Şimdi Ara

SBÜ GÜLHANE TIP/GATA (sivil Ankara 4k-7.8k) tanıtım günleri 5-20 Ağustos' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.087
Cevap
45
Favori
151.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Ben elendim şuan diş okuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskovwını -- 25 Haziran 2019; 22:54:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskovwını

Ben elendim şuan diş okuyorum
    Hatırladım hocam sizi nasılsınız memnun musunuz dişten

• Evet memnunum
    Zor bir bölüm hem teorik tıp dersleri hemde pratik ders olmasından dolayı
    Bakalım hayırlısı

• Merhaba hala ilgileniyosarsaniz bu sene Gülhane tıpa geçiş yapmayı düşünüyorum (not ortalamam yüksek.buyuk ihtimalle olucak). Yurtlar hakkında soru sormak istiyorum. Başvuran herkes alınıyor mu yoksa aile maddi duruma göre mi seçiliyor?
    bir de sınıflar kaç kişilik oluyor söyler misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim 🙆

• Bir de sınıfı geçme oranı yüzde kaç? 2. Sınıfa geçeceğim ama sınıfta kalma olayı biraz korkutuyor.

bu arada açtığınız başlık çok yararlı olmuş. Sırf bu mesajı atmak için üye oldum siteye ksksls

• Up

• hocam merhaba biraz bilgisizim bu konuya ulaşamadım intten simdi Gülhane sivil türkçe ama hazırlık sınavı var geçemeyince hazırlık okuyorsun ama türkçe devam ediyor değil mi
  • animallover. A kullanıcısına yanıt
    Ing hazirlik mi?
    Ayrica sizin sinaviniz nasil gecti hocam kac k bekliyorsunuz?

• Çok okumaya ve araştırmaya fırsat bulamadım. Bugün ya da yarın bakacağım da Sağlık Bilimleri Üniversitesi adına ilk 10.000 içinde üç tane bölüm var. Bunların farkları nedir acaba?

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ
    Tıp Fakültesi

Uluslararası Tıp Fakültesi

Gülhane Tıp Fakültesi

Bunların üçünün de askeriye ile bağlantısı yok galiba. Öyleyse neden böyle üç program var ve farkları nedir?
    hazırlık sınavı yok hocam yanlış duymussunuz
  • hocam evet bi liste gördüm hazırlık sınavı diye. yani inanın hiçbir fikrim yok ben aslında yıldırım istiyorum bakalım gecen seneye göre 8700 küsür sıralamalara bağlı 7900 e düşerse mutlu olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandobrass

Çok okumaya ve araştırmaya fırsat bulamadım. Bugün ya da yarın bakacağım da Sağlık Bilimleri Üniversitesi adına ilk 10.000 içinde üç tane bölüm var. Bunların farkları nedir acaba?

Tıp Fakültesi

Uluslararası Tıp Fakültesi

Gülhane Tıp Fakültesi

Bunların üçünün de askeriye ile bağlantısı yok galiba. Öyleyse neden böyle üç program var ve farkları nedir?
    gülhane tıp ankara gatada eğitim veriyor.
    sbü tıp ve uluslararası tıp istanbul haydarpaşada eğitim veriyor
  • aaa o liste başka bir şey demekki sağolun hocam size bir sorum şu öğrenci profili nasıl kısaca ortam sosyal aktivite öğrenciler arasında nasıl?yani bir ankara tıp beklememek gerekir belki ama olsun
    ankara tıpın sosyal oldugunu nerden cıkardınız ki? ankaradaki tüm tıplar asasyol günde 8 saat ders calısır
    spor salonu var ortalamanın altı bi kampüsü var içinde birazcık yaşam alanı var faaliyet gösteren klupler var. Öğrenci profili genelde ders calısıyor
  • ailemden tanıdıklarım var gayet sosyaller okulla alakalı olaraktan
  • kulüpler güzeldir umarım hocam çok teşekkür ediyorum. Gülhane olursa buradayız gene:)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.