Şimdi Ara

Sayısal 258k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölüm önerisi verir misiniz birisi için araştırıyorum sayısal hakkında hiç bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOrderr -- 23 Temmuz 2022; 1:11:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akdeniz ybs

• Sayısal ama hocam

• TheOrderr T kullanıcısına yanıt
    öyleyse bir sene daha hazırlan ve seneye akdeniz ybs yaz fakat uyarayım seneye akdeniz ybs ilk 1000den alacağı için biraz kasman gerekebilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yok kalma ihtimali malesef bu sıralamayla bir yer istiyor

• İskenderun Üniv. Uçak Bakım Onarım olabilir ama arkadaşım hocalarının çok da iyi olmadığını söylemişti. Bilmiyorum, ben tecrübe etmedim sonuçta

Geçen sene 243k ile Erciyes Üniv. Makine Müh. (İÖ) girdim ancak bölüme henüz giremedim. Şehir olarak eh işte , arkadaşlarınla biraz biraz sosyalleşmen mümkün.

İkinci öğretim güzel bişi bu arada , sabah sabah kalkmak zorunda kalmıyorsun. Harç parası ve günün önemli bir kısmı gidiyor , onun haricinde güzel.

• KTÜ İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri

Bartın Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri

• Başka tavsiyesi olan kötü yerdeki mühendislikler yazılır mı

• Ceng yaz bence nere olursa olsun

• Üniversite farketmez mi

• Up

• Hocam öğretmenlik hemşirelik gibi devlet memurluğu hariç üninin ismi önemli oluyor eğer ailenizi ikna edebilirseniz ki bence bunun için uğraşın edemezseniz de öğretmenlik hemsirelik gidin derim Googleye matematik öğretmenliği yerine matematik yazın onun sıralamalarına bakın onlar bı tık daha düşük iyi uniler de öğretmenlik gelebilir tam hakim değilim de göz gezdirmiştim

• Akdeniz matematik gelir sanırım her sene 20 bin artmış sıralaması 240 bandında deneyin derim tabi hayat sizin ben belirleyici olmak istemem sadece öneri

• Atama yokki onlarda

Hocam yanlış anlamayın elbette laf söylemek bana düşmez de o sıralama da öğretmenlik hemşirelik gibi meslekler de mezun olunan üniversitenin önemi olmuyor. Onun dışında o sıralamayla mühendislik seçseniz mezun olunca sıkıntı çekebilirsiniz.

Ya da direkt üni fark etmeden yazılım bilgisayar alanına yönelsin şans yüzüne gulerse ve kendini geliştirirse iyi yerlere gelir kpss ile falan uğraşmak istemiyorsa benim dediğim sadece bı öneriydi

• IIRunneRII kullanıcısına yanıt

Hocam hakkari bomba üni matematik öğr. 120 binle kapatmış ahdhahs tutmuyor yani

• IIRunneRII kullanıcısına yanıt

İşte kötü üniversite olacak ya ona rağmen hangi mühendisliğin önü açıktır veya bölümün

• sunmoon2b S kullanıcısına yanıt

Hocam matematik öğretmenliği değil de matematik diye bakarsanız sıralamalara o zaman 230 k sıralamaya Akdeniz üni matematik geldiğini görürsünüz şehir güzel ama eğitimini falan bilmem sadece önerdim karar tabi onun

Sayısal 258k

Hocam her mühendislik dalında üniversitenin ismi maalesef çok önemli fakat bilgisayar müh , yazılım bölumleri ve türevleri daha çok kendini geliştirmeye odaklı olduğu için bu bölümlere baksın derim ama dediğim gibi üniversite ismi her muhendislikte önemli ama bilgisayar yazılım vb de üniversite okumamış başarılı yazılımcılar bile var eğer illa gidecekse ve öğretmenlik hemşirelik okuyup kpss ile uğraşmak istemiyorsa bilgisayar ile ilgili bir bölüm okunmasında fayda var derim mezuna kalsa iyi olur aslında da öyle bir ihtimal yok diyorsunuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.