Şimdi Ara

Sayısal 50k ile hangi bölüm seçmeliyim önerileriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 11 saat 44 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Welgo (18 mesaj) enesemin28 (3 mesaj) richardfeymanınsaçı (3 mesaj) küllerindendoğmak (3 mesaj) TheRockyBalboa (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (14 mesaj) (2 mesaj) (18 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

• enesemin28 kullanıcısına yanıt
    ataması en rahat olan öğretmenlik😳

KPSS Türkiye Birincisi, Mülakatta Elendi - Haberlerhttps://www.haberler.com/kpss-turkiye-birincisi-mulakatta-elendi-11730185-haberi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücehonos -- 9 Ocak 2022; 13:50:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • temiz kafa

• enesemin28 kullanıcısına yanıt

Yok hocam iyi bir mühendislik düşünüyorum şimdilik ama süreç değişebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam say 50k dan niye mezuna kaldın la bi de 2. mezun senen yani bence saçma olmuş hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İleride 4 5 yıl kpss çalışmak yerine bir sene daha yks çalışırım dedim iyi yapmamış miyim süreç eskide kaldı vermedim tercih suanlik iyi gidiyor

Merak etmeyin 30 20 k Dan bırakan arkadaşlarim da var yani ben onlara hiç demedim yani neden kaldın keşke gitseydin gibi cümleler kurmadim

• hocam takılmayın bu saçma yorumlara, kendiniz için doğru olanı yapmışsınız. elinizden gelenin en iyisini verip süreci iyi geçirmeye, hedefinize odaklanın. basarilar.

• Hocam 50 k ile yazsaydınız kesinlikle kötü olmazdı. 50 k ile sağlam bölümler var. Ama gel gelelim dediniz ki "süreç güzel gidiyor, memnunum" o zaman bu daha da iyisi olur demek. 50 k ile yazmak da oldukça anlaşılır senaryo, 50 k ile mezuna kalmak da.

• yücehonos y kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• FeynmanSverdlov F kullanıcısına yanıt

Aynen kardeşim bir sene daha vermek benim için iyi oldu eğer 50 k ile bir yere gitseydin içimde ukte kalırdı keşke bir sene daha kalsaydım diye ki onu boşver benim hedeflerim daha önemli istemediğim bölümde kesinlikle mutlu olmazdım

• git araştır

• 50k ile yazilcak bolum var diyonuz da soyleyin biz de bilelim

• bennasılbüyükadamoluucam b kullanıcısına yanıt
    YTÜ elektrik, GTÜ elektronik, ODTÜ inşaat, İTÜ inşaat, GTÜ makine, Sakarya yazılım daha çok yazabilirim. Tıp hariç 50k dan **2.** mezuna kalmak saçma geliyor bana

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sana ekleme yapayım. İÜ elektrik elektronik, SAÜ bilgisayar, KOÜ bilgisayar, KOÜ yazılım, KOÜ mekatronik, İÜ makine, SAÜ elektrik elektronik, İYTE makine, YTÜ malzeme, KOÜ elektronik haberleşme, YTÜ inşaat.

Bu bölümleri güzel okuyan biri iyi yerlere gelir. 50kdan yazacak bölüm yok demen saçma olmuş. Sen tercih etmeye bilirsin ama yazılacak çok iyi bölümler var. Daha da vardır bunlar aklıma gelenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B4F41DA77 -- 10 Ocak 2022; 7:45:23 >
  • Mal değilim yazabilirdim ama yazmadım bu arada senle benim hiç farkımız yok sen de mezunsun ben bir fark fazla göremiyorum ben elimden geldiğince derece için zorlıcam.

2020 tyt 220k say 168k

2021 say 46k.

Kendimde o özgüveni gördüm daha iyisini yapacağımı gördüm ve mezuna kaldım

İstediğim bölümler arasında 5k olan bölümler de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Welgo -- 10 Ocak 2022; 9:58:11 >
  • 168 den 50 ye çekmek ciddi bi başarı tekrar kalınması bence mantıklı

• "İçimden gelmedi yazmak hocam ama şuan mutluyum yani istediğim gibi gidiyor şimdilik umarım bu sene olur".Hocam umarım son aylara kadar böyle devam eder başarılar diliyorum

• Dhninhayaleti D kullanıcısına yanıt

Umarım yapacağıma inanıyorum hocam teşekkürler bu arada

• 220den 50 ye çekmiştim ben de 10bine kadar yolum mevcuttu ama önümüzü kestiler sizi izlemekteyim hocam bakalım neler yapıcan

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.