Şimdi Ara

Jigsaw (2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
4
Favori
12.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir Testere ya da Paranormal Activity filmi vizyona girmeden belki de son 10 yılda ilk kez Cadılar Bayramı geçirdik diyebiliriz. Aslında iki serinin de son filmlerine göz atacak olursak iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ama gelin görün ki Lionsgate bu sessizliği bozmaya karar verdi.

Lionsgate’den yeniden çevrim bir Saw bekliyorsanız daha çok beklersiniz diyebiliriz. Çünkü Lionsgate’in Saw serisi ile ilgili farklı planları var. Gelen haberler firmanın Saw serisinin sekizinci halkası için hazırlıklarına başladığını ortaya koyuyor.

En son Saw filmi vizyona girdiğinde takvimler 2010 yılını gösteriyordu ve Saw 3D adıyla beyazperdede boy gösteren bu yapım dünya çapında 136 milyon $ gişe hasılatı elde etmişti. Lionsgate o dönem serinin daha da ileri gideceğini belirtmiş ama ardından sessizliğe bürünmüştü. Şimdi serinin sekizinci halkası için çarkların dönmeye başladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bloody Disgusting adlı internet sitesinin haberine göre Lionsgate, sekizinci Saw filminin ön hazırlıkları konusunda fazlasıyla aktif durumda. Haber filmin kesinlikle seriyi baştan başlatmak niyetinde olmadığını ve sekizinci halka olarak sinema tarihindeki yerini almaya hazırlandığını da belirterek noktalanıyor.

Konusu ya da vizyon tarihi gibi bilgiler ise şu anda bulunmuyor.

#Bloody Disgusting
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Eğer çıkarsa buraya yazıyorum.Sinemaya gidicem bunu izlemeye.Evde tek izleyemiyorum zaten
  • Başarılı bir seriydi, 8.si gelirse sevinirim.
  • Sadece ilkini izledim ve hayal meyal hatırlıyorum desem taşlayan çıkar mı acaba ?
  • 7. filmi izlemeyi unuttum 3 yıldır. Aklıma gelmişken izleyeyim.
  • Zaten gereğinden fazla uzatılmışken 7. filmde sıvamışlardı. Cidden 7. filme dair hiçbir şey hatırlamıyorum. Tek hatırladığım halka açık yerde vahşet yaşandığı abartı-saçmaydı. Kanlar da bildiğin boya gibiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklediğim haberdi costat mandylor saw 7 çıktığı gün söylemişti bir film daha yapılacak diye çok önemli biyerde kalmıştı 7.filmde bakalım takipteyiz :)
  • Saçmalığın danişkası ama mecbur izleyeceğim tabi, 7 filmi boşuna izlemedik.
  • yok artık, iyiymiş valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Jigsaw (2017)

Bir Testere ya da Paranormal Activity filmi vizyona girmeden belki de son 10 yılda ilk kez Cadılar Bayramı geçirdik diyebiliriz. Aslında iki serinin de son filmlerine göz atacak olursak iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ama gelin görün ki Lionsgate bu sessizliği bozmaya karar verdi.

Lionsgate’den yeniden çevrim bir Saw bekliyorsanız daha çok beklersiniz diyebiliriz. Çünkü Lionsgate’in Saw serisi ile ilgili farklı planları var. Gelen haberler firmanın Saw serisinin sekizinci halkası için hazırlıklarına başladığını ortaya koyuyor.

En son Saw filmi vizyona girdiğinde takvimler 2010 yılını gösteriyordu ve Saw 3D adıyla beyazperdede boy gösteren bu yapım dünya çapında 136 milyon $ gişe hasılatı elde etmişti. Lionsgate o dönem serinin daha da ileri gideceğini belirtmiş ama ardından sessizliğe bürünmüştü. Şimdi serinin sekizinci halkası için çarkların dönmeye başladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bloody Disgusting adlı internet sitesinin haberine göre Lionsgate, sekizinci Saw filminin ön hazırlıkları konusunda fazlasıyla aktif durumda. Haber filmin kesinlikle seriyi baştan başlatmak niyetinde olmadığını ve sekizinci halka olarak sinema tarihindeki yerini almaya hazırlandığını da belirterek noktalanıyor.

Konusu ya da vizyon tarihi gibi bilgiler ise şu anda bulunmuyor.

#Bloody Disgusting

bence serinin içine etmesinler 7 film gayet yeterliydi bundan 10 yıl sonra testerenin doğuşunu izlemek benim için çok daha etkileyici olur ama birazcık ara lazım en azından 2016 tılı filan beklensin

• o iğrenç sahneler olmasa bende izlerdim
  • bu filmin yeniden çevrilmemesi lazım zaten bu filme reboot gitmez birkere 7.serisinde önemli bir noktada kalmıştı onun devamı şart bence zaten ne kadar final deseler bile 8.filmin geleceği bankoydu izleyenler bilebilir saçmalık diyen arkadaşlara katılmıyorum 7.filmin sonu zaten 8 diye bağırıyordu :) daha bir sürü şey var açıklanacak bitmez dedim ve devam haberini bugün aldık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunt1 -- 7 Kasım 2013; 0:32:29 >
  • 7 filmi 1 hafta içinde izlemiştim ama hikayeyi unuttum. Neler olmuştu biri spoiler içinde özet geçebilir mi?

Seri ile ilgili tek hatırladıklarım bunlar şuan
    Doktoru hatırlıyorum ilk filmdeydi sanırım asıl Jigsaw'a yardım eden kişilerin başında geliyordu, bir tane kız vardı, sonra bir tane daha eski kurbanlardan biri vardı. Bu arada öldü diye hatırlıyorum bizim yaşlı adam ben.
  • Gelmiş geçmiş en iyi kurguya ve bağlantılara sahip bir seri entrikalar havada uçuşuyor du resmen.inşallah yine öyle olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

7 filmi 1 hafta içinde izlemiştim ama hikayeyi unuttum. Neler olmuştu biri spoiler içinde özet geçebilir mi?

Doktoru hatırlıyorum ilk filmdeydi sanırım asıl Jigsaw'a yardım eden kişilerin başında geliyordu, bir tane kız vardı, sonra bir tane daha eski kurbanlardan biri vardı. Bu arada öldü diye hatırlıyorum bizim yaşlı adam ben.

filmin sonunda 1.filmdeki doktor gordon ortaya çıkıyordu jigsawa ilk baştan beri yardım etmişti diğer elemanlar kuklaydı en sonunda mark hoffmanı deliğe kapattı ve yanınada bi testere koydu

• kaça kadar devam edicek merak ediyorum.

• tadında bırakamadılar seriyi ezilene kadar devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Sadece ilkini izledim ve hayal meyal hatırlıyorum desem taşlayan çıkar mı acaba ?

Bu filmin sadece ilk bolumunu izleyen birinin sinemalar konusunda işi ney gelme buralara birdaha

• Doğru bu haberi bende okudum. Resmi olarak duyurulmuş testere 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunt1

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

7 filmi 1 hafta içinde izlemiştim ama hikayeyi unuttum. Neler olmuştu biri spoiler içinde özet geçebilir mi?

filmin sonunda 1.filmdeki doktor gordon ortaya çıkıyordu jigsawa ilk baştan beri yardım etmişti diğer elemanlar kuklaydı en sonunda mark hoffmanı deliğe kapattı ve yanınada bi testere koydu

Sağol hocam,
    doktoru zaten biliyordum
    , ama cidden hani karışık seriydi bir noktadan sonra anlamak için not tutmak falan gerekirdi bazı ince yerleri

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.