Şimdi Ara

sbsettings i yüklemek.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ekksl6 (9 mesaj) Sylargray (7 mesaj) jajabo (6 mesaj) Noxco (2 mesaj) dark dragon (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2467 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    cydia üstünden sbsettings yükle dedim yükledi ve cyndia üzerinden görebiliyorum yüklendiğini ama menülerin içinde sbset yok... cyndia üzerinden sbsettings in teli kontrol etme ayarlarına girilmemekte...installous üzerinden sbsettings i yüklim dedim orda da sbset yok...
    cyndia dan mı yuklemek gerek baska yerden mi...
    farkettiğiniz gibi jb ilk defa ve yaptım

|
    |
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    ayarlara bak muhtemelen ordadır

not: sbsettings kullanmıyorum fakat springboardda görünmeyip ayarlara yüklenen uygulamalar gibi olduğunu düşündüğüm için oraya bakmanı söyledim
    |
    |
  • Yarbay
    8499 Mesaj
    Sbsettings'in ikonu yok, programi calistirmak icin durum cubugunda parmaginizi soldam saga kaydirin (avea-turkcell yazan yerden sağa doğru) her iphone'da olmasi gereken en temel programdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    bataryayı fazlasıyla sömürdüğünü söyleyenler var, hiç yüklemesekmi
    |
    |
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    evet cevap budur..durum çubugunda parmağı kaydırmak...teşekkürler sağolasın...
    bi de şimdi en lazım olanlardan biri klasörleme program.. oyunları bi klasöre programları bi klasöre toplamak isterim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 12 Mayıs 2010; 14:10:36 >
    |
    |
  • Emekli Admin
    5761 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

bi de şimdi en lazım olanlardan biri klasörleme program.. oyunları bi klasöre programları bi klasöre toplamak isterim:)

Kategori programının adı da Categories. Ayrıca Categories'in üzerine CategoriesSB'yi de kurmanı öneririm.
    |
    |
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Kategori programının adı da Categories. Ayrıca Categories'in üzerine CategoriesSB'yi de kurmanı öneririm.

Ya ben deli gibi zevk almaya başladım...
    yemişim jb siz iphone u:)
    iyice güzelleşti alet:)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    klasör oluşturmak için categories cydia dan bulup yükleyin
    klasöre istediğiniz kısayolları atıp kümeleyebilirsiniz
    bu oluşturduğunuz klasörüde, menüdeki diğer uygulamalarıda şifreleyip kullanmak içinhttp://www.sinfuliphonerepo.com kaynağını source ekleyip mAdvLock Cracked yükleyin
    default şifresi 123 dür
    aktivasyon soracaktır program, kafanıza göre 8 haneli bi rakam girip aktivasyon yapabilirsiniz(yoksa free olarak 7 gün kullanılabiliyor) yukarıdaki kaynakta cracklı zaten
    |
    |
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: forumcu25

klasör oluşturmak için categories cydia dan bulup yükleyin
    klasöre istediğiniz kısayolları atıp kümeleyebilirsiniz
    bu oluşturduğunuz klasörüde, menüdeki diğer uygulamalarıda şifreleyip kullanmak içinhttp://www.sinfuliphonerepo.com kaynağını source ekleyip mAdvLock Cracked yükleyin
    default şifresi 123 dür
    aktivasyon soracaktır program, kafanıza göre 8 haneli bi rakam girip aktivasyon yapabilirsiniz(yoksa free olarak 7 gün kullanılabiliyor) yukarıdaki kaynakta cracklı zaten

Bu da süper teşekkürler..
    bi de ssh ı sbsettingsten kapalı tut diyolar ama ssh diye bişey yok ki sbsett de...gerçi ssh nedir onu pek anlamam ama:)
    usb drive (usb ye dönüştürme) diye bi porgram var yazılmış sagda solda ama cydia da yok sanırım silinmiş..
    |
    |

• Binbaşı
    1268 Mesaj
    infinidock ve infiniboard ı da yukleyin tavsiye ederim
    biri dock u saga sola hareket ettirir istedigin kadar program koyabilirsin
    digeri ana ekrandayken asagıya dogru da sayfa ekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underwater -- 12 Mayıs 2010; 16:21:00 >
    |
    |
  • Yarbay
    8499 Mesaj
    backgrounder: programları arka planda çalışmasını sağlıyor, msn-radyo gibi programlar için çok faydalı
    kirikae: bu da arka planda çalışan programlar arasında hızlıca geçiş yapılmasını sağlıyor
    |
    |
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sbsettings in içinde ssh ı buldum...
    sb yi açıp more a tıklayıp
    mobile substrate addons a girip ssh ı 0 yapınca kapanıyor...

Tavsiye ettiğiniz programlar için teşekkürlerrr
    |
    |
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    cydia dan indirilenleri nasıl silebiliyoruz peki? cydelete gibi bi program indirdim silmek için ama ikonu yok nasıl kullanılacağı biraz muallakta benim için...
    |
    |
  • Emekli Admin
    5761 Mesaj
    quote:

cydia dan indirilenleri nasıl silebiliyoruz peki? cydelete gibi bi program indirdim silmek için ama ikonu yok nasıl kullanılacağı biraz muallakta benim için...

Cydelete'in ikonu yok. Normalde iconların yerini değiştirmek için herhangi bir ikonun üzerine basılı tuttuğunuzda App Store uygulamalarının üzerinde silmek için bir çarpı işareti çıkar. Cydelete eklentisi, Cydia'dan yüklediğiniz uygulamaların da bu şekilde silinebilmesini sağlıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    4508 Mesaj
    SBSettings'i yükleyebileceğimiz bir source varmı şuanda ? Önceden Beyouriphone kullanıyordum sanırım kapatılmış, Xsellize'den yüklenmedi, Hackulo'da yüklendi gözüküp çalışmadı...
    |
    |
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

SBSettings'i yükleyebileceğimiz bir source varmı şuanda ? Önceden Beyouriphone kullanıyordum sanırım kapatılmış, Xsellize'den yüklenmedi, Hackulo'da yüklendi gözüküp çalışmadı...

ben önceki gün hackulodan indirip kurdum...sorunsu zçalışıyor..
    |
    |
  • Emekli Admin
    5761 Mesaj
    Sbsettings Bigboss source'unda mevcut zaten. Neden başka source'larda arıyorsunuz ki?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    892 Mesaj
    quote:

quote:

CategoriesSB ne ekliyor ve ücretli mı

|
    |
  • Emekli Admin
    5761 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

quote:

quote:

CategoriesSB ne ekliyor ve ücretli mı

Kategorilerin ayrı bir program olarak değil de springboard'un bir parçası olarak açılmasını sağlıyor. Ücretsiz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    892 Mesaj
    Cydia dan buldum categoriesSB yi ama sag üstte yükle yerine satinal yazıyor

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.