Şimdi Ara

Saw III (2006) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
5.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzeltme: Seri bitmiyormuş.. Yanılmak kötü olsa da 4.sünün çıkacağını öğrenmek iyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckhir -- 5 Kasım 2006; 14:05:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

Şimdi filmden geldim...

Ben çok beğendim.. İğrenç veya rahatsız edici şey görmek isteyenler memnun ayrılacaklardır..
    Birkaç sahne varki, ekrana zor bakılıyor..

Kurgu yine güzel.. Filmdeki geriye dönüşler de hoş olmuş.
    Bence güzel bir 3leme oldu.. Son durak gibi cıvıtan bir seri olmasından korkuyordum fakat öyle olmadı..

ooo yoruma bakılırsa süper bir film.zaten saw olsun çamurdan olsun.benim düşüncem bu.21.00 matinesine yer ayırttım.inşallah beni tatmin eder.
  • Ben gittim izledim arkadaşlar alt yazıdı ama yinede güzeldi :D çok feci yalnız o tümörlü jhonun filmin sonunda anlattıkları beni dumur etti açıkçası oha lan dedim :D
  • arakdaşlar ben böle şey görmedim haytımda bugün 12 kişi okul çıkışı natilyusa gittik testere 3 e ama öle kaldık orda.+18 olmayanları kesinlikle almılarmış galiba kadıköy rexx de deaynı uygulama varmış afm ler fln da almıodur .nerde izlicem ben bu filmi şimdi dandik cep salonlarında izlemek istemiorum ya!!!!o +18 olaylarını sadce uyarı die biliodum beniçimde kaldı şimdi...

• Gerçektende senarist aşmış bir deha..

Ben hayatımda kurgusu böyle güzel olan bir film daha izlemedim.. ( Tabi keloğlan karaprense karşı hariç )

Filmi izleyin. Mutlaka izleyin.. İzlemesseniz pişman olursunuz benden söylemesi

4.Film nasıl olucak onu çözemedim.. Ama işin içinde böyle bir senarist varsa düşünmeyede gerek yok..

Son sözüm MUTLAKA İZLEYİN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILLIAMs -- 3 Kasım 2006; 19:17:08 >

• walla billa izlemezseniz çok şey kaybedersiniz yemin ediyom bi ara allah allah diye bağırdım bütün sinema bana baktı :D hehe :D ben böle pisko bişi görmedim :D
  • bgn capitol 16.40 matinesine gittim arkadaşımla gerçekten mükemmel otesi bi filmdi elbette bazı arkadaşlar çıkıp ya ben beenmedim ilk filmin üstüne tanımam fln dicek olabilir çünkü onlar zihinlerinde hep ilk güzeldirr sorası kotudur izlenmez mantığı yatmıştır ama eminim bu film onlarında mantıını deiştircektir...filmi izlerken ztn koltuğa saplanıp kalıosnz bide saw serisinin bi klasiği war dumur etmek die oda işe katılınca harbi mükemmel bi film çıkıo ortaya mutlaka izlenmeli diorm başkada bişe demiorm....
  • Kurgusu gene güzeldi. 2. filmi beğenenler bunuda beğenir fakat bu sefer kan ve şiddet olayını abartmışlar daha kanlı bir film görmedim. Piskopat değilseniz illa gitmeniz de gerekmiyor.
  • senariste ne denebilirki ya dehşet bir kişilik wala:Dama keşke 4.filmi demeseydin be arkadaşım heycan olsaydı:Pnese canın saolsun
  • süper ötesi sonu gene olayı bitirdi ilk iki filmi bağlayışı ilk iki filmde özellikle ilk film ağırlıklı sahnelerin geri dönüşlü olarak ağırlıkta oluşu ve ilk iki filmde gösterilmemiş pek çok ayrıntı bu filmde bulunuyor iğrençlik hat safhada ayrıca bu filmde amandaya dahada çok kin duyacaksınız(jigsawdan bile)son sözüm ise bu filme mutlaka gidin
  • çok dumurluk bir filmdi ya :D o domuzlar neydi öle be yemin ediyom kusacaktım az kalsın bide adamın bileklerinin döndüğü en sondada kafasının dönüp patladığı yerler varya ahh ulanböle piskopatlıkmı olur arkadaş :D
  • filme yarın gideceğiz arkadaşla...umarız girişte sorun çıkmaz...
  • sawew korku filmi değil kardeş yanlışın var korku filmi öyle olmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

ben korku filmi izlerken gerçekten çok korkuyorum,onun için gerekli ortam olusursa izliyorum,arkadslarla,evdekilerler birlikte vs...

saw 2'yi 3 arkadas notebooğu ortamıza alıp arka koltukta bir gece yolculugunda izlemiştim,saw I izlemeden,korkmamak için aslında gerekli ortamdı ama o ortamda bile her nekadar camların perdelerini çeksekde sonuçta arabada oldugun gerçeği var acayip tırsmıştım,sanırım saw I'i tek basına hayatta izleyemem,bir de III'ü çıkmış
  • ya sonuçta korku filmi kategorisine girio :D korkudur kesmece biçmecedir en nihayetinde :D bu film iğrençlik sınıfına giriyo ama süper bir iğrençlik :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dinarsu

Ankarada nerelerde gösterimde acaba film?

armada,ankamall.aslında bilinen tüm sinema salonlarında gosterimde.bahçelide war kızılayda war warda warsen yeterki gitmek iste.
  • Ya allahaşkına bu filme korku filmi denir mi?

Kabak gibi ortada gerilim filmi olduğu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Ya allahaşkına bu filme korku filmi denir mi?

Kabak gibi ortada gerilim filmi olduğu.

hocam bunu yazacağına gerilim filmi ile korku filmi arasındaki farkı yazsaydın
  • GİTTİM BUGUN GİTTİM YENİ GELDİM. BEN O SENARİSTİN ELLERİNDEN ÖPERİMM. 2 NCİ FİLİMİ ELEŞTİREN "SAW TEK OLARAK ÇEKİLMELİ İDİ 2 NCİSİ OLMAMALI İDİ." DİYEN BAZI ŞAHIŞLARI SUSTURDU.

ADAM YEMİN EDERİMKİ FİLİMİ AŞMIŞ Kİ NE AŞMIŞ. İLERİDE BİRGÜN BÖYLE BİR SERİ KATİL ORTAYA ÇIKAR İSE İLK AKLINIZA GELECEK KİŞİ TESTERENİN SENARİSTİ OLSUN ARKADAŞLAR.

İZLEMEYENLER İÇİN BÜYÜK KAYIP DEĞİL ÇOKKKKK BÜYÜK KAYIP
  • Bence ilk 2 filmdeki sarsma,şok etme duygusunu yaratamıyor (ilk filmde adamın ayağa kalkmasının,2. de açılan kapıdan ilk filmdeki banyoya çıkmanın oluşturduğu duygu yani) bu film o kadar şok edemese de oyunlar o kadar komplike gelmese de(alıştığımızdan belki) şiddet acaip artmış ve aksiyon ile kapatmaya çalışmışlar farkı.

Bence de 4. film gelicek kesinlikle.Film biterken oyun başlıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.