Şimdi Ara

SAYIŞTAŞ BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
65.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
312 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RustyCohle

.
    "bütün hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetleguese -- 6 Kasım 2018; 16:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

dostum keşke herkes senin gibi tarafsızca yazabilse tebrik ediyorum. tespitlerin genellikler yerinde tespitler. aka parti oyların karşılığı kadarını bu ülkeye maalesef veremedi. ama al sana ders olsun diyerek oy vereceğim bir rakibi var mı söylermisin. mhp ye vereyim de ak partiye mi gitsin oyum.

Alıntıları Göster
    Şuna yada buna oy ver demem, demeyi haddim görmem ama hdp ve iktidar suyuna girmiş mhp dışında hiçbir parti ve lideri ülkenin dibini akp den ve başındaki zatdan daha fazla erozyona uğratamaz.

Bak 1992 de Ergun Göknel başkanlığındaki İSKİ de yolsuzluk oldu diye haklı olarak kıyametleri kopardık neden? Yapılan rezillikler ortaya çıksın yağma talan dursun diye ki çok hataları çok kötü yönetime sahip olmasına rağmen hükümet o talanın yargısına gık demedi aldılar Gökneli çatır çatır yargıladılar, bir hukuk yürüdü kendi çerçevesinde gereği ne ise yaptı.

Peki yıl 2018 ne yapılıyor? Yahu adamlar yiye yiye yağmalaya yağmalaya dibine kadar bellemiş bir de beli kangırtmışlar. Devletin başındaki zat bunların tepesine çökeceğine bunu belgeleyen adamın tepesine çöküyor. Yok böyle bir dünya yok böyle bir anlayış yok böyle bir ideoloji adet gelenek görenek...

Oyunu chp iyi bbp sp komünist xyz. gerekirse bağımsız adaya veririm ama ne akp ye ne ortağı mhp ye nede hdp ye hal böyle iken oyumu vermem. Bunlara oy verir isem kendi adıma vicdansızlık yapmış olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOMIX -- 6 Kasım 2018; 16:57:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Bunları yazarken kafan güzeldi galiba ne icin ?

Git bezmi alem araştırma hastanesine alerji bölümüne uzman doktora randevu al 50tl doçent 100 prof 150 TL.

Neyin sosyali neyin kafaniz mi boş beyinden muaf misiniz? Neyin yerli savunması silahlar ya Kore patentli ya İtalyan yada eski Amerika neyin yerlisi.

Helikopter in amerikan İngiliz ortaklığı motoru var neyin yerlisi neyin sosyal devleti.

Benden ve işverenden her ay SGK ya para akıyor gidiyorum eczaneye 100tl 150tl veriyorum neyin sosyali.

Sizin kafa sulanmış yalamakta .

Evet ilklere imza atıyor. Yap işlet zarar et sistemini getiren parti AKP.

Elindekini SAT git ithal al devrini getiren AKP.

Telekomu SAT parasını kendi bankandan ver Arap alsın kacsin devrini başlatan AKP.

Ülkeyi yiyip yiyip itibar da tasarruf olmaz yalanı ile ne Hz Peygamberin nede 4 halifenin yolundan gitmediğini bariz belli eden AKP.

Bir saatte 4 farklı konuşma yapanlarin partisi AKP.

Daha çok yazılacak var sizin gibi kafası boş yalamalar ülkenin içine etti.

Alıntıları Göster
    hadi oradan terbiyesiz. senin yalakalığını yaptıkların olsaydı başımızda. hiçbir üretim teşebbüsümüz yok du dün olduğu gibi. imf ye borç gırtlakda yaşar batar giderdik. fetö zaten her partiyi her lideri etkiledi. çünkü başarılı bir cia operasyonuydu. ve ülkenin başına hiç zorlanmadan f.gülen gelirdi. dünya savunma ilk 100 e hangi ülkeden 3 şirket girdi uganda dan mı? abuk subuk ithamlarda bulunma herkese.

• Reis ne derse o, kininizde boğulun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOMIX

Şuna yada buna oy ver demem, demeyi haddim görmem ama hdp ve iktidar suyuna girmiş mhp dışında hiçbir parti ve lideri ülkenin dibini akp den ve başındaki zatdan daha fazla erozyona uğratamaz.

Bak 1992 de Ergun Göknel başkanlığındaki İSKİ de yolsuzluk oldu diye haklı olarak kıyametleri kopardık neden? Yapılan rezillikler ortaya çıksın yağma talan dursun diye ki çok hataları çok kötü yönetime sahip olmasına rağmen hükümet o talanın yargısına gık demedi aldılar Gökneli çatır çatır yargıladılar, bir hukuk yürüdü kendi çerçevesinde gereği ne ise yaptı.

Peki yıl 2018 ne yapılıyor? Yahu adamlar yiye yiye yağmalaya yağmalaya dibine kadar bellemiş bir de beli kangırtmışlar. Devletin başındaki zat bunların tepesine çökeceğine bunu belgeleyen adamın tepesine çöküyor. Yok böyle bir dünya yok böyle bir anlayış yok böyle bir ideoloji adet gelenek görenek...

Oyunu chp iyi bbp sp komünist xyz. gerekirse bağımsız adaya veririm ama ne akp ye ne ortağı mhp ye nede hdp ye hal böyle iken oyumu vermem. Bunlara oy verir isem kendi adıma vicdansızlık yapmış olurum.

Alıntıları Göster
    chp ye oy verenler ve verdirtenler pkk cenazelerine gidiyorlar. sen de gidecek misin

• Demokrasi şöleni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiyolar ama bi sorun hele niye yiyolar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

chp ye oy verenler ve verdirtenler pkk cenazelerine gidiyorlar. sen de gidecek misin

Alıntıları Göster
    sana chp ye ver demedim oraya sadece chp yazmadım ama sen bunu anlayamadın.
  • Bunu bile savunabilen Ak parti'lileri gördük ya , bu gidiş gidiş değil.
    Gözlerini toprak doyursun.
    Bakın Telekom işinde ön saflarda olan bir kişi bugün vefat etti , inşallah ülkeye verilen zararın hesabını verecek durumdadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Bu mesaj silindi.
    Biz mi görevden aldık oğlum adamı bizi neden hedef gösteriyorsun provokatör müsün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Biz mi görevden aldık oğlum adamı bizi neden hedef gösteriyorsun provokatör müsün ?

Alıntıları Göster
    Sizin destekledikleriniz aldı, pislikleri ortaya dökülmesin diye.

• quote:

Sizin destekledikleriniz aldı, pislikleri ortaya dökülmesin diye.

Alıntıları Göster
    Ee yani ? Hangi seçmenle partisi %100 uyum sağlıyor ki? Gelip seçemene sataşmanın alemi yok. Sen kendi deszteklediğin partiyi söyle hemen 10 50 100 pisliğini dökeyim ortaya her olumsuzlukta seni çağırayım ne işe yarayacak bu.

İnsanları hedef gösterirsen nefret artar nefret artarsa adam sana nefretinden oy verdiği partinin ne yaptığına bakmaz gider basar oyu.

İnsanları tercih hakkından dolayı suçlayabilmek için önce ne yaptığını bilecek kadar yetkin olman lazım ama sende öyle bir yetkinlik göremiyorum hakereketlerin toplum içerisinde günah keçisi aryıp toplumun tüm nefretini bir kaç kişiye yönelten provokatörlerle tamamen aynı.

• Göz dağı vermek amaçlı yapıldığı çok belli akp'nin açığını yakalar ve söylerseniz işinizden olursunuz demeye getirmişler

• Umarım bir gün Brezilya kadar cesaretli olup gerekeni yapabiliriz.

Ne diyor bu değişik diyenler Petrobras, hükümet, rüşvet yazıp aratsın.

Araştırdıkça ve okudukça aklıma başka bir ülke geldi ama kim acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOMIX

sana chp ye ver demedim oraya sadece chp yazmadım ama sen bunu anlayamadın.

Alıntıları Göster
    Gerekirse chpye bbp ye veririm diyen sen degil misin. Dunya bile senden hizli donmuyor be masallah.

• Treth kullanıcısına yanıt
    Öncelikle parti tutmuyorum. Seçim zamanı gelir mevcut partileri akıl mantık süzgecinden geçiririm oyumu ona göre veririm. Yani markaya oy vermem kaliteye oy veririm. Bu dönem kaliteli olan a partisi olsun ona veririm. Öbür dönem gelir de yanlışı doğrusunu geçer, kırmızı çizgiyi çıkarsa başkasına veririm.

Fanatiklikten ve sorgusuz biattan nefret ederim. Takım tutar gibi parti tutanlardan nefret ederim.

Bir kişi desteklenecekse bile doğrusuna doğru yanlışına yanlış demesini bilmeli. Ben hangi seçmen olursa olsun öyle bir şeyi çok nadir gördüm. Millet hep fanatik olmuş.

Provakasyon da yapmıyorum. Sadece oy verdiklerinizin yaptığı rezillikleri görün diye etiketliyorum.

Neden hiç sesiniz çıkmaz onca şeyde? İyi yönlerini göğe çıkarıp hatalarını(ki daha fazla) görmezden geliyorsunuz?

• quote:

Öncelikle parti tutmuyorum. Seçim zamanı gelir mevcut partileri akıl mantık süzgecinden geçiririm oyumu ona göre veririm. Yani markaya oy vermem kaliteye oy veririm. Bu dönem kaliteli olan a partisi olsun ona veririm. Öbür dönem gelir de yanlışı doğrusunu geçer, kırmızı çizgiyi çıkarsa başkasına veririm.

Fanatiklikten ve sorgusuz biattan nefret ederim. Takım tutar gibi parti tutanlardan nefret ederim.

Bir kişi desteklenecekse bile doğrusuna doğru yanlışına yanlış demesini bilmeli. Ben hangi seçmen olursa olsun öyle bir şeyi çok nadir gördüm. Millet hep fanatik olmuş.

Provakasyon da yapmıyorum. Sadece oy verdiklerinizin yaptığı rezillikleri görün diye etiketliyorum.

Neden hiç sesiniz çıkmaz onca şeyde? İyi yönlerini göğe çıkarıp hatalarını(ki daha fazla) görmezden geliyorsunuz?
    Öncelikle parti tutmak diye bir şey yok zaten. Partiye oy vermek var.

Mesela ben son başkanlık seçiminde ince + chp oy verdim. Bir öncekinde AKP ye oy verdim bir öncekinde MHP ye verdim ondan öncekinde gerek duymadım vermeim bir öncekinde AKP ye verdim ondan öncekinde LDP ye oy verdim.

Bu böyle karma karışık gider.

Ama burada ben her zaman ezilmeye çalışılan seçmenin yanındayımdır. Çünkü seçmenin seçme hakkını sorgulamak kimsenin haddine değil. Dahası bunu sorgularken gerçeği çarpıtan mı istersin yaşanan yeterince tepki çekmeyecek diye gerçeği çarpıtan mı istersin algı çalışması mı istersin her türlü tip var.

Yani şimdi atıyorum AKP başarısız yada yolsuzluk yapıyor diye ona karşı yazan adamın yaptığı pisliği görmezden mi gelmeliyim.

Kusura bakılmasın ama birinin de bunları görüp göstermesi gerek. Efendice derdini anlatmayan yalanı eleştirirken yalan söyleyen herkes payını alacak.

Benim forumda yazma amacım bu genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 7 Kasım 2018; 3:5:43 >

• Tübitak bajgani görevden neden alındıysa, Sayıştay bajgani da o yüzden alınmış. Bizede, bu işin fıtratında var... demek düşer.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.