Şimdi Ara

Jigsaw (2017) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
4
Favori
12.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.Filminden sonraki filmleri berbat.Belli bir yerde bıraksınlar.Para için filmi devam ettirdikçe efsaneyi kirletiyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowleyy

4.Filminden sonraki filmleri berbat.Belli bir yerde bıraksınlar.Para için filmi devam ettirdikçe efsaneyi kirletiyolar.

alakası yok

http://www.youtube.com/watch?v=L7YSEH6rS3Y

lawrence gordon'un en baştan beri en azından saw 5 te olacağı belliydi
    ki saw 7 de de lawrence çok iyi bağlanmış ve 1-2-3-4-5 te olması da para uğruna hadi bi film daha çekelim gibisinden olmadığını kanıtlıyor

bu arada konuyu uplıyalım biraz

up up up

• quote:

Orijinalden alıntı: eypocuk

quote:

4.Filminden sonraki filmleri berbat.Belli bir yerde bıraksınlar.Para için filmi devam ettirdikçe efsaneyi kirletiyolar.

alakası yok

ki saw 7 de de lawrence çok iyi bağlanmış ve 1-2-3-4-5 te olması da para uğruna hadi bi film daha çekelim gibisinden olmadığını kanıtlıyor

up up up

Ben öyle dediysem öyledir tartışmaya girme

• Merakla bekliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eypocuk

quote:

alakası yok

up up up

Ben öyle dediysem öyledir tartışmaya girme

hello crowley i wanna play a game , en baştan beri saw 7 olcağı belliydi la uzatma dedik
    let the game begin

• çıkmasın
  • 7. filmde tüm herşey açığa çıkmıştı , zaten dikkatli izleyen biri 2. filmde bile 7. filmdeki olayı çözebilirdi , 8. filmin çıkmasına gerek yok
  • Her serisini izledim, bence müthiş bir film. Kesinlikle çıkmasını bekliyoruz...
  • 10 da bitsin
  • 5 ne zaman çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

5 ne zaman çıktı

2008'de çıkmış.

• Çıkmasın diyenleri anlamıyorum. İstemiyorsan izleme kardeşim. Belki adamların çok çarpıcı senaryosu var belki çok şaşıracağınız birşey çıkacak 8.filmden ? ne malum bekleyin
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    Normalde etkilemez beni kesmeli, biçmeli filmler.Bu çok az ve bu seriden haz alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 20 Aralık 2013; 13:47:31 >
  • Serinin hiçbiri 1. sinin yerini tutmadı. 1 cidden efsane film. 1 den sonra bayağı bir düşüş yaşadılar. 7 ile azıcık toparlamışlardı.
  • Bu filmin önemi bende baska Hepsi guzeldi yenisini bekliyo insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasil ya 7 son dediler. burada bitirecegiz drdiler. hatta filmde de final olduğu yazar.

• Bu çıkmasın baydı maydı falan diyenler zaten bu filmi izlerken konusundan kurgusundan falan hiç bir şey anlamayan kişiler..

Gelmiş geçmiş en iyi senaryo konu kurgu ya sahip bir film serisi saw. Evet bir senaryo ancak bu kadar yakışabilir seri olmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunt1

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

7 filmi 1 hafta içinde izlemiştim ama hikayeyi unuttum. Neler olmuştu biri spoiler içinde özet geçebilir mi?

Seri ile ilgili tek hatırladıklarım bunlar şuan
    Doktoru hatırlıyorum ilk filmdeydi sanırım asıl Jigsaw'a yardım eden kişilerin başında geliyordu, bir tane kız vardı, sonra bir tane daha eski kurbanlardan biri vardı. Bu arada öldü diye hatırlıyorum bizim yaşlı adam ben.

filmin sonunda 1.filmdeki doktor gordon ortaya çıkıyordu jigsawa ilk baştan beri yardım etmişti diğer elemanlar kuklaydı en sonunda mark hoffmanı deliğe kapattı ve yanınada bi testere koydu

hayır hocam hoffman'ın yanında ki testereyi alıp dışarı fırlatmıştı .

• 1 günde asosyalliğin dibine vurup bütün seriyi izlemiştim 8 çıkarsa onuda izleriz beklemedeyiz
  • Bazi insanlar hayatta kalmak icin fazla nankor, ama sen degilsin. Artik degilsin.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.