Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAVAŞ OLUR DA HANİ MÜLTECİ DURUMUNA DÜŞER İSEK?

37
Cevap
1
Favori
305
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> SAVAŞ OLUR DA HANİ MÜLTECİ DURUMUNA DÜŞER İSEK?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Not
    Bizi hangi ülke alır ? Suriye ,Irak ?

|
    |

Orijinalden alıntı: caneycaney

Vasıfsız bir cumhurbaşkanı olacağını sanmıyorum başka ülkede bize alacak.Yani kimse almaz.İngilizce bile bilmeyen adam cumhurbaşkanı oluyor bu devirde

İngilizce bilmeyen biri Cumhurbaşkanı olabilir bunda bir şey yok.

Esaretinle yaşayacağına cesaretinle öl.
    15 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Sen Türk'ün savaşmayıp kaçarak mülteci olduğu tek bir tarih sahnesi göster bende sana cevap yazayım.Ben kaçarım savaşmam diyorsan beni alıcak ülke bulun diyebilirsin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gohardorgohome -- 7 Mart 2016; 12:59:53 >

olabilir evet ama olması resmen vasıfsızlıktır milletinin gelişmişliğini gösterir.Sen gelişmemişsin ki başkanın gelişmiş olsun

g20 zirvesi yapıyorsun tek bildiği şey how are uuu sizin gibilere müstehak zaten.Şahsen ben bile utanıyorum bu durumdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 7 Mart 2016; 13:08:03 >
    |
    |
    sezar312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    854 Mesaj
    Politik çıkarlar için çıkan bi savaşsa umrumda olmaz, kaçar giderim. Ama ülkemi işgale gelen bi güçse sonuna kadar mücadele ederim.
    ''İnsanın doğuşunu görmekten herkes kaçar, ama ölümünü görmeye koşa koşa gideriz. İnsanı öldürmek için gün ışığında meydanlar ararız, ama onu yaratmak için karanlık köşelere gizleniriz. İnsanı yaparken gizlenip utanmak bir ödev, onu öldürmesini bilmekse birçok erdemleri içine alan bir şereftir. Biri günah, öteki sevaptır.''
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not

Git o zaman okulunu oku ülkenin başına geçmeye aday ol yoksa burda boş laf yapma.
    |
    |
    caneycaney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    911 Mesaj
    Kalır savaşırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    25099 Mesaj
    Türk ve multecilik ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

senin şakşakçılığını yaptığın kişi okulunu okumuş mu aç bak bakalım

Merak etme genç ben zaten okudum okulumu geldim geleceğim yere akademisyenim zaten
    |
    |
    sezar312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: liberum

Politik çıkarlar için çıkan bi savaşsa umrumda olmaz, kaçar giderim. Ama ülkemi işgale gelen bi güçse sonuna kadar mücadele ederim.

Bugun rusya gelip isgal etse ulkenin %50si rtenin sucu bu hep diyip kacmazsa bende birsey bilmiyorum.

O %50 çokta güzel vatanını korur. hem Ruslardan hemde o savaşı bize yaşatanlardan...
    |
    |
    frood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bedelli diye on takla atan kefenli yeşil sermayeliler.
    |
    |
    Tabii kacacaklar var ise kaçsınlar bakalım hangi ülke aliyor sizi ozaman anlarsınız bu ulkenin değerini.

|
    |

|
    |
    Bu ülkede bir %50 var. Hani evlerinde zor tutulan. Ekmeğine bir miktar bal kaymak çalınan ve bu bal kaymağın gitmesinden korkan. Ha ilk işte bu tayfa kaçar ülkeden. Hani çok övündükleri Osmanlı padişahının İngiliz gemisine binip gittiği gibi. Bordo klavyeliği bırakın. Bugün bu ülke toprakları asla savaş açılarak istila edilmez. 17 18 veya 19. yy'da değiliz. Siyaset adı altından zaten savaşmadan bu topraklar elden gidiyor. Böbürlenmek boşa.

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Bu ülkede bir %50 var. Hani evlerinde zor tutulan. Ekmeğine bir miktar bal kaymak çalınan ve bu bal kaymağın gitmesinden korkan. Ha ilk işte bu tayfa kaçar ülkeden. Hani çok övündükleri Osmanlı padişahının İngiliz gemisine binip gittiği gibi. Bordo klavyeliği bırakın. Bugün bu ülke toprakları asla savaş açılarak istila edilmez. 17 18 veya 19. yy'da değiliz. Siyaset adı altından zaten savaşmadan bu topraklar elden gidiyor. Böbürlenmek boşa.

Bence kimse kaçmaz kimseyi karalamak zorunda değilsin konu zaten saçma ve kaçıcak olan kişi tarafından açılmış sanırım. Akp'nin oy aldığı kesimlere bakarsan yoğunluk İç Anadolu bölgesidir bende Anadolu çocuğu olduğum için zoruma gitti bu lafınız Akp'ye oy vermemiş olsamda bu insanların kaçmayacağına eminim Kurtuluş savaşı ve Çanakkale muharebelerindeki şehit sayısına bakarsanız İç Anadolu en öndedir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    854 Mesaj

Birinin suçu diye savaştan kaçmayız. Yukarı da arkadaşın dediği gibi ülkemizi savunuruz aynı zamanda bizi savaşmak zorunda bırakanlardan da hesap sorarız.
    |
    |
    frood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ''İnsanın doğuşunu görmekten herkes kaçar, ama ölümünü görmeye koşa koşa gideriz. İnsanı öldürmek için gün ışığında meydanlar ararız, ama onu yaratmak için karanlık köşelere gizleniriz. İnsanı yaparken gizlenip utanmak bir ödev, onu öldürmesini bilmekse birçok erdemleri içine alan bir şereftir. Biri günah, öteki sevaptır.''
  • Yarbay
    3157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

Sen Türk'ün savaşmayıp kaçarak mülteci olduğu tek bir tarih sahnesi göster bende sana cevap yazayım.Ben kaçarım savaşmam diyorsan beni alıcak ülke bulun diyebilirsin !

1260 yılında 45 bin çadırlık Türkmen grubu Moğollar'dan kaçıp Memlükler'e mülteci olarak sığınmıştır.

Orijinalden alıntı: Tarihçi

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

1260 yılında 45 bin çadırlık Türkmen grubu Moğollar'dan kaçıp Memlükler'e mülteci olarak sığınmıştır.

Sen misin tarihçi ? 1000 yıl önceki çadır sayısını net olarak sayman güzel.40 çeri ile Çine saldıran Türkler yada Alparslan'ın Anadoluya girişinide örnek alabilirz yendiği ordu kaç katı.45.000 çadırı toplayıp kaçmışlar demek Kaynak sanırım Rusya

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,407
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.