Şimdi Ara

SBM 'Trafik Sigortası Yenileme Teklifi' ekranı hakkında her şey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
7
Favori
22.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bircok kisi ilk gunlerde aldigi teklife gore su an ciddi dususler oldugunu soyluyor. Tekrar teklif alanlar katiliyor mu bu duruma?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1990 a yaptırdm sbn' den şimdi buradan 1800 teklif çıkıyor aynı sigortadan şimdi ben önceki poliçeyi iptl edip bu poliçeyi yapablirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgun_izmirli35

1990 a yaptırdm sbn' den şimdi buradan 1800 teklif çıkıyor aynı sigortadan şimdi ben önceki poliçeyi iptl edip bu poliçeyi yapablirmiyim

3ay içinde iptal ettirilebiliyor .sanırım yüzde %5 kesinti(ceza) oluyor 95 tl yapar 190-95=95tl karınız olur
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Sağolasn ama uğraşamıcam kalsın böyle artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgun_izmirli35

Sağolasn ama uğraşamıcam kalsın böyle artık

1900 da çokmuş yaşınız küçük ilk aracınız herhalde ben 450 ye yaptırdım
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    450 yaptırsaydım üstüne kurban keserdim:)
    2. Araç ancak önceki aracın bir yılı dolmadan saattım ve kaza yaptık kusurlu olarak ancak karşı tarafın masrafı 400 tl tuttu. 3. Basamak ve yüzde 20 hasarlılık sürpirimi falan vardı böyle oldu seneye düşer artık inşllah.

• Sbm den teklif almaya çalıştığımda bendede 5001 kodlu hata çıkıyor. Sigorta yaptırdığım şirketi aradığımda sistemlerinin düzenlendiğinden bahsettiler. Bence hikaye anlatıyorlar sırf teklif almasınlar diye yapılıyor. Bunları şikayet etmenin bir yolu var mı acaba .Trafik sigotasını hesaplattım 2300 TL fiyat verdiler.Resmen yolunacak tavuk arıyorlar.
  • Arkadaşlar başka bir başlıkta da yazmıştım, buraya sa yazayım. Bu sitede görünen en ucuz trafik sigortasına sigorta yaptırmanın Bi handikapı var mı? Trafik sigortası poliçeleri fark ediyor mu? Bu sayfada çıkan fiyatların firmasının herhangi bir acentesinde aynı fiyatlarla yaptırabiliyor muyuz?

• false6 kullanıcısına yanıt
    Şirketten şirkete göre değişir, hangi şirketten yaptırırsanız yaptırın lakin iyi bir sigortacıya yaptırın burada şirketten ziyade sigortacının sizi hasar anında yalnız bırakmaması Türkiye'de satış pazarlama da Halk deyimi ile kimse yoğurdum ekşi demez, ticarette yadsınamaz bir gerçek daha var kendi malını yüceltirken kendinde de olmayanı kötüler sigorta sektöründe de bunu çok fazla yapıyorlar. Şöyle bir gerçek daha var sigorta şirketleri sonuçta hayrına değil para kazanmak için bu işi yapıyorlar senin hasarını ödemezse, X kişinin, Y kişinin derken 6 ay geçmeden sigorta yapacak adam bulabilirler mi?
  • Trafik ve kasko sigortalarınızı yaptırırken uygun fiyatı ararken bulmuş olduğunuz şirketin güvenilir olup olmadığını araştırmanızı öneririm aksi taktirde güvenilir olmayan Sigorta şirketlerinden yaptıracağınız poliçelerinizde herhangi bir kaza sonucu ödeme almakta zorlanabilir hatta ve hatta ödeme alamayabilirsiniz.
  • 3 ay once 870 liraya yaptırdım. Su anda 610 lira fiyat aldim. Eski sigortayi iptal edip yeni sigorta yi nasıl yaptırabilirim ???

• Acentelerin ''acımadıki'' ayaklarına bakmayın:)
    SBM'nin sigorta teklif ekranına online ödeme eklemek iki dakikalık iş, şuan sadece teklif veriyor yarın bakarsın poliçe kesiyor
    İnsanlarda zaten trafiği en ucuz yere yaptıracan banane karşıdaki araçtan kafası varken, acenteler 1 tane trafik poliçesi kesemez!
    Geriye işini iyi yapan 3-5 acente ve bir avuç bilinçli müşteri kalır.
  • AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam , herkes sigortacı olmaya kalktığı için geldiğimiz nokta bu zaten.

Yıllarca sigortacılıkla uzaktan veya yakından ilgisi olmayan kişiler sigortacı olmuş.Tek bildiği şey poliçe kesmek olan kişiler sigortacılık yapıyor.

Dün börekçinin bile trafik sigortası yaptığını gördüm öyle diyeyim. Çok açık konuşayım bu sistem ile işleri biten üç acente tanıyorum.Çünkü müşterilerine kazanç uğruna yalan söylüyorlardı , ege sigortadan poliçe kesen acenteler de zamanında aynı durumdaydı

Sektörde büyük değişiklikler geliyor , çok az kaldı.Belki bazı acenteler tutunamayacak ancak tutunabilenler de bu işi bilen kişiler olacak.Sadece poliçe yapanlar değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 10 Aralık 2016; 11:25:39 >

• Sigortanın plaka bölümü boş dolayısıyla sbm de görünmüyor teklif vermiyor.Acenteden plakayı düzeltmezsek ne olur yenilerken bir sıkıntı olurmu.
  • principino kullanıcısına yanıt
    Boştan kastınız yk ise düzeltilme yapılması gerekir hocam.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yk. Teşekkür ederim
  • Hiç bir kıymeti yok. Wtima 750tl görünürken acente den aynı etika 545tl ye yaptı.

Bu site ne için var anlamış değilim.

Asıl merak ettiğim acaba Acenta Acenta geSsem 450 ye bulurmuydum.

• Sürekli hata veriyor bu sayfa bende. Sizde de aynı mı?

• superhead kullanıcısına yanıt
    Aynen
    Ben de şu hatayı alıyorum:

“Şu anda araç bilgileriniz Emniyet Genel Müdürlüğü'nden sorgulanamamaktadır. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz. KOD:5004“

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı hatayı veriyor. kaç gündür düzeltmediler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.