Şimdi Ara

Saygi kalmamis ne yazik ki (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
3.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşiniz ve çocuğunuz olmasa da değmez hocam. Başınızı ağrıtmaya değmez. Hayatın her noktasında uyanık geçinen böyle zavallılar var malesef... Size tavsiyem sinirli biriyseniz arabada sopa falan taşımayın. 1dakikalık erkeklik ömür boyu insanı süründürebilir yakınlarınızı perişan edebilir unutmayın..
  • Bence değmez Allahından bulsun boyleleri
  • Sabırlı olmakta fayda vardır her zaman.
    Ama bazı anlar geliyor ki gece yataga yatınca keşke yapsaydımda demiyor değilim bazen.
  • Sopa konusunda haklisiniz arkadaşlar. Dünyanın bin bir turlu hali var. Ne olur ne olmaz diye tasiyorum.

Bu olay hakikaten sinirlendirdi ve bir hata yapabiLirdim
  • Bu kadar çabuk sinirleniyorsanız arabada sopa falan bulundurmayın.
    Torpido gözünde silah olsa onu mu alacaktınız?
    Çakı olsa onu mu çıkaracaktınız?

21 yıldır trafikteyim ve hiçbir aracımda sopa vs bulundurmadım.
    Dünyanın binbir türlü hali olabilir, önemli olan o hallerden uzak durabilmek.
    Trafikte çok öküzle karşılaştım, ama onların seviyesine inmedim, inmem de.

Benim için değerli olan bir hayatım ve bana bir şey olursa üzülecek sevenlerim var.
    Bir tane öküzün bunu elimden almasına, kızımı bensiz bırakmasına ihtimal veremem.
    Bu yüzden de bu öküzlerle aynı seviyeye inmem.

Bir insanla tekme tokat kavga etmeden de tartışılabilir, hak savunulabilir.
    Eğer karşınızdaki yapamıyorsa, allaha havale edin.
    "Anladığı dilden konuşmak lazım" gibi sözlerle kendinize bahane aramayın.

Yaşamak güzeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Bu kadar çabuk sinirleniyorsanız arabada sopa falan bulundurmayın.
    Torpido gözünde silah olsa onu mu alacaktınız?
    Çakı olsa onu mu çıkaracaktınız?

21 yıldır trafikteyim ve hiçbir aracımda sopa vs bulundurmadım.
    Dünyanın binbir türlü hali olabilir, önemli olan o hallerden uzak durabilmek.
    Trafikte çok öküzle karşılaştım, ama onların seviyesine inmedim, inmem de.

Benim için değerli olan bir hayatım ve bana bir şey olursa üzülecek sevenlerim var.
    Bir tane öküzün bunu elimden almasına, kızımı bensiz bırakmasına ihtimal veremem.
    Bu yüzden de bu öküzlerle aynı seviyeye inmem.

Bir insanla tekme tokat kavga etmeden de tartışılabilir, hak savunulabilir.
    Eğer karşınızdaki yapamıyorsa, allaha havale edin.
    "Anladığı dilden konuşmak lazım" gibi sözlerle kendinize bahane aramayın.

Yaşamak güzeldir.

Kesinlikle haklisiniz. Teşekkürler güzel aciklama icin

• Biz goreve gidiyoruz cakarlarda yanik ama gel gor ki biriside yol verim demiyor. Belki ailesinden birisini kurtaracagiz ama adamin umrunda degil....
  • Böylelerin araçlarına alış veriş arabası ile olanca hızınla dalacaksın. Alış veriş arabasını da önüne bırakıp gideceksin.
  • Aynısı başıma ODTÜ gibi insanları düzgün bir yerde başıma geldi. Fluence sahibi(zaten %70'i normal değil bunların) benim beklediğim yere girdi. Sunroof'u açıktı. Ben de bi şişe suyu sunrooftan içeri boşalttım. Yumurta falan alıp içeri atacaktım da arkadaşlar yeter dediler. Bir daha böyle bir şeye denk gelirsem camın önündeki ızgaradan yumurtaları kıracağım. Nefis bir koku veriyor diyorlar :)
  • sabır.. insanın insanla sınanması, insanın insana tahammülü kadar zor şey yok bu dünyada, eşşek desen eşşek faydalı, odun desen odun faydalı.. bir de uyanık olsaydın diyor. ba ba akıl veriyor :D sabır edip gülüp geçeceksin .. tabi kendi haline güleceksin. bir düşünsene saf saf bekledin adam girdi işte hahahah..
    sakin..
    sabretmek lazım
  • arabada sopa mı taşıyorsunuz???
    ayıp ayıp...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

Bugün yilbasi alisverisi için ankara Nata vegaya gittim. Yaklasik 10 dakika otoparkta gezindim ama yer bulamadim.

Dolanirken bir aracin cikacagini gördüm ve cikmasini bekledim

Tam girmeye hazirlaniyordum ki, birisi birden daliverdi. Korna caldim ama el kol hareketleri yaparak girdi park yerine. Sonra siritarak geçiyordu yanindaki bayanla.

İndim araçtan, bir kaç laf söyledim. Uyanik olsaydin birader sende diyip gitmeye calisirken sinirlerim tepeme cikti ve arabadan sopayi almaya yoneldim. eşimin israri ve arkada oturan 2 yaşındaki ikizlerim için Allahindan bulsun diyip bindim arabaya ve başka park yeri aradim

Ama içimde kaldi. Yapilani kaldiramadim.

Sizlerle paylaşmak istedim

Hocam o ayiya uzulmeyin... Natavegada boyle seylerin olmadi cok normal...
    Mamak sinirlari icerisinde hali ile sosyo-kulturel anlamda yerlerde bir semtimiz...

• benimdegeçen yıl ikeada aynısı başıma geldi dedim ayıp senin yaptığın uyumayaydında gireydin dedi bide artiz artiz haraketler tamam bilader dedim arabada daima çakı bulunur 2 tane arka tekerlerine sapladım uğraşsın dursun hıyar.
  • yorumlar çok güzel, genelde iyi eğitim almış ve çoluk çocuğa karışmış insanlar böyle terbiyesizlikler yapmazlar. bu tür tipler ya hava atma meraklısı olan sorumluluk almamış zibidiler olur yada eğitim almamış dağdan gelmiş (bunlar çoluğa da karışsa krolukları bitmez) tipler olur. ikisi içinde değmez. fakat iyi insanlarında bazen sabrının tükendiği yada psikolojisnin bozuk olduğu zamanlar olabiliyor tabi. iki insandan biri iyi biri kötü ise her zaman geçinirler ama iki kötü asla geçinemezler derdi anam . nasıl olsa o zibidi bir gün kendi gibi bir zibidi yada bir kro ile karşılaşıp belasını bulur. önemli olan kul hakkı yememek bu dünyada. hele iyi bir insansanız kul hakkı yediğinizde çok kısa bir sürede çıkıyor

• Saygı kalmamış deyip adam dövmeye çalışmak bambaşka bir kafa herhalde
  • O sopayı kafasında kırar, yanındaki kadınında üzerine atardım.Aklı başına gelirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdf

Saygı kalmamış deyip adam dövmeye çalışmak bambaşka bir kafa herhalde

Evet sarhostum ve ne yaptigimi bilmeyecek kafadaydim
  • Saygi haysiyet turk insaninda kalmayan 2 duygu.herkes bencil ilk ben gireyim ilk ben olayim herseyde ilk ben..
    Dun temde 90la sagdan sakin sakin giderken servis aracinin biri makas atarak tamponumun tozunu alarak devam etti.kavacik kavsaginda yakaladim onune kirdim beklettim,yanindan gecerken cami acip iyi oglan cocugu oldugunu soyledim,korkusundan tek kelime de edemedi yolumuza devam ettik icim rahatladi.
  • Ankara insani böyle genellikle. Bir cok yerde var boyle ama ozellikle ankara insani boyle.
  • Ulkeden gidesi geliyor insanin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.