Şimdi Ara

Sayın Cumhurbaşkanımız, 'dünyada kimse Türkiye kadar mülteci kabul etmedi dedi' tv de

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sayın Cumhurbaşkanımız, 'dünyada kimse Türkiye kadar mülteci kabul etmedi dedi' tv de
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    59 Mesaj
    Evet Sayın Cumhurbaşkanımız Londra'da konuşuyor şuan. "Türkiyeden başka bu kadar çok mülteci alan hiçbir ülke yok dünya da" dedi..

Büyük güç Büyük Türkiye diye boşuna demiyoruz. Söyleyin bana kim bu kadar almış mülteci? Kim alabilmiş?

Bu kadar çok mülteci alan bir ülke fakir olabilir mi? Nereye batıyoruz ya? Herkesin ağzında bi laf batıyoruz kriz falan..

Yok öyle bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Aldın da ne oldu. Madalya mı taktılar.?
    Sevap kazanıp hurileri mi garantiledik.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Milyonlarca mülteci demek milyonlarca sorun milyarlarca dolar zarar demek. Bunu güçsüz devletler alamaz. Güçlü bir devlet gerekiyor. Bunu demek istiyorum. Kozmos aşkına anla yahu

|
    |
    kozmos beni sevmiyor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bunu insanlık anlamında, sorumluluk üstlendiğini belirtmek için söylüyor.Hani her yerde human rights, human rights diye bağıran, her fırsatta "torkiyodo tutoklo gozotocolör vöör" diye insan hakları dersi vermeye çalışan avrupa ülkeleri, konu insan haklarından ziyade "İNSAN" olunca kapılarına kilit vurdular.

Yoiv onlar akıllı sadece zeki olanları aldılar vs. geçin bunları.Konu insanlık.Ha Türkiye çok fazla insan haklarını sevdiğinden almadı, sınırımızdaydılar öyle veya böyle, gerek kacak, gerek legal almak durumunda kaldı.Ama Avrupa en ufak sorumluluk üstlenmedi.Sonra da gelip Turkiyeye Barış pınarı harekatını durdurun diyorlar.Yok ya...Ben Cbaskani olsam tüm kapıları açardım, kacak geçişlere de göz yumardım, gitsin biraz Avrupayı bozsunlar.Sonra bakalım Barış pınarı harekatını kendileri yapıyor mu yapmıyor mu...

Evet insanlııık

|
    |
    senneanlarsindumbelek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabırlı ol. Çok uzak değil o günler.

|
    |
    Beynini kullanıp bunu düşünebilirsin!!
    |
    |
    Meali dünyada Türkiye kadar enayi bir ülke yoktur.

|
    |
    Mülteci sorununda dünyadaki en başarısız devlet olduk demenin bir başka yolu.
    |
    |
    17372 Mesaj
    neden alsın adamlar

kendi kaynağını kendi vatandaşı yerine araplara yedirmek için mi ?
    |
    |

> > < <
  • Yarbay
    17372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Hayir bunu iyi halt etmis gibi her yerde soylemelerine ben anlam veremiyorum
    millileşiyoruz
    |
    |

> > < <
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.