Şimdi Ara

SAY-1 den 1 net yapsam Üni deydim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nasip dedikleri bu olsa gerek. Ben meslek lisesi mezunuyum normalde dershanede denemeler de hiç say-2 yapmazdım ama olacak o ya ÖSS de son 15 dk kalmıştı 1. bölümü cevaplamıştım son dklarda da şu say-2 ye bakayım dedim bi ve 1 tane mat 2 tane de fen neti yaptım ve say-2 puanım hesaplandı. (herhangi bir puan türünün hesaplanması için en az 0,5 net yapmak gerekiyor ilgili testlerden). Normalde hiç say-2 ye bakmayan ben öss de 3 tane say-2 yaptım.

Diğer konu ise say-1 den 1 tane daha net yapsaydım üniversiteye girecektim bilgisayar öğretmenliğine. 327 benim puanım ve 329 la elazığ ve karabük var. ama nasip işte!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 24 Ağustos 2009; 0:59:07 >

• nasip
  • kısmet
  • iyi yer dostum.ve kısmetlisin
  • astsubaylıktan subaylığa geçersen kralsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: bloodwayne

astsubaylıktan subaylığa geçersen kralsın

geçmeye çalışacaz!
  • Süper! Allah kısmet etmiş olmuş

İnanmayanlar için:
    Şans...
  • her işde bir hayır vardır
  • İyi de deniz astsubaylık belli olmadı ki daha hala
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

her işde bir hayır vardır

Bu sözün doğruluğu ile birebir karşılaştım ve yaşadım.
  • Bence üzülmek yerine sevinmelisin. Hangi meslekte mezun olur olmaz 1300 ytl maaş alabilecektin sivilde okusan? 2 sene sonra meslğe başlayacak ve maaşını çatır çatır alacaksın. Babam dnz ast emeklisi ve abim dnz astsubay çavuş. 2007 çıkışlı. şu an 1300-1400 civarı maaş alıyor. İmkanları, ortamı, karizması falan da ayrı cabası... Bence sevinmelisin. Ayrıca daha okula girmeden subay olmayı falan düşünüyorsun. Dur daha sen gir bakalım okula ondan sonra göreceğim ben seni. Subay olmak o kadar kolay değil zaten. Madem subay olmak istiyordun biraz daha çalışıp harp okuluna girecektin. Astsubay olacaksın, aöf okuyacaksın, sonra subaylık sınavlarına gireceksin falan ohooo. Ayrıca o sıanvı her sene yapmıyorlar. Yani senin zamanın geldiğinde belki de sınav yapmayacaklar subaylığa geçiş için. İtiyaca göre sınav açıyorlar. Subay açığı varsa açıyorlar sınav, sınava 2000 kişi girdi diyelim 2000 kişiden 5 kişi subay oluyor. Kolay değil yani anlayacağın... Zaten sen bir gir okula okumaya başla da bunların hepsini göreceksin zamanla. Okulda çok güzel anıların olacak kıymetini bile bile yaşa. Şimdiden başarılar...

• Arkadaşlar teğmen rütbesindeki bir subayın aylık maaşı ne kadar acaba bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Arkadaşlar teğmen rütbesindeki bir subayın aylık maaşı ne kadar acaba bilen var mı?

Televizyonda.Teğmen maaşı 2 Milyara yükseldi diye duydum.
  • Benim arkadaşımda oraya girdi yalovada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.