Şimdi Ara

Saw III (2006) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
5.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benice seri bitmiştir.ama çok etkilendim.film çok doluydu.kurgu muhteşemdi.böyle bir film izlemek gerçekten güzel bir duygu.abi ben hayatı çok seviyorum ya.
  • kime sorduysam serinin en guzel fılmı dıor ama henuz izleyemedim
  • imdb de saw3 şuandaki puanı 6.8 yani diğer serilerden düşük.sizce kaç puan almalı bu film
  • Bugün izleyeceğim sinemada,yorumları yazarım...
  • arkadaşlar filmden sahneleri yazmasak rica etsem..bn sinemaya gittimde o sahnenin ilk adımlarını izlerken aa bak internette bole demişlerdi kesin işte adamın kafası kopcak ayağı doncek diorm ve bütün hevesim kaçıo anlıorm sizde filmin en sarsıcı noktalarını anlatmak paylaşmak istiosnz ama eminim benim gibi düşünen büsürü arkadaş vardır
  • evet,
    en azından 1 ay film hakkında burada detay vermeyin
    bütün zevkimiz kaçıyor
  • Daha gidip izleme şansım olmadı ama 1. ve 2. filmi çok beğenen biri olarak en kısa zamanda gidip izleyeceğim
  • 10 üzerinden bir not verecek olursam 10 puan veririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

benice seri bitmiştir.ama çok etkilendim.film çok doluydu.kurgu muhteşemdi.böyle bir film izlemek gerçekten güzel bir duygu.abi ben hayatı çok seviyorum ya.

Sencesi bencesi yok. Film 4 seri..

1. Filmin dvd versiyonun izleyenler ekstralar bölümünde yönetmen ve senaritin söylediğini de görmüştür..
  • sizce ne kadar süre daha sinemalarda durur.2 hafta sınavım var.2 hafta sonra gidicem
  • film mükemmel bi saw hastası olarak öçok beğendim 4 mutlaka olacak 5 i ise bilemem ancak filmde kan tutanlar kesinlikle gitmesin yoksa izleyemesiniz kan öğesi 1-2 ye oranla 3 kat daa fazla şimdiden izleyenlere geçmiş olsun ;)

2007 sonu weya 2008 i bekliorum 4*4 gözle
  • Ne zaman vcd olarak satılır acaba film?
  • İlk 2 filmini izlemiştim. Bu hafta bende izlerim herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: WILLIAMs

quote:

Orjinalden alıntı: recep41

benice seri bitmiştir.ama çok etkilendim.film çok doluydu.kurgu muhteşemdi.böyle bir film izlemek gerçekten güzel bir duygu.abi ben hayatı çok seviyorum ya.

Sencesi bencesi yok. Film 4 seri..

1. Filmin dvd versiyonun izleyenler ekstralar bölümünde yönetmen ve senaritin söylediğini de görmüştür..

Yoksa bu da senaristin bi oyunu olmasın? İnsanları şoke edebilmek için 4. sünü çekmicek

• filmi biraz önce izledim.Gayet güzeldi özellikle sonu yine süprizle bitiyor.ama 4. sünün çekilme ihtimali yok gibi bişey neden mi filmi izlerseniz anlarsınız
  • Filme vereceğim not 10 üzerinden sıfır (0),iğrençlik abidesi bir film,yarısına kadar zor izleyebildim,sinemanın ve sanatın amacı bu değildir ve olmamalıdır,bu bence ne bir korku filmi ne de gerilim filmi,iğrenç bir delilik örneği...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Filme vereceğim not 10 üzerinden sıfır (0),iğrençlik abidesi bir film,yarısına kadar zor izleyebildim,sinemanın ve sanatın amacı bu değildir ve olmamalıdır,bu bence ne bir korku filmi ne de gerilim filmi,iğrenç bir delilik örneği...

dostum film zaten bir piskopatın işlediği cinayetleri bir felsefeye dayandırmasını anlatıyor.Yani en fazla nekadar pisikopat olunabilir onu anlatıyor.Kurgu bi kere mükemmel .kan görmeye dayanamıyorsan bu filme gitmezsin zaten.Bu filmde sanat aramanı da mantıksız buluyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Filme vereceğim not 10 üzerinden sıfır (0),iğrençlik abidesi bir film,yarısına kadar zor izleyebildim,sinemanın ve sanatın amacı bu değildir ve olmamalıdır,bu bence ne bir korku filmi ne de gerilim filmi,iğrenç bir delilik örneği...

dostum film zaten bir piskopatın işlediği cinayetleri bir felsefeye dayandırmasını anlatıyor.Yani en fazla nekadar pisikopat olunabilir onu anlatıyor.Kurgu bi kere mükemmel .kan görmeye dayanamıyorsan bu filme gitmezsin zaten.Bu filmde sanat aramanı da mantıksız buluyorum.

Kesinlikle haklısınız....

• ama bence sen haksızsın film bence film 10 üzerinden 7 yi hakediyor.Çünkü her film sanat için olmaz.
  • Bugün ben de filmi izledim ve film tek kelimeyle HARİKA idi.

1. film BANA GÖRE 10 üzerinden 10
    2. film 9
    3. film DEĞER BİÇEMİYORUM!!! senarist ağabeyime iyi davranırlar inşallah ondan böyle akıl dolu başka filmler bekliyorum artık...

ve 3 leme burada biterse havada kalacak birşeyler var ancak 4. filmin çevrilebilmesi için de yeterli malzeme yok gibi geliyor ama havada kalan birşeyler olduğunu söyleyebilirim şimdi daha izlemeyenler var susuyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.