Şimdi Ara

Sayın Cumhurbaşkanımız, 'dünyada kimse Türkiye kadar mülteci kabul etmedi dedi' tv de

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Sayın Cumhurbaşkanımız Londra'da konuşuyor şuan. "Türkiyeden başka bu kadar çok mülteci alan hiçbir ülke yok dünya da" dedi..

Büyük güç Büyük Türkiye diye boşuna demiyoruz. Söyleyin bana kim bu kadar almış mülteci? Kim alabilmiş?

Bu kadar çok mülteci alan bir ülke fakir olabilir mi? Nereye batıyoruz ya? Herkesin ağzında bi laf batıyoruz kriz falan..

Yok öyle bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• eşine pazar parası veremedıgı ıcın ıntıhar ettı adam
  • Hayir bunu iyi halt etmis gibi her yerde soylemelerine ben anlam veremiyorum
  • Aldın da ne oldu. Madalya mı taktılar.?
    Sevap kazanıp hurileri mi garantiledik.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milyonlarca mülteci demek milyonlarca sorun milyarlarca dolar zarar demek. Bunu güçsüz devletler alamaz. Güçlü bir devlet gerekiyor. Bunu demek istiyorum. Kozmos aşkına anla yahu

• Bunu insanlık anlamında, sorumluluk üstlendiğini belirtmek için söylüyor.Hani her yerde human rights, human rights diye bağıran, her fırsatta "torkiyodo tutoklo gozotocolör vöör" diye insan hakları dersi vermeye çalışan avrupa ülkeleri, konu insan haklarından ziyade "İNSAN" olunca kapılarına kilit vurdular.

Yoiv onlar akıllı sadece zeki olanları aldılar vs. geçin bunları.Konu insanlık.Ha Türkiye çok fazla insan haklarını sevdiğinden almadı, sınırımızdaydılar öyle veya böyle, gerek kacak, gerek legal almak durumunda kaldı.Ama Avrupa en ufak sorumluluk üstlenmedi.Sonra da gelip Turkiyeye Barış pınarı harekatını durdurun diyorlar.Yok ya...Ben Cbaskani olsam tüm kapıları açardım, kacak geçişlere de göz yumardım, gitsin biraz Avrupayı bozsunlar.Sonra bakalım Barış pınarı harekatını kendileri yapıyor mu yapmıyor mu...

• senneanlarsindumbelek kullanıcısına yanıt
    Evet insanlııık

• Sorunun büyüğünü ileride göreceksin, daha doğrusu göreceğiz.

Sabırlı ol. Çok uzak değil o günler.

• Alırken güçlüydü, aldıktan sonra noldu???
    Beynini kullanıp bunu düşünebilirsin!!
  • Meali dünyada Türkiye kadar enayi bir ülke yoktur.

• Mülteci sorununda dünyadaki en başarısız devlet olduk demenin bir başka yolu.
  • neden alsın adamlar

kendi kaynağını kendi vatandaşı yerine araplara yedirmek için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Hayir bunu iyi halt etmis gibi her yerde soylemelerine ben anlam veremiyorum
    millileşiyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.