Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
11
Favori
83.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

Teşekkür ederim metalmy_666 yayınlanan bütün videoların yanında özel yapım videoları da paylaşıyorsun maşallah

Eyvallah denk geliyorum :) 2 dk iş paylaşması herkes de izlesin
  • Hsret kaldık şu oyunlara yahu. Çıksada saatlerce oynasak
  • Direksiyon konusunda haklı olarak pahalı diyen arkadaşların Driving force pro fazlasıyla işini görür düşüncesindeyim. Ben kullanıyorum yaklaşık 3-4 ay oldu 2. el çok da uygun bir fiyata (80 TL) internet üzerinden almıştım gayet de memnun olduğumu söyleyebilirim. PRO ' nun GT' den tek farkının bikaç tuş fazlalığı ve çap olarak az biraz büyük olduğunu biliyorum. Bence 300-500 bir direksiyon için orta direkler için gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Ufaktan bir video :)

o nasıl bir grafiktir öyle ilk başta gerçek sandım

• Orijinalden alıntı: the beast

Ufaktan bir video :)

o nasıl bir grafiktir öyle ilk başta gerçek sandım

Ah birde hasar olayı olsa tadından yenmes Scania ve ETS2
  • ben bu oyunu indirdim zorrentten ama rar a şifre koymuşlar şifreyide siteye upload etmişler indiremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTIMATE93

ben bu oyunu indirdim zorrentten ama rar a şifre koymuşlar şifreyide siteye upload etmişler indiremiyorum

adaş ayıp olmuyormu böyle indirdim, bindirdim vs :D şaka bir yana şu oyunu indirmeyin arkadaş bu adamlar zaten oyunlarını çok pahalıya satmıyor ve özgün birşeyler yapmaya uğraşıyorlar destek verin az adamlar daha iyilerini yapsın!!!
  • Taze geldi :)

iyi seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

quote:

ben bu oyunu indirdim zorrentten ama rar a şifre koymuşlar şifreyide siteye upload etmişler indiremiyorum

adaş ayıp olmuyormu böyle indirdim, bindirdim vs :D şaka bir yana şu oyunu indirmeyin arkadaş bu adamlar zaten oyunlarını çok pahalıya satmıyor ve özgün birşeyler yapmaya uğraşıyorlar destek verin az adamlar daha iyilerini yapsın!!!

Açıkcası bende indirip deneyeceğim hoşuma giderse alırım çünkü bu tür oyunlarda genelde büyük hayal kırıklıkları yaşıyorum
  • quote:

Taze geldi :)

iyi seyirler

güzel video teşekkürler...

quote:

Orijinalden alıntı: holigan06

quote:

quote:

Açıkcası bende indirip deneyeceğim hoşuma giderse alırım çünkü bu tür oyunlarda genelde büyük hayal kırıklıkları yaşıyorum

işte bu kafa yapısı ile hiçbir yere varamayız... sinemaya gitmeden önce o filmi internetten indirip beğenirsenmi sinemaya gidiyorsun? sen bu adamların çıkardıkları oyunları satın almazsan bu adamlar bir sonraki oyunu nasıl dahada geliştirip çıkarıcaklar? eskiden bende ps2 ve pc ye oyun indirir ve çoğu oyunu 10-15 dk oynadıktan sonra silerdim yada cd yi kırar atardım.son 3-4 senedir ise oyunların incelemelerini okuyorum.youtubeden videolarına falan bakıyorum öyle karar verip alıyorum.bu neden güzel biliyomusun. bağzen satın aldığın oyunu beğenmemene rağmen parayı bayıldığın için oyuna bir şans daha bir şans daha veriyosun. bağzen bir bakıyorsunki oyun yavaş yavaş sarmaya başlıyor seni. orjinal oyundan alınan keyif bambaşka oluyor. pc de duran iso dosyasına benzemiyor...cod ve benzeri oyunlara 60-80 dolar vermek başka oyunlarını geliştirmeye çalışan bir firmaya 15-20 dolar vermek başka. biz böyle düşüneyi öğrenmediğimiz sürece ne oyunlar türkçe yapılır ne böyle oyunlarda istanbul haritaları olur nede türkiyede oyun sektörü gelişir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimate82 -- 3 Haziran 2012; 3:40:24 >

• kupa hala mı kenetli arabaya ? yaw biraz esneklik katsalardı iyiydi...
  • @ultimate82

rica ederim hocam birşey degil ;)

Yeni birkaç foto

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR  SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

• quote:

@ultimate82

rica ederim hocam birşey degil ;)

Yeni birkaç foto

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

yalnız özellikle bu fotolarda fena halde render olayı var bf3 caspian border haritasından fotolar olmasın sakın bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

yine foss birşey çıkacak gibi

• quote:

yalnız özellikle bu fotolarda fena halde render olayı var bf3 caspian border haritasından fotolar olmasın sakın bunlar

Oyun içinden alıntı hocam render olucagını hiç sanmıyorum ? oynarken alınmış fotolar
  • Yeni bir video daha sanırım Extreme sürüş olsa gerek :D

• Gts Olsaydı direksiyonu tam çevirsen bile dümdüz giderdi
  • quote:

Yeni bir video daha sanırım Extreme sürüş olsa gerek :D

vayy...ilk kez bu kadar etkileyici bir videosunu görüyorum bu firmanın...ayrıca evet sürüş baya extreme olmuş :)

• Önemli olan araç tepkileri videolara bakılırsa araç feedbackleri çok güzel yansımış gerçeğe yakın tepkiler veriyor. tabi biz bunu kendimiz kullanınca görecez o zaman belli olur ama ben yanılmayacaz gibi geliyor araç tepkileri güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diagrams

Gts Olsaydı direksiyonu tam çevirsen bile dümdüz giderdi

aynen öyle vallahi

quote:

vayy...ilk kez bu kadar etkileyici bir videosunu görüyorum bu firmanın...ayrıca evet sürüş baya extreme olmuş :)

Evet sıra bizede gelicek

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.