Şimdi Ara

Sayfamdaki Trafiği Nasıl Artırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocağın sonu gibi studyblog hesabı açıp sıfırdan 100 küsür takipçiye ulaştım (şu ana kadar). Ama postlar ve storyler genellikle 30-40 civarında kalıyo. Trafiği nasıl artırıp etkileşime geçebilirim?

• Şuan sayfa sayısı eskiye göre çok fazla, yani herkes her sayfayı takip etmiyor.

En kısa ve hızlı yoldan sayfanızın reklamını daha büyük bir sayfaya yaptırarak takipçi elde edebilirsiniz.

Onun dışında postlarınızı düzenli olarak atmanız lazım. Her gün aynı saat ve aynı sayıda post gibi. Ayrıca sayfanızı takip eden kitlenin en çok hangi saatlerde aktif olduğunu öğrenip o saatlere göre postlarınızı atarsanız anasayfalarına düşme ihtimali artacaktır.

Attığınız postla alakalı şeyleri açıklamaya hashtag açarak yayınlarsanız örneğin #studyblog gibi bir hashtag ile atarsanız arama kısmına studyblog yazan birisi sayfanızın gönderilerini görebilir.

Henüz sayfanız çok küçük olduğu için gizli hesapta kullanmanızı önermem, çünkü keşfet veya reels videolarından erişim alamazsınız.

Yapılabilecek en iyi şeyleri yazdım hocam, iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 18 Nisan 2021; 1:14:52 >

• Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Hesabı şu an açık olarak kullanıyorum ancak post atma düzenim baya kötü. Bunu halledersem bir nevi düzelir gibi. Az önce hesapladım. Bir post için aşağı yukarı 15-20 civarı hashtag kullanmışım. Bu miktarın yeterlilik durumu iyi midir? Bir de 150 takipçi özel çekiliş vb. yapsam bir getirisi olur mu?
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt

Post ile alakalı ne kadar fazla hashtag kullanırsanız o kadar iyidir.

Ancak 150 takipçi ile çekiliş yapmak mantıklı olmaz, çünkü herkes çekiliş bana çıksın diye kimseye böyle bir çekiliş olduğunu söylemeyecektir, çünkü katılan sayısı artarsa kazanma ihtimalleri düşer. O yüzden çekilişten dolayı pek fazla takipçi elde edemezsiniz hocam.

• Tamamdır hocam. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.