Şimdi Ara

sbsettings i yüklemek. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pardon, doğru söylüyorsunuz. Orjinali paralıymış, ben başka source'dan indirmişim
  • Biri pil tüketimini artırıyormuş demiş, bende azaltmak için yüklemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Pardon, doğru söylüyorsunuz. Orjinali paralıymış, ben başka source'dan indirmişim

indirebilecegim bir source söyleyebilirmisiniz yada pm atabilirseniz

tskler
  • quote:

Pardon, doğru söylüyorsunuz. Orjinali paralıymış, ben başka source'dan indirmişim

Kardeşim ben UZMAN TV programındaki videoları telefona indirmek istiyorum bunun bi yolu varmı bildiğin...
  • categories i yükledim, sonra ikonları düzenledim, benzer olanları aynı klasörde topladım.. bazen yeniden baslattıgımda telefonu güvenli modda acılıyor, yeniden baslat diyince normal acılıyor igphone... sizdede oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Kardeşim ben UZMAN TV programındaki videoları telefona indirmek istiyorum bunun bi yolu varmı bildiğin...

Hocam kusura bakma yeni gördüm sorunu ama bildiğim kadarıyla uzman tv videolarını sirekt telefon üzerinden indirmek mümkün değil. Yinede akşam eve gidince bir araştırırım.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam kusura bakma yeni gördüm sorunu ama bildiğim kadarıyla uzman tv videolarını sirekt telefon üzerinden indirmek mümkün değil. Yinede akşam eve gidince bir araştırırım.

Bende sorunsuz bişekilde tıkır tıkır çalışıyo...

• @ekksl6
    Bizde de çalışıyor, ama videolar sadece internet bağlantısı varken izlenebiliyor. Arkadaş bu videoları nasıl telefona indirebileceğini sormuş.
  • quote:

@ekksl6
    Bizde de çalışıyor, ama videolar sadece internet bağlantısı varken izlenebiliyor. Arkadaş bu videoları nasıl telefona indirebileceğini sormuş.

Evet videoları telefona indirmenin bi yolunu arıyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

categories i yükledim, sonra ikonları düzenledim, benzer olanları aynı klasörde topladım.. bazen yeniden baslattıgımda telefonu güvenli modda acılıyor, yeniden baslat diyince normal acılıyor igphone... sizdede oluyormu

Ara sıra ekran çöktü, güvenlik moda gecildi düzeltme icin yeniden baslat seklinde uyarı cıkıyor , nedendir acaba ?

categoriesSB yi de yükledim ama farkını anlayamadım nedir tam olarak farkı ?
  • çok luzumsuz bişey, sildim gitti.
  • Ben de pil tüketimini verimli hâle getirmek için, gerekli olmadığı zamanlarda 3G, Wi-Fi, Konum Servisleri gibi pil canavarlarını kapatmak için yükledim, bence de olmazsa olmaz bir uygulama.
  • quote:

quote:

@ekksl6

Evet videoları telefona indirmenin bi yolunu arıyoruz...

hehe karıştı biraz yanıtlar...
    @ jajabo isimli kullanıcının catagories uygulaması hakkında sorunsuz demek istemiştim.. çok lazım bişey değil bence...zaten 4.0 gelince katagorileme orjinalde olacak ve gerek kalmayacakmış...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.