Şimdi Ara

Satıştamı değilmi bu ayakkabı acil !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Satıştamı değilmi bu ayakkabı acil !!

Türk sitelerinde satan bulmadım bulduklarım sitelerde güvenilirmi değilmi bilmiyorum.2 ayakabıdan birini satan bir site bulmamda yardımcı olurmusunz lütfen acil.

• Takunya giy daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıkta ne soruyorum sen ne cevap veriyorsun işsiz kardeşim.
  • +++++
  • +++++++++++++++
  • Artık nefret etmeye başladım şu ayakkabılardan. Gitmeyin artık yeter. Sanki belediye dağıtıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ne akneli ergen ayakkbası gibi...veledsen al...
  • Buraya muhalefet olmayamı geldiniz yoksa bana yardımcı olmayamı herkesin zevk şekli ayrı arkadaşım bunu anlamıyormusunuz ? Sözde türkiyenin en büyük forum sitesi ama yardımcı olacak 1 kişi çıkmadı şimdiye kadar.Maksim gorki ben şimdiye kadr bu ayakabıyı giyen 1 kişi görmedim bu ayakabıyı satan yerdahi bulamıyorken sen kalkıp yakınıyorsun.
  • Dostum bunların çoğu replika oluyor. Instagram'dan falan alayım deme sakın. Orjinali de pahalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Dostum bunların çoğu replika oluyor. Instagram'dan falan alayım deme sakın. Orjinali de pahalı olacaktır.

trollemeden düzgün bi yorum attığın için tşkler ayrıca işin kötü tarafı orjinalini satan daha site bulamıyorum hayalet gibi ayakkabı ya .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: [L]4sTSHoT

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Dostum bunların çoğu replika oluyor. Instagram'dan falan alayım deme sakın. Orjinali de pahalı olacaktır.

trollemeden düzgün bi yorum attığın için tşkler ayrıca işin kötü tarafı orjinalini satan daha site bulamıyorum hayalet gibi ayakkabı ya .s

Sport soulda var birkaç modeli.Ben de geçen gün aldım birtane.
  • sahibinde de Milano Spor diye bir mağza var orda oluyor böyle şeyler
  • Yokya ya ben umutdumu kestim hiçbiryerde bulunmuyor.Faceden nikenin sayfasına yorum attım onlardan gelen cevabı bekliyecem artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeteAyhan

sahibinde de Milano Spor diye bir mağza var orda oluyor böyle şeyler

Sahibinde yokta milano sporda buna yakın ayakabılar var ben bi mesaj atayım adamlara yorum için tşkler :D
  • Ayakabı modelini söyleyimde size belki bulursnz bi yerder haber verirsiniz bana.

Nike air max lunar90 suit and tie

Nike air max Liberty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [L]4sTSHoT -- 4 Temmuz 2016; 15:17:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.