Şimdi Ara

SATIŞ SONLANDI ~ Genrise Sporcu Gıda Takviyeleri & Whey Protein-Isolat & Gainer & BCAA & Creatine (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
8
Favori
12.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

Arkadastan 2 kutu siparis verdim 1 günde ürünler elime ulaştı, arkadasta firmada çok ilgililer siteden alacakların arkadastan almaları daha mantıklı fiyatlar biraz daha uygun

Tekrar beklerim hocam, memnun kalman dileğiyle,

Verimli antremanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 19 Haziran 2016; 3:13:18 >
  • merhabalar.
    hocam nasıl alıyoruz? birde son kullanma tarihini öğrenebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

merhabalar.
    hocam nasıl alıyoruz? birde son kullanma tarihini öğrenebilirmiyim?

09.2017 hocam, hesap numarasını özelden yazıyorum oraya gönderiliyor ücret.
  • Revenge® kullanıcısına yanıt
    Tamam, hesap numaranızı özelden gönderin bende yarın muz aromalı sipariş vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır gönderdim
  • Linkler yenilenmiştir arkadaşlar, konu aktiftir.
  • Üretim yeri Ankaradaymıs.Ankara içi elden alma mümkün mü? Değilse akşamdan bi kargo verdim ertesi gün kaç gibi elimde olur ?
  • Merhaba, tatlandırıcısı az deniyor o yüzden ne alacağımı bilemedim. Çikolatalısı nasıldır acaba? Şu an sitesinde biri çikolatalıyı acayip överken birkaç ay önceki yorumda kötülenmiş. En ucuz modelini almayı düşünsem de riske giremedim. Bilgililerden cevap rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DcTheScientist

Üretim yeri Ankaradaymıs.Ankara içi elden alma mümkün mü? Değilse akşamdan bi kargo verdim ertesi gün kaç gibi elimde olur ?

Elden alma imkani yok hocam benim araciligimla siparis verdiginizde. Kargoya verildikten sonraki gun ulasir ankaradan cikiyor kargolar, yurticini arayip ogrenebilirsiniz zamanini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 17 Kasım 2016; 2:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Merhaba, tatlandırıcısı az deniyor o yüzden ne alacağımı bilemedim. Çikolatalısı nasıldır acaba? Şu an sitesinde biri çikolatalıyı acayip överken birkaç ay önceki yorumda kötülenmiş. En ucuz modelini almayı düşünsem de riske giremedim. Bilgililerden cevap rica ederim.

En eski modeli cikolatali olandir hocam, kendin denemelisin, ben artik tavsiye vermiyorum baskasinin sevdigini ben sevmeyebiliyorum ya da tem tersi mumkun tat konusunda.

Bu arada zam da gelebilir fiyatlara dolar uctu malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 17 Kasım 2016; 2:35:00 >
  • Gainer'i deneyen var mi? Yorumlanirsa memnun olurum.

• Selamlar. Bu firmanın ürünü spinat extract'ı kullanmıştım, başlarda pek bşy farketmedi ama kutuyu yarılayınca insanda libido artışı yapabiliyor. Birde aganigi naganigi performansı açısından da işe yaramıştı ki söylüyorlardı ama pek sallamamıştım. Hadi onu geçtim kutu bitti 2.sini sipariş verdiğimde sürekli kullanınca kas sertliğini hissediyorsun. Satıcıyı tanımam da ürünü görünce yorum yazmak istedim. Ama belki çok yakında alabilirim :) Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcoom

Selamlar. Bu firmanın ürünü spinat extract'ı kullanmıştım, başlarda pek bşy farketmedi ama kutuyu yarılayınca insanda libido artışı yapabiliyor. Birde aganigi naganigi performansı açısından da işe yaramıştı ki söylüyorlardı ama pek sallamamıştım. Hadi onu geçtim kutu bitti 2.sini sipariş verdiğimde sürekli kullanınca kas sertliğini hissediyorsun. Satıcıyı tanımam da ürünü görünce yorum yazmak istedim. Ama belki çok yakında alabilirim :) Saygılar.

Selamlar,

Teşekkürler hocam, bir süredir yurtdısındayım o yüzden eskisi gibi aktif değilim ama satışlar devam etmektedir forum üyelerine.

Umarım memnun kalırsınız.
  • Satış devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortakal

Satış devam ediyor mu?

Evet, sipariş veren üyelerin kargoları genel olarak 1 gün içinde kargoya veriliyor.
  • Elinizde grenade thermo var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

Elinizde grenade thermo var mı?

Yok hocam Genrise ürünleri satıyorum.
  • Ürünler iyi gözüküyor amino asit profilide oldukça güzel ancak kafama takılan bir şey var bu ürünlerde soya kullanılıyor ve soyanın östrojen(kadınlık) hormonu tetiklediği bilinen birsey kas yapmak için testosteron hormonuna ihtiyacımız var bu arada diğer supplement fiyatları neden bu kadar yüksek protein tozları uygun bcaa falan çok pahalı olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khonex

Ürünler iyi gözüküyor amino asit profilide oldukça güzel ancak kafama takılan bir şey var bu ürünlerde soya kullanılıyor ve soyanın östrojen(kadınlık) hormonu tetiklediği bilinen birsey kas yapmak için testosteron hormonuna ihtiyacımız var bu arada diğer supplement fiyatları neden bu kadar yüksek protein tozları uygun bcaa falan çok pahalı olmus.

Soya protaini ayrı olarak satılıyor benim bildiğim, firmanın fiyat politikasına göre ben de burada fiyat belirliyorum hocam. Firmaya mail atarsan teknik konularda cevap alabilirsin.
  • hocam protein tozlarında soya lesitini varmıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.