Şimdi Ara

Sayenizde 'Youtuber' Oldum -Teşekkürler-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
6.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 80
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 21 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Death Cube K (26 mesaj) Cpt. MacMillan (6 mesaj) reodentreomantik (3 mesaj) mrslimshady (3 mesaj) Guest-A5D1A0F50 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (67 mesaj) Mobil (45 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sayenizde 'Youtuber' Oldum -Teşekkürler-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    593 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık 1.5 yıl önce başladı maceram.O zamanlar kendi halimde,eğlencesine içerik üretip yaptıklarımı burada paylaşıyordum.Her paylaştığımda beğenenler ve gülenlerden çok "Kanalından bir mok anlamadım","Paylaşma artık bu moktan kanalı." gibi yorumlar geliyordu.

Birkaç arkadaşım ve buradan sağ olsun birkaç kişi dışında destekçim yoktu.İnanın 10 tane kötü yorum arasından 1 tane iyi yorum bulunca moral buluyordum ve keyifle devam ediyordum.

Ve şu an kanalımda 32.000 küsür izleyici bulunmakta.

Size tavsiyem yapacağınız iş her ne olursa asla yılmayın.Enstrüman mı çalacaksınız? Gitarı ilk aldığım gün aile üyelerimden biri "Daha eline bile yakışmıyor sen bırak bunu." dedi ama ben pes etmedim ve şimdi gitarda da ortalama bir seviyedeyim. (Kendime göre.)

İnsanların azim ve istikrarla yapamayacakları hiçbir şey yok.

Kanal reklamı olmasın diye link vermiyorum sonra konu siliniyor.Tanınmamda önemli rol oynadığınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Sormak istediğiniz sorular varsa yanıtlarım.

|
    |

• Bir şeyi yapmak için illa bir neden olması gerekmiyor. Çok önceden beri bilirim bu arkadaşı. Resmen dalga geçiyor ve uslubu tam tadında. Diğer soytarılar gibi değil.
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Yere düşen izleyicileri napıyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurmay Yarbay
    1263 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Serhats.

Kanalın hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 18 Ocak 2017; 0:55:34 >
  • Teğmen
    244 Mesaj
    kanal ismi ?

• Binbaşı
    1557 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Areyouradyo

kanal ismi ?

https://www.youtube.com/channel/UCFXHCxstdNryDmn-Q5YDhlw
    |
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    Kanal ismini pm atar mısınız?

|
    |
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr.JohnWatson

1 kilo Demir mi daha ağır yoksa güzelim YouTube mecrasının 2017 sonuna kadar dışkı gibi bir yer olacağını bilmek mi ?

Her ne kadar bazı kalitesiz kanallar çok yüceltilse de,çok kaliteli kanallarımız da var bkz: barış özcan
    |
    |
  • Yarbay
    8625 Mesaj
    Kaliteli içerikler ürettiğinizi düşünürek, daha da büyür umarım kanalınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Kanalın Hayırlı Olsun Hocam Linki PM Atar Mısın?

|
    |
  • Teğmen
    244 Mesaj
    güzelmiş

|
    |
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Reklama girerse konu silinir arkadaşlar ama arda the vlogger serisi çok tutuldu
  • DH Yönetici
    1760 Mesaj
    Bir şeyi yapmak için illa bir neden olması gerekmiyor. Çok önceden beri bilirim bu arkadaşı. Resmen dalga geçiyor ve uslubu tam tadında. Diğer soytarılar gibi değil.
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Bir şeyi yapmak için illa bir neden olması gerekmiyor. Çok önceden beri bilirim bu arkadaşı. Resmen dalga geçiyor ve uslubu tam tadında. Diğer soytarılar gibi değil.

teşekkür ederim,yaka mikrofonu ile ilgili küçük bir sohbetimiz de olmuştu çok eskiden

senin videonu ilk gördüğümde ben ciddi jacop bile değildim vay be
    |
    |
  • Binbaşı
    1781 Mesaj
    Ciddi Jacop harikadır

|
    |
  • Binbaşı
    1360 Mesaj
    Orkun ve Enes de burdan çıktı.
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    lol şaklatma vidyondan sonra abone oldum kardeşim severek izledim vidyolarını. sonra şu kaykay parçaladığınız vidyoda yaşadığım cringe sebebiyle ara verdim hala aboneyim ama o zamandan beri kardeşinle çektiğin vidyolar hariç pek elim gitmiyor açıkcası.

lütfen insanlara ve çevreye zarar vermemeye çalışın vidyolarınızda. ve insanları rahatsız etmeyin. gerek mağaza çalışanları gerek metrodaki yemekhanedeki vs. insanların huzurlarını bozmadan devam edin.

buna dikkat ettiğin sürece destekçinim uzun zamandır hatta bi ara sırf 3 kuruş kazan diye reklam engelleyiciyi (sansürlediği için değiştirdim :d) kapatıp reklamlarına tıklamayı bile düşünmüştüm derken o kaykaylı vidyonun saldırmasıyla herşey başa döndü.

ayrıca bi gün seni yorekokta da görmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slp -- 18 Ocak 2017; 1:10:8 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Orkun ve Enes de burdan çıktı.

desene ünlü olan bir daha geri gelmiyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1523 Mesaj
    Ve Usain Bolt rekoru kırar.

Haklısın da bro fazla hayale de kapılmamak lazım. Sonra şarkı söyleyen deniz kızlarına ruhlarını kaptıran denizciler gibi olur sonumuz. Bi bakmışsın iskelet oluvermişiz.

• Binbaşı
    1557 Mesaj
    reis kaç lira kazandın. bu yutup işinde para var mı harbiden yav. ben de mi atılsam acaba
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Ve Usain Bolt rekoru kırar.

Haklısın da bro fazla hayale de kapılmamak lazım. Sonra şarkı söyleyen deniz kızlarına ruhlarını kaptıran denizciler gibi olur sonumuz. Bi bakmışsın iskelet oluvermişiz.

30.000 de benim için hayaldi dostum.Günlük hayatta konuştuğu kişi sayısı 5 i geçmeyen biri için çok çok büyük bir sayı.O kadar kişi say desen yaşamış/yaşayan/hayali kişi sayamam yani.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.