Şimdi Ara

savaşa gerçekten hayır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sn git tiger öldür sro'da ezoo USA Irağa girdiğinde sen 1. sınıftaydn beslenme cantandaki kurabiyeleri yalayıp yutuyordn ve haberlerdeki savaş görüntülerine anne silaha bakk diyordn ve ertesi gün sınıfındaki arkadaşlarına anlatmayı umuyordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpeelCatcher

Sn git tiger öldür sro'da ezoo USA Irağa girdiğinde sen 1. sınıftaydn beslenme cantandaki kurabiyeleri yalayıp yutuyordn ve haberlerdeki savaş görüntülerine anne silaha bakk diyordn ve ertesi gün sınıfındaki arkadaşlarına anlatmayı umuyordun

Bakılırsa sende 1. sınıf konuşmalarında kurtulamamışsın

Liseli ergen alert!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkroad_Archer -- 29 Temmuz 2010; 0:38:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad_Archer

quote:

Sn git tiger öldür sro'da ezoo USA Irağa girdiğinde sen 1. sınıftaydn beslenme cantandaki kurabiyeleri yalayıp yutuyordn ve haberlerdeki savaş görüntülerine anne silaha bakk diyordn ve ertesi gün sınıfındaki arkadaşlarına anlatmayı umuyordun

Yeahh naparsın msnde apaçilerle takılmaktan ne zamandır akıcı bir konuşma elde edemiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad_Archer

quote:

Yeahh naparsın msnde apaçilerle takılmaktan ne zamandır akıcı bir konuşma elde edemiyorum

siz kaçın ben oyalarım.

savaşa gerçekten hayır mı?

savaşa gerçekten hayır mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.