Şimdi Ara

Saw III (2006) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
5.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sulo61gun özel mesaj atıyorum
  • valla özelden belirttiğim gibi cılkını çıkaracaklarsa para için yapacaklarsa 4 ü yapmasınlar bence yoksa 3 lemeyi komple silerler (bkz matrix 2. ve 3. devamıyla kafamdan 1 in olağanüstülüğünü sildi attı!!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Warlord -- 4 Kasım 2006; 21:52:29 >
  • Yine muhteşem kurgu yine süpriz son ve iğrençlik aşırı abartılmış gidin gitmeyen üzülür :D
  • film hakkında okuduklarımın yarattığı beklentiyi malesef karşılamadı. kısacası FOs çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriNitroToluen

film hakkında okuduklarımın yarattığı beklentiyi malesef karşılamadı. kısacası FOs çıktı

Sanırım siz de sinema bekliyordunuz benim gibi...
  • arkadaşlar ben 1 ve 2 yi izlemedim.şimdi 3. yü merak ediyorum.izlemeye gitsem bişi anlar mıyım? yani kısacası 3.filmin daha önceki filmle fazla bağlantısı var mı?
  • quote:

arkadaşlar ben 1 ve 2 yi izlemedim.şimdi 3. yü merak ediyorum.izlemeye gitsem bişi anlar mıyım? yani kısacası 3.filmin daha önceki filmle fazla bağlantısı var mı?

evet filmi serinin başından itibaren izlemelisiniz çünkü devamı...

quote:

film hakkında okuduklarımın yarattığı beklentiyi malesef karşılamadı. kısacası FOs çıktı

vallaha herkesin zevkleri farklıdır bu tartışılmaz zaten mesela bana aksiyon filmi al izle falan bak çok güzel deseler adama öyle bakarım
  • Bugün Olivium'da gittim ben de. Yanımdaki arkadaşım domuz sahnesine dayanamayıp ben kusacam diyerekten aradan sonra giremedi. Zaten 1. ve 2. filmi izlememiş biriydi. Çok şaşırdım doğrusu bir film nasıl yarıda bırakılır.

Bence filmde sahneler çok dehşet ama odaklanacak yerler orası değil ki. Orada katilin düşüncelerine dehasına kurduğu planlara dikkat etmek gerekirken "yok midem bulandı" da falan da filan da türden eleştiriler boş eleştiridir. Mideniz o kadar hassassa bu filmin kötü olmasını gerektirmez. Konuda veya işlenişte mantık dışı bir şey varsa onları irdeleyerekten yapılacak eleştiriler sinemadan anlayan insan eleştirsidir. Hayatında film izlememiş adam gelip de Saw III izlerse tabiki midesi de bulanır, tabiki vahşetten yana dem vurur. Onlara günde 2 doz Tarantino izletecen bak bakayım bir daha öyle diyorlar mı.

1. filmdeki bilinmeyenleri de anlattığı için çok dolu bir konusu olmuş. Ama sadece bir kız çocuğunu kurtarmak için 1 film daha nasıl olacak onu da merak etmekteyim. Saw II'yi de çok sevmiştim bunu da çok sevdim. Zaten filmlere kulp bulmak için izlemem zevk almak için izlerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Bugün Olivium'da gittim ben de. Yanımdaki arkadaşım domuz sahnesine dayanamayıp ben kusacam diyerekten aradan sonra giremedi. Zaten 1. ve 2. filmi izlememiş biriydi. Çok şaşırdım doğrusu bir film nasıl yarıda bırakılır.

Bence filmde sahneler çok dehşet ama odaklanacak yerler orası değil ki. Orada katilin düşüncelerine dehasına kurduğu planlara dikkat etmek gerekirken "yok midem bulandı" da falan da filan da türden eleştiriler boş eleştiridir. Mideniz o kadar hassassa bu filmin kötü olmasını gerektirmez. Konuda veya işlenişte mantık dışı bir şey varsa onları irdeleyerekten yapılacak eleştiriler sinemadan anlayan insan eleştirsidir. Hayatında film izlememiş adam gelip de Saw III izlerse tabiki midesi de bulanır, tabiki vahşetten yana dem vurur. Onlara günde 2 doz Tarantino izletecen bak bakayım bir daha öyle diyorlar mı.

1. filmdeki bilinmeyenleri de anlattığı için çok dolu bir konusu olmuş. Ama sadece bir kız çocuğunu kurtarmak için 1 film daha nasıl olacak onu da merak etmekteyim. Saw II'yi de çok sevmiştim bunu da çok sevdim. Zaten filmlere kulp bulmak için izlemem zevk almak için izlerim.
    Filmin ilk 2 serisini izlemiştim hemde bayıla bayıla, Çok akıllıca hazırlanmış konular var üstelik çok başarılı bir şekilde ortaya konuşmuş. 3. sünü çok merak ediyorum umarım bu hafta içinde izleyeceğim.

• İzlememişsen keşke bu konuyu okumasaydın. Hem bir sürü spoiler var hem de boş yere aşırı beklenti içine girersin sonra sana da fos gelir film.
  • ya şu spoiler dediğiniz şey nedir? Bunun Türkçe de karşılığı yok mudur onu kullansak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Warlord

ya şu spoiler dediğiniz şey nedir? Bunun Türkçe de karşılığı yok mudur onu kullansak?

Ekşisözlük alışkanlığı arkadaşım
  • forever saw
  • Filme sanat değil falan diyen arkadaşlar sanat'ın tanımını yapabilirlerse sevinirim.Biçok filmden daha sanatsal bence.
  • quote:

Hayatında film izlememiş adam gelip de Saw III izlerse tabiki midesi de bulanır, tabiki vahşetten yana dem vurur.

Ne alakası var....
  • mükemmel kelimesi devede kulak kalır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Filme vereceğim not 10 üzerinden sıfır (0),iğrençlik abidesi bir film,yarısına kadar zor izleyebildim,sinemanın ve sanatın amacı bu değildir ve olmamalıdır,bu bence ne bir korku filmi ne de gerilim filmi,iğrenç bir delilik örneği...

işte dedime bi ornek
  • abi oda bişemi ya yanımdaki (artık dayanamayıp solicem) 4 tane MAL her sahneye bi yorum yapıodu " a abi bu amandaydı dimi..abi şuna bak irenç.. ben bunu hayyatta yapmazdım.." bide sessiz solese nese herkesin duyabilcei bi tonda konuşuodu..artık allah ne verdiyse dalcaktım veletlere kendime zor hakim oldum yinede tepkimi verdim ama buraya film izliorz konuşmaya dil biraz sessiz olun ddim dayanamdım çünkü bişe diil filmde gorduklerimi uygulicaktım:P
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

benice seri bitmiştir.ama çok etkilendim.film çok doluydu.kurgu muhteşemdi.böyle bir film izlemek gerçekten güzel bir duygu.abi ben hayatı çok seviyorum ya.

hayır bitmedi. 26 kasım 2007 de 4 ncüsü geliyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.