Şimdi Ara

Satış iptal edildi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 8 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 50
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Lucidbit (5 mesaj) alimurat07 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
Giriş
    530 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    08 Nisan 2005

Konu Sahibine Özel
    Satışı iptal edilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucidbit -- 30 Ağustos 2017; 15:23:12 >

|
    |
    09 Kasım 2007

1 Not
    Sıfırı 900 zaten. Kaç senelik monitör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Katılım Zamanı
    08 Nisan 2005

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: alimurat07

Nerede 900 lira? Link verin fiyatı düşüreyim.
    09 Kasım 2007

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: xwave

quote:

Nerede 900 lira? Link verin fiyatı düşüreyim.

Buyur hocam hem de ABD'den. Aynısı degilse kusura bakma. Kargo vergisi dahil şu anda 285$. Sana mesajı attığımda 265$'dı. En geç 15 günde kapında olur.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00B17C5KO/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

|
    |

• Er
    10 Mesaj
    Katılım Zamanı
    09 Kasım 2007

1 Not

Bu da almanyadan her şey dahil sepette 216€ yani 900 tl.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00B17C5KO/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

|
    |
    xwave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    08 Nisan 2005

Konu Sahibine Özel
    quote:

Bu da almanyadan her şey dahil sepette 216€ yani 900 tl.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00B17C5KO/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Verdiğin linkte fiyat 235,94 EUR gözüküyor. Gümrük vergisi 42,3 eur çıkıyor. Ayrıca minimum 100$ dan başlayan kargo ücretleri var. Kargo parası hariç 1140 tl fiyat çıkıyor. Kargo parasını ekleyince 1490 TL oluyor rakam. Nasıl 900 lira hesabını çıkartıyorsun anlayamadım? Ayrıca ben monitörümü yurt dışından değil vatan bilgisayardan aldım faturası var. Yurt dışı fiyatı beni bağlamaz. Yurt dışından almak isteyen de alabilir tabi ki. Daha ucuz alabiliyorsa sorun yaşamayacaksa, garanti vs. riskine girerim diyorsa risklerini de göze alıyorsa versin siparişi alsın bana ne. Diğer linkteki fiyatı da bu şekilde hesaplayınca benzer sonuçlar çıkıyor.

• Er
    10 Mesaj
    Katılım Zamanı
    09 Kasım 2007

1 Not

Alıntı yaptığınız linkdeki fiyat dediğim gibi sepette 216€ yani güncel kurumuz ile 885TL dir. Amazon kuru yüksektir ama döviz olan seçeneği seçerseniz euro olarak görüp satın alabilirsiniz. Kargo ücretsizdir. Kaçak değildir.Gümrük vergisi dahildir. Yani milli gelire faydanız olur. İade etmek isterseniz kargosu yine geri ödenir. Hem de sorgusuz sualsiz. Ayrıca amazon garantisi mevcuttur, bilen bilir vatan,teknosa vs. ile kıyaslanamaz bile. Amazonda satılan her şey %100 orjinaldir. Aracıdan değil direk toptancıdan almış olursunuz. Ayrıca sizin monitörün garantisi bitmemiş miydi? İlk ekranda 235€ olması hiç bir şey ifade etmez. O fiyat almanya da satılan fiyattir. Son ekranda ülkemize almanyadan daha ucuza geldiğini siteye üye olup görebilirsiniz. Linki tekrar paylaşıyorum lütfen doğru linke tıkdığınızdan emin olunuz.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00B17C5KO/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Bu da son ekranda çıkan her şey dahil son fiyat

|
    |
    xwave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    530 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    08 Nisan 2005

Konu Sahibine Özel
    quote:

Alıntı yaptığınız linkdeki fiyat dediğim gibi sepette 216€ yani güncel kurumuz ile 885TL dir. Amazon kuru yüksektir ama döviz olan seçeneği seçerseniz euro olarak görüp satın alabilirsiniz. Kargo ücretsizdir. Kaçak değildir.Gümrük vergisi dahildir. Yani milli gelire faydanız olur. İade etmek isterseniz kargosu yine geri ödenir. Hem de sorgusuz sualsiz. Ayrıca amazon garantisi mevcuttur, bilen bilir vatan,teknosa vs. ile kıyaslanamaz bile. Amazonda satılan her şey %100 orjinaldir. Aracıdan değil direk toptancıdan almış olursunuz. Ayrıca sizin monitörün garantisi bitmemiş miydi? İlk ekranda 235€ olması hiç bir şey ifade etmez. O fiyat almanya da satılan fiyattir. Son ekranda ülkemize almanyadan daha ucuza geldiğini siteye üye olup görebilirsiniz. Linki tekrar paylaşıyorum lütfen doğru linke tıkdığınızdan emin olunuz.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00B17C5KO/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Bu da son ekranda çıkan her şey dahil son fiyat

Bu yazdıklarını vatan gibi Türkiye'de satış yapan bütün teknoloji marketlerine göndersene? Ortaya koymaya çalıştığın tavrın muhatabı onlar, ben değilim. Gelmiş buradaki fiyatlar dahilinde alıp satmakta olduğum ürünün başlığında ahkam kesiyorsun. Bana ne yurt dışı fiyatından demedim mi? İsteyen istediği yerden alsın.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.