Şimdi Ara

Saxo Bank analisti: “Bitcoin 2018’de 100 bin dolar olacak” (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Algıya bak. Millet almazsa nasıl o kadar değerlensin?

• kurum ismi-ön görü uyumu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Bitcoin batmaz çünkü milyon dolarlık işlem yapan uyuşturucu baronları vs gizlilik için kullanır

Bitcoin ile beraber para aklama, gizli bir şekilde uyuşturucu satın alma ve uyuşturucu parasını taşıma icat edildi.

Düşünsene milyarca dolar paran var, Mesela 60 milyar dolar kara para. Bunu Bitcoin olmadan aklayamıyorsun ama. Bitcoin sağolsun, artık bu kara parayı aklayabiliyoruz
  • Bitcoin geleceğin parasıdır. Uzun vade bekleyecek param olsa kesinlikle yatırım yapardım.

Alttaki resim 1988 yılında yayınlanan The Economist dergisinden. O yıllardan planları yapılan ve Rockefeller ailesinin hayali olan bir plan.

Paranız varsa almanızı öneririm.

Saxo Bank analisti: “Bitcoin 2018’de 100 bin dolar olacak”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Risk büyük dikkatli olmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Risk büyük dikkatli olmak lazim

Haklısın dostum ama hakkaten kripto paralar ile ilgili bu saxobank hakkında yorum vs birşey duymadım bununla ilgili.O yüzden sormak istedim.
  • saxocuların ağzına düştüyse doğrudur xd

• Rasim Ozan Kütahyalı bunu beğendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bitcoin geleceğin parasıdır. Uzun vade bekleyecek param olsa kesinlikle yatırım yapardım.

Alttaki resim 1988 yılında yayınlanan The Economist dergisinden. O yıllardan planları yapılan ve Rockefeller ailesinin hayali olan bir plan.

Niye her dedikleri oluyor mu? 2. si sana yedirecek değiller, şu an onlar da tam bilmiyor nasıl olacağını kademeli olarak projeyi geliştiriyorlar, sonuçlara göre revize ediyorlar. Nihayetine gelince sana bana para yedirmezler merak etme. Bitcoin geçiş süreci olabilir.

• 1 Milyon olur ya 100K az ne yapmış o.
    Gerçekten artık bu bitcoin işinin milletin elindeki altını toplayıp tüyme operasyonu olarak görmeye başladım.
    Kazanan kazandı, bugünden sonra büyük oynayan büyük kaybeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bitcoin geleceğin parasıdır. Uzun vade bekleyecek param olsa kesinlikle yatırım yapardım.

paranın üzerinde 2018 rakamı var oynama yok ise????
    not : resim orjinal ise buna tesadüf denmez adamlar planlamış yapıyorlar. o dönemin economist dergisi olsada bakabilsek.

• pasa king P kullanıcısına yanıt
    Orijinalinde yok sagdaki yazi.

• valla kripto paralar dustugu an yatirim yaptim daha birkac saniyede 1 kağıt cebe attim buraya yazan arkadaslar ciger-kedi hesabi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jem991

normal şartlar altında aldığın kağıt paralarda bir hiç ama sana veriyorlar.

kağıt para ile bitcoin arasında fark var. kağıt para maliyeti ucuzdur. bitcoin çok maliyetlidir. hiç bir işe yaramayan bir şey üretmek için çok büyük enerji harcıyoruz. yani israf ediyoruz. halbuki ucuz maliyetli kağıt para ile fırından ekmek alabiliyoruz. ne gereği var israfa. dijital para gereklidir. tabi ki üretimi ucuz olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

valla kripto paralar dustugu an yatirim yaptim daha birkac saniyede 1 kağıt cebe attim buraya yazan arkadaslar ciger-kedi hesabi...

bir kağıt cebe attı isen, başka bir bitcoin meraklısının cebinden 1 kağıt aldın. kendi adına büyük bir adım. insanlık adına koca bir sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleanCoders -- 19 Ocak 2018; 15:7:1 >
  • Arkadaşlar 8 gün sonra coin borsalarinda satışa çıkacak olan şu an ön satışı yapılan carboncoin isimli bir coin var. Ben bu işlerin içinde olan biri olarak 1 yıl içinde 150-200 dolar seviyesine geleceğini düşünüyorum. Şu an coinmarketcapta görülüyor. Sağlam bir projesi var çok güçlü bir ekibi var. Üye olarak 5 dolarlık ücretsiz alabiliyorsunuz. Şu an 0.65 dolar seviyesinde borsaya açıldıktan kısa süre sonra 10 doları rahatlıkla geçeceğini düşünüyorum. Alın kenarda dursun iyi performans gösterirse güzel para kazanabilirsiniz. Burada giriş yapıp üye olabilirsiniz.https://ccrb.io/affiliate/272061

Bu videomdan da nasıl üye olunduğunu görebilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=vZSgTrPpDwU&t=26s

Forumda mail adresi vermek sorun teşkil eder mi bilmiyorum ama isteyen olursa bu konularda yardımcı olmak için verebilirim

• bitcoin ve benzeri sanal para birimleri bir gün çok büyük bir sıkıntıya sebep olacak ve aç gözlülük yüzünden, gerçek olamayan bu para birimleri sahiplerini acayip çarpacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gece Koklayıcısı

YAW HE HE,TAMAM,OK,KESİN ÖYLEDİR,AYNEN

Benden hediye kardeş bunu kullan kendini yorma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 19 Ocak 2018; 18:55:6 >
  • teknik olarak maliyeti ucuz değildir basması evet ucuz olabilir ama işin içine güvenlik teminat gibi şeyleri eklediğinde maliyeti çok daha yüksektir bitcoin maliyeti yüksek diyorsun bunun sebebi insanların bunu elde etmek için çok çaba sarfetmesidir amerikada yaşanan altına hücüm zamanları gibi evet şuan maliyetli ama gelecekte bu maliyet eblet düşecektir yeni olan her teknolojinin başlangıçta maliyeti yüksektir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.