dediğim gibi herkezin beklentisi farklı. çıkınca bakıcaz artık, çıkabilirse.

Yıllardır el atmadıkları bir başka olayda AI tırların ve arabaların viraj dönme, sollama esnasında yaptıkları çılgın seri hareketler. hadi arabayı anlarım da koskoca tırın gözümün önünde kobra yılanı refleksi ile kıvrılıvermesi ve aynı serilikte düzelmesi oyunun adındaki simülasyon kelimesini biçip atıyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.