Şimdi Ara

Savaş ve Askerlerin Olmadığı FPS Oyunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeMan_14

bioshock

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Mirror's Edge

Üste bak...
  • Mirrors Edge
    Bioshock
    Cryostasis
    Farcry 1-2
    Call of Juarez 1-2
    Serious Sam 1-2
  • adam savaş istemiyorum demiş yukarıdaki arkadaş painkiller koymuş zahuzahuazhuazhu dayı o en vahşi savaş oyunlarındandır ayrıca sırf ilerle adam vur

• ZENO CLASH......

İyi oyunmu dersen...bilemedim...ama hastalıklı acayip benzersiz....Evreni çok enteresan karakterler ucubik, detaylı...grafikler müthiş, atmosfer ise garip....Oyunda asker, silah yok tekme tokat ve sapanımsı aletler var....Sana kötülük yapanları acımasızca yumruklarla cezalandırırken tiplerine acıyorsun (gerçekten yumruğu atmış hissi veriyor)...Enteresan değişik bir deneme olmuş..Benzerini görmediğim oyun bi göz atılmayı hakediyor....

Nasıl desem...çocukken gördüğün rüyalar (Korkunç, gerilimli, fantastik, hastalıklı, değişik) olur ya kelimelerle anlatamadığın...işte o hislerle yapılmış sanırım bu oyun.....google da zeno clash yazıp görsellere bak....anlayacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemmarşı
    Call of Cthulhu

İşte efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil to the Metal

adam savaş istemiyorum demiş yukarıdaki arkadaş painkiller koymuş zahuzahuazhuazhu dayı o en vahşi savaş oyunlarındandır ayrıca sırf ilerle adam vur

vatandaş aksiyona doysun istedim

• call of jaurez bound in blood
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Serious Sam i oyna çok zevklidir.

o süper bir oyun hacı ya
  • Bu tarz bildiğim tek bir oyun var, o da "Portal". Oynamadıysan dene, silahsız, çatışmasız da FPS yapılabileceğinin en nadir örneklerinden biri.
  • cancanax zeno clashı oynadım bitirdim gerçekten güzel bir oyundu.

Devil to the Metal Dediğine göre painkillet yüklemiyorum o zaman.

DRACON1C Call Of Cthulhu'ya başlıyorum şimdi.

Father Torque Oynadım ve bitirdim Portalı çok güzel bir oyundu.

Tavsiyeler için herkese teşekkür ederim. Call Of Cthulhu ve Call Of Juarezi deneyeceğim çıkınca da serious Sam HD oynayacağım
  • bioshock

serious sam

left 4 dead
  • @_Marvel_ ,
    Dostum Call Of Cthulhu' ya başlaman çok yerinde olur.
    Oyun atmosfer olarak mükemmel diyebilirim, bazı oyunlar sadece oyun değil, sanat eseridir.
    Bu da onlardan biri..

Yalnız şunu belirtmem gerek: insanın psikolojisini bozabilecek bir hikaye ve insanı oldukça geren bölümler var.
  • No One Lives Forever 2 Eğlenceli bir oyundur..

• clivebarkersundyingoynaoyunnasılolurgör

Savaş ve Askerlerin Olmadığı FPS Oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 31 Ağustos 2009; 17:00:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraykasap22

clivebarkersundyingoynaoyunnasılolurgör

+1
    çok eski olmasa üstüne bir de alice tavsiye etcem ama ...
    bu nasıl grafikmiş diye başımın etini yersiniz
  • clivebaker undying gerçekten güzel oyundur serius sam tüm serilerini oynadım devamı olsa da oynasam dediğim oyunlardandı. ama 1 oyun vardı aklıma gelmedi arkadaşa onu kesinlikle önerecektim unuttum :)) şöyle söyleyim (kadını sırtına almış bir adam var kadının elinde de kırbaç var) fps iyi derecede aksyon oyundur severim. Sanırım sizin aklınıza gelir arkadaşlar...
  • Dediğini tam anlamadım çatışma mı olmasın savaş mı eğet savaş oyunu olmasın istiyorsan.
    Mirrors edge
    Call Of Juarez 1-2
  • Comdemned:Criminal Origins i deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Call Of Cthulhu değişik bir oyuna benziyor biraz korkunç geldi videodan ama olsun deneylim yinede

En baba korku oyunlarından biridir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.