Şimdi Ara

Saw The Game (Testere) oyununda takıldığımız yerler (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
27.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ozmeteor

Merhaba arkadaşlar;

Bildiğiniz üzere jigsawdan kurtulmak isteyen bir karakter olarak binbir tane bulmacanın içinde buluyoruz kendimizi,haliylede takıldığımız yerler bir hayli sinir bozuyor.İstedim ki şu karın ağrılarına bu konuda çözüm bulalım.Herkes mutlu mesut bitirsin oyunu

Hemen ben açılışı yapayım; Jenningsi tuzaktan kurtardıktan sonra su dolu bir odaya giriyoruz,eğer sayı kombinasyonunu zamanında girmezsek elektrik tarafından ölüyoruz.Duvarlarda yarım yamalak bir çok sayı var ama 3 haneli kombinasyonu bir türlü bulamadım,sayıyı söylerseniz yada nasıl bulunacağını söylerseniz çok memnun olurum.

ARKADAŞLAR ÇOK BASİT PUZZLE LARDAN BİRİNDEN BAKIYORSUNUZ VE 3 RAKAM NET BİR SEKILDE ORTADA BAZI ARKADASLAR DAHİ GİBİ GORUNMEYE CALISIP İP UCU VERMEKLE YETNIYOR SOZUM ONLARA ZEKA KÜPÜ İSEN GİT BİLİM ADAMI OLSAYDIN HER NEYSE KODE 435 KOLAY GELSİN:)

• çok yardımcı oldu
  • slm testereyi yeni aldım.
    bi odaya giriyorum içi bombalarla dolu kapıyı açamadım acaba şifresini solermisiniz. 1-14 deyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: samdilli

slm testereyi yeni aldım.
    bi odaya giriyorum içi bombalarla dolu kapıyı açamadım acaba şifresini solermisiniz. 1-14 deyim

579
    odaya girdiginizde hemen solunuzda biraz uzakda bir kapı göreceksiniz hızla oraya gidin unutmayın bu odada 1 dakikanız var. Elinizde mutlaka bir tane sigorta olması lazım onu hemen sağdaki sigorta yuvasina yerleştirin ve odadan cıkın karşınızdaki tvlerde bir takım rakammalar göreceksiniz (579 diye hatırlıyorum değişebilir.) o gördügünüz rakkamları kilide girin.
    Zevkli oyun... Grafiklerini cok tutmamış olsamda.
  • Ben 2-9 da şu borulu yerde takıldım 2 hafta oldu hala çözemedim.Lütfen yardım edin!!!
  • bu oyun ps 2 de varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanpas10

bu oyun ps 2 de varmı ??

Yok
  • arkadaşlar ben ilk bölümde takıldım ya o kafasındaki kapanı hangi tuşla çıkartacagını bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • dairesel olarak çevirmen gerekiyor analoğu
  • Merhabalar arkadaşlar bu foruma yeni üye odum ve çok beğendim saw oyununun sonunu getirdim ve sawın büyük hayranlarındanımdır Takıldığınız biryer olursa yazın buraya Bu arada ilk bölümdeki ters ayı kapanı tuzağından nasıl kurtulacağımızı anatıyorum İlk önce Faremizi gösterdiği yönde hızla çeviriyoruz sonra tuzağın tepesinde sayılar çıkacak tek tek esc nin altındaki (numpad değil! ) işte onlara basıoruz nr gösteriorsa tabi gözümüzde o altta olsun ki dogru oynatabilelim fareyi eğer doğru yapıyorsanız mutlaka açıyı değiştirecektir en sonunda tuzağı çıkartıor ve anında hop tuzak aktif oluyor zor yırtıyoruz paçayı bu arada ondan sonra kapı kilitli oluyor şifre lazım şifreyi hatırlamıyorumda önce tvaletin kapılarını kapatalım sonra yerdeki puzzle parçasının üzerine gelelim aynaya baktıgınızda şifre yazar şifre 432 lması lazım hatırladığım kadarıyla kolay gele sonra odadan çıktığımızda tuvaletten sigortayı alalım panele yerleştirelim takıldığınız yer oursa söleyin ben oyunu 4 kez bitirdim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.