Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satış Elemanı başvurusu nasıl yapılmalı?

5
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Satış Elemanı başvurusu nasıl yapılmalı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3233 Mesaj
    Arkadaşlar öğrenciyim. Öğleden sonra hiçbir şey yapmıyorum. Bom boş geçiyor, dedim bari işe gireyim.

Alışveriş merkezinde ki mağazalar kariyer.net vs gibi sitelerden ilan bırakıyor.

Sizce o siteler üzerinden mi başvuru yapmalıyım? Yoksa mağazaya gidip direk "İş başvurusunda bulunabiliyor muyuz?" gibi bir görüşme mi yapayım?

|
    |

TG
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    Bende bunu merak ediyorum upp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Evet hocam bende teknoloji, spor mağazalarını düşünüyorum. Alışverkezinde ki mağazaların kariyer.net'te iş ilanları var, bulunduğum şehirde dahil. Fakat internet başvurusunda CV falan da istiyor, ben öğrenciyim CV'de doldurulacak bir şeyim yok. Bu yüzden site başvurularını sallamıyorlar gibi düşünüyorum. Direk mağazadan birisiyle görüşsem daha mı iyi olur diye düşünüyorum.
    |
    |
    deli_yek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TG
  • DH Yönetici
    3025 Mesaj
    Satışa lisede başladım. Bu yüzden arkadaşlarım beni pek sevmezler de
    |
    |

Parasi neyse verelim de istedigimiz fizigi satin alalim be. -Tyrion Lannister

• Çavuş
    91 Mesaj
    Mağazaya git kasaya iş başvuru formu doldurmak istiyorum de. Kariyer falan hikaye 6.000 kişi başvuran görüyorum bazı ilanlara.
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.