Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Savaşyıldızı Galactica 2005

10
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Savaşyıldızı Galactica 2005
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      5463 Mesaj
      01 Temmuz 2005 19:09:59 Konu Sahibi
      Yaşı küçük olmayanlar, Battlestar Galactica daki insan kolonisinin Metal adamlar olan Cylonlarla amansız savaşını hatırlayacaklardır. Battlestar Galactica konsepti dünyada geniş hayran kitlesi oluşturmuş adeta kült olmuştur.

2003 yılında Battlestar Galactica adında uzun metrajlı bir film çevrildi. Bu filmin konusu eski galactica konseptinden çok çok farklı idi, diğer bir deyişle re-imagining yapılmıştı. Filmden hemen sonra filmin devamı niteliğinde dizisi çekildi. Dizi eski galactica hayranları tarafından, çok değiştirilmiş olmasından dolayı, eleştiri ve protesto bombardımanına tutulurken diğer yandan da gösterildiği meşhur SCI-FI kanalında rating rekorları kırdı. Dizi şu an halen gösterimde ve yeni bölümleri çekiliyor.

Ben 2004 yılında yayımlanan 13 bölümlük diziyi torrent ile indirdim ve seyrettim, dizinin en yeni bolümleri 15 temmuzdan itibaren gösterime girecek, onları da sabırsızlıkla bekliyorum. Dizinin türkçe altyazısı mevcut değil ama dileyenler ingilizce altyazı ile idare edebilir.

Başka ilgilenen arkadaşlar varsa tanışmak isterim.

0
      |
      |

• Yarbay
      5463 Mesaj
      01 Temmuz 2005 19:24:14 Konu Sahibi
      --------------------------------------------------------------------------------
      Yazı reklama girdi

Yaşı küçük olmayanlar, Battlestar Galactica daki insan kolonisinin Metal adamlar olan Cylonlarla amansız savaşını hatırlayacaklardır. Battlestar Galactica konsepti dünyada geniş hayran kitlesi oluşturmuş adeta kült olmuştur.

2003 yılında Battlestar Galactica adında uzun metrajlı bir film çevrildi. Bu filmin konusu eski galactica konseptinden çok çok farklı idi, diğer bir deyişle re-imagining yapılmıştı. Filmden hemen sonra filmin devamı niteliğinde dizisi çekildi. Dizi eski galactica hayranları tarafından, çok değiştirilmiş olmasından dolayı, eleştiri ve protesto bombardımanına tutulurken diğer yandan da gösterildiği meşhur SCI-FI kanalında rating rekorları kırdı. Dizi şu an halen gösterimde ve yeni bölümleri çekiliyor.

Ben 2004 yılında yayımlanan 13 bölümlük diziyi torrent ile indirdim ve seyrettim, dizinin en yeni bolümleri 15 temmuzdan itibaren gösterime girecek, onları da sabırsızlıkla bekliyorum. Dizinin türkçe altyazısı mevcut değil ama dileyenler ingilizce altyazı ile idare edebilir.

Başka ilgilenen arkadaşlar varsa tanışmak isterim.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Not
      01 Temmuz 2005 22:58:03
      2003 yapımı olan filmi izledim bir tek. Çok güzele benziyor. Lakin şu dizilerin türkçe alt yazı sorunu olmasa.
      |
      |
      21 Ağustos 2006 16:48:30
      Battlestar Galaktica sezon 2 yi arıyorum ama bir türlü bulamadım. bunların emule linkleri olan bir arkadaş varmı
      |
      |
      Psn : ersindash gamertag : ersindash2 Htc Vive / 3 X Viewsonic XG-2700 4K / Asus Z170 Delux - Corsair 780t - Corsair 16 Gb Ddr4 - Intel I7 6700K - Msi 1080 Gaming X - / Lg 47620S / Fanatec Clubsport Base 2 / Fanatec Clubsport Pedal V3 / Fanatec Clubsport F1 Rim /Fanatec Clubsport Shifter SQ V1.5 / CSL Steering Wheel P1 / Playseat Evolution / PS 4 / Xbox One / Astro A50 / Beats Studio Wireless / LG 65UB980V / Nvidia Shield Tv / Steam Box / Popcorn C-200 / Egreat 160s / Wii U / Wii / 3Ds / Ds / Wd Live Tv / Atlanta X-trend 9000 / Thecus N4100 Pro Nas 12 TB / Synology 1515 30 Tb Onkyo 616 / Jamo 606 HSC / New Ipad / Iphone 6 / Note 4
    • Yarbay
      4319 Mesaj
      18 Eylül 2006 03:13:26
      Bu gece cnbc-e'de izledim süper filmdi izlemeyenlere tavsiye ederim.
      linkler için..
      sezon1
      sezon2
      |
      |

film/altyazı | Mal kaybeden, bir şey kaybetmiştir, Onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmiştir. Johann Wolfgang von Goethe
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Eylül 2006 08:32:55
      güzel bir filmdir...
      |
      |

BU ÜLKEYİ YOBAZLARA BIRAKMAYIZ ,,ATA'M....
    • Yarbay
      4931 Mesaj
      04 Kasım 2006 21:59:28
      slm acaba yarın oynayacak bölüm kaçıcı bölüm ve nerden indirebilirim yarından itibaren olan bölümleri
      |
      |
      04 Kasım 2006 23:27:10
      En iyi yabanci dizi daha ne olsun...

3. sezon 6. bolum dun yayinlandi SciFi TV' de ve cok guzeldi her zamanki gibi...

@BlackF!Re -> CNBC-E de yayinlanalardan haberim yok kusura bakma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solitude_within -- 4 Kasım 2006; 23:29:40 >
      |
      |
      05 Kasım 2006 10:10:52
      quote:

Orjinalden alıntı: solitude_within

En iyi yabanci dizi daha ne olsun...

3. sezon 6. bolum dun yayinlandi SciFi TV' de ve cok guzeldi her zamanki gibi...

@BlackF!Re -> CNBC-E de yayinlanalardan haberim yok kusura bakma...

tamam hocam saolasın önemli degil
      |
      |
      05 Kasım 2006 10:23:04
      quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Bu gece cnbc-e'de izledim süper filmdi izlemeyenlere tavsiye ederim.
      linkler için..
      sezon1
      sezon2

slm kardes bana cnbc-e de bugünden itibaren olani bölümleri bölümleri lazım türkçe veya altyazılı farketmez acaba elinde warmı ben o siteden indiremiyorum hata veriyor linklerde saten üyelikde kabul etmiyor
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      11 Ocak 2007 19:49:01
      Battlestar Galaktica sezon 1-2-3 türkçe ALTYAZILI OLARAK VAR BENDE İSTEYENLERE VEREBİLİRİM ..
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,378
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.