Şimdi Ara

sawaşı kazandım ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya ben birine filo yolladım we sawaş bittiinde kazandım ancak filoda sadece saldırı uçakları wardı hiç nakliye gemisi yollamadım çünkü ilk saldırım we sawaşı kazandıımda nası malları ele geçircemi bilmiodum.sawaşı kzanıp arkasından nakliye gemileri yollanıyo sanıyodum.sanırım öle deil.biri bana yardım etsin..sawaşı kazandım uçaklarım gitti ama maden alamadım ya off...

• Saldırı uçaklarınında kendilerince yük kapasitesi vardır. Savaşı kazandığında geride hiç savunma ve filo kalmazsa, nakliye gemileri ile madenleri alabilirsin. Saldırı gemileri ile birlikte aynı filoda nakliyeleri göndermen en mantıklısı.

Unutma; her vuruş kendine özeldir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doğukan_Gs

Saldırı uçaklarınında kendilerince yük kapasitesi vardır. Savaşı kazandığında geride hiç savunma ve filo kalmazsa, nakliye gemileri ile madenleri alabilirsin. Saldırı gemileri ile birlikte aynı filoda nakliyeleri göndermen en mantıklısı.

Peki bunların hızları farklıysa ayrı ayrı hızlarda mı gidiyor yoksa en yavaş birimin hızıyla mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Somebodysomeone

quote:

Orjinalden alıntı: Doğukan_Gs

Saldırı uçaklarınında kendilerince yük kapasitesi vardır. Savaşı kazandığında geride hiç savunma ve filo kalmazsa, nakliye gemileri ile madenleri alabilirsin. Saldırı gemileri ile birlikte aynı filoda nakliyeleri göndermen en mantıklısı.

Peki bunların hızları farklıysa ayrı ayrı hızlarda mı gidiyor yoksa en yavaş birimin hızıyla mı?

En yavaş geminin hızıyla.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.