Şimdi Ara

Satın almış olduğum oyun artık hesapta yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlginç bir sorunla yine karşı karşıyayım. Yaklaşık 1,5 yıl önce Endonezya hesabından Dragon Age oyununu aldım. Hatta oyunu birçok kez oynadım. Sonra yeni makina aldıktan sonra uzun süre kullanmadığım Endonezya hesabı makinaya tanımladım fakat satın alınan oyun gözükmüyor. Dragon Age oyuna geldiğimde satın almam gerektiğini söylüyor. Diğer ilginç kısım ise hesap hareketlerine baktığım da 1,5 yıl önce Witcher 3 satın aldığım gözüyor fakat böyle bir oyun almadım, zaten onuda indiriremiyorum onuda satın almam gerektiğini söylüyor

Lisansları geri yükle seçeneğini yaptım düzelmedi. Müşteri hizmetleriyle görüşmeden önce sizlere danışmak istedim. Acaba varmı böyle bir sorun yaşayan?

• Benim TR hesabımda başıma gelmişti, satın aldığım oyun gözükmüyordu. Müşteri hizmetlerini aramıştım galiba, TR PSN İngiltere'ye bağlıymış sanırım. Mail atacaklarını söylediler, bir kaç gün sonra oyun satın alma listemde gözüktü. Ama seninkinin Endonezya PSN olması umarım sorun yaratmaz.
  • Hocam o zaman Endonezya Psn'e ingilizce bir mail atarım artık olursa olur. Zaten 40 liraya felan almıştım hediyem olur onlara ama şaşırdım ilginç bir durum. Teşekkürler
  • Gecmis olsun bunlardami varmiş. Daha neler duyacaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam, bende şaşırdım daha neler göreceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.