Şimdi Ara

SAYIŞTAŞ BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
65.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
312 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şişen fahiş Fiyatlar yüzünden Araba alamıyorum, Buda Sayıştay Derdinde...HEMŞERİM BENİM MERHEMİM OLSA KENDİ BAŞIMA SÜRERDİM. 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FarklıAkıl F kullanıcısına yanıt
    Komik bir fıkraydı kim bunu uyduran deli ?

• orhan239 O kullanıcısına yanıt
    İşte sosyal yardım sosyal devlet adına paralarımızı toplayıp Tayland'da yiyorlar uyanın artık...
  • Ülke dingonun ahırı zatende bu kadar göstere göstere ülkeyle çocuk oyuncağı gibi oynanmaz ki.

İlerde olası bir değişim anında toptan her şeyin reset yemesi kesin..
  • yuh, pardondan alıntımı yaptın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakup13 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam helal, öbür postumda cogu kişinin jetonunu düşürdüm de bunda düşürememiştim.

• üniversitede gündelik konuşmalarımı bile uzun süre etkilemişti, gözden kaçırmam mümkün değil, görünce mutlu oldum

• Herkezin arkasında 2 parmak b*k var. Ne yapacağımızı şaşırdık.

• FarklıAkıl F kullanıcısına yanıt
    Keşke giden tek şey sosyal yardım olsa verginin kendisi gidiyor o ne ki devenin yanında kulak

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Ak Partili arkadaşlar ben yorum yapmıyorum.Gelin siz yorum yapın.Sizce neden görevden alındı?
    konu dinginleşince keşke yazsaydın.

ak partili deyince ben atladım.sazan gibi :)

oltaya gelmeyin ben gibi :)
  • AKP idaresi saf rezalet bir yoz komunizm örneğidir. İstediğin Sovyet tarihi kitabını okuyabilirsin, Kuzey Kore, Vietnam, Venezuela nereye bakarsan aynı zihniyet.
    Biri Yeşil biri Kırmızı.
  • Ben adamı sürerler diye tahmin ediyordum direkt görevden almışlar.
  • Ulan tam amerikan komplo filmlerindeki gibi ülke olduk ha. Ama gerçekten yaşanıyor her şey bir film değil. Doğruyu söyleyen ya da araştıran biri oldu mu pat diye görevden alınıyor işinden oluyor ya da terörist ilan ediliyor. Sonra ülkenin geleceği hakkında yorum yapılıyor, bizi kıskanıyorlarmış. Ulan şu halimizi kim kıskansın. bir abd kıskanır biz bu kadar koyun edemedik milleti nasıl yalanı dolanı yutturuyorlar diye.

Din Allah kitap deyip, sonra da bunca yolsuzluk haberinin üzerini örten halının altına süpüren bir topluluğu görünce insan dinden de soğur imandan da. O yüzden gençler arasında dinden kopmalar yaşanıyor ha amaçları buysa bilemem tabi.

Aksine böyle bir haber çıkınca ulan kim miş o yolsuzluğu yapan içimizdekileri temizleyelim deyip soruşturma açılacağına ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sülözışık

AKP ye oy vermiş biri olarak eğer bu olayın açıklaması yapılmazsa bir daha AKP ye oy vermeyeceğimi buradan duyuruyorum.
    Hırsızlara arka çıkanlarla işim olmaz.

Alıntıları Göster
    Birde açıklama mı bekliyorsun?

Seçimler daha yeni bitti. Istanbul kaybedilmezse oylar %35 olsa da önemli değil artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 7 Kasım 2018; 3:37:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

George orwell yazdıgı hayvan ciftliği adında bir kitap okudum gecenlerde.Hikaye tarzlı yazılmıs cocuk kitapları gibi.Ama işin özü sovyet yönetimi eleştirisi yapılmıstı.Ulan düşündüm düşündüm, ulan dedimki bu kitap sovyet yönetimi icin degil bu 21.yy türkiyesini anlatan kitap dedim.Tavsiye ederim okuyun

Hocam tam da PlayStore'dan alacak bir şey arıyordum kitap falan bu kitabı gördüm. Alayım diyorum o zaman ne dersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tweenietomatoes

AKP idaresi saf rezalet bir yoz komunizm örneğidir. İstediğin Sovyet tarihi kitabını okuyabilirsin, Kuzey Kore, Vietnam, Venezuela nereye bakarsan aynı zihniyet.
    Biri Yeşil biri Kırmızı.
    +1

Bunu yazmaya gelmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumagir F kullanıcısına yanıt
    Kaybetmek?

İhtimal dahilinde bile değil... O tren geçen seçimde kaçtı..

Bu gibi durumlarda Hep aklıma Adolf Hitlerin şu sözleri gelir..

Geniş kitlelerin sempatisini kazanmak isterseniz, onlara en kaba ve en aptalca şeyleri söylemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 7 Kasım 2018; 7:40:0 >
  • sülözışık kullanıcısına yanıt
    dostum hırsızlara arka çıkanı bırak, hırsızlarda yabancı değil.... sen sadece arka çıkandan bahsediyorsun
  • Maaşlı trollerde tespit s.çmış seçim sistemi kötü diye ne güzel memleket ya. Sen hırsızlık uğursuzluk yap “ben dindarım alnım secdeye değiyor” Edalarıyla. Ama sende suç yok seçim sistemi kötü. Hala 17-25 Aralık operasyonlarında yakalanan tomarla paranın helal yollardan kazanıldığına inanıyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 7 Kasım 2018; 8:25:53 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.