Şimdi Ara

SATTIĞINIZ ARABANIZI TRAFİKTE GÖRDÜNÜZ MÜ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pert olan arabam toplanıp Konya’da satıldı. Shell’den bazen memnuniyet anketi yolluyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllarca severem kullandığım tertemiz 206 Quiksilver aracımı Gebze'de gördüm çok kötü durumdaydı, sanırım pert olup toplanmış, bir de apaçilerin eline geçmiş saçma modifiyeler yapılmış. Üzülmüştüm öyle görünce, ne anılarım vardı o araçta.
  • 92 model R11 Flash vardı, ilk arabamız. 2 sene önce ilanda görmüştüm. Resmen dağılmıştı, görünce bi hüzünlendim

• Denize girememek dışında pek de farkı kalmadı Akçay da yazla kış arasında.

• F20 118i aracımı gördüm İstanbul’da, sattığım arkadaş egzoz yaptırmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son 4 sene içinde 8 arac değiştirdim ( 5 adet 2006 fiesta, 1 2006 pug 206, 1 1998 vw polo classic, 1 2006 fiat marea ) Bunlardan 4 tanesini sürekli görüyorum. En son 2 ay önce bi tanıdığa sattığım aracı hep görüyorum (2006 fiesta) hatta yeni aldığım 2012 fiestayla yanında durur bakarım kendisine (onu aldatmışım gibi hissediyorum bazen)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Annemin Akçay da sattığı Punto beni Ankara Çankaya da solladı.

2008 de Konya ya sattığım Corolla 2018 yazında iş yerimin önüne parketti.

Geçtiğimiz kasımda arkadaşıma sattığım Insignia'mı arada İzmir'de görüyorum.

2011 de arkadaşıma sattığım Focus umun İstanbul dan radar cezası fotosunu görmüştüm.
    Senden araba almamak lazım, peşimde dolanır durursun...
  • Geçen yıl dayıma sattığım Clio aracımı arada sırada kullanıp anılarımı tazeliyorum. Çok şükür yabancıya gitmedi.

• Babacım 18-19 yıl evvel sattığı Kartal geldi kapının önüne park etti. Sadece onu gördüm. Daha da o kadar araç alıp sattım hiç denk gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala ilk arabama biniyorum ama bana satan hiç gördü mü bilmiyorum. 1. Sahibi Antalya'da bir bayan ikinci sahibi de İstanbul'da bir bankacıydı.

• İlk aracım Ford KA'yı görmüştüm. Sanırım sattıktan bir ay sonra filandı. Arabanın sol ön kısmında koca bir göçük vardı. Ağlayacak gibi olmuştum göçük yüzünden. Ondan sonra sattığım hiçbir arabayı aramadım trafikte.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

Alıntıları Göster
    Güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

Alıntıları Göster
    Bitez' de görmekten bıkarsın :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ir10

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Caddelerde,cami yanlarında hayır yapılıyor mu hayır?...Elle açılanını çok severim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyrim

İlk aracım Ford KA'yı görmüştüm. Sanırım sattıktan bir ay sonra filandı. Arabanın sol ön kısmında koca bir göçük vardı. Ağlayacak gibi olmuştum göçük yüzünden. Ondan sonra sattığım hiçbir arabayı aramadım trafikte.. :)
    Keşke yaptırsaydınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Caddelerde,cami yanlarında hayır yapılıyor mu hayır?...Elle açılanını çok severim...

Alıntıları Göster
    Aynen her cuma öyle bir gelenek var

• 2015te 2005 Civic'imizi satmıştık. Geçen sene sanayide çekicinin üzerinde gördüm sahibi kaza yapmış.
  • Peşine takılıp fazladan 8-10 km yol gittim, değişik bir duygu.
  • Ana cadde üzerinde 4lüleri yakmış bekliyordu.Ilk aracım olduğu için satarken üzülmüştüm,yolda görünce içim bi tuhaf olmuştu tekrardan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.