Şimdi Ara

Satın Alma Belgesi Hazır, Sorular Var..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evrakları tamamladım, emniyete teslim ettim. Satın alma belgemi de aldım. Şuan iş tüfeği almakta. Ancak tüfeği internetten bulduğum bir av bayisinden alacağım. Bayi satın alma belgesini taraflarına kargo ile göndermemi istiyor. Bende fotoğrafını göndersem yeterli olur mu diye düşündüm. Belgeyi bayiye göndersem bir sorun olur mu ? Sıkıntı yaşar mıyım ? Göndermemeli miyim, yoksa göndersem bişey olmaz mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belgeyi göndermeniz gerekiyor bende o şekil de aldım. Hangi bayi den alacaksınız? sıkıntılı bayi çok dikkatli seçin bayinizi.

• Teşekkür ederim hocam. 100 lira fazla verip yaşadığım şehirden aldım. Hiç riske girmek istemedim. Belge gidecek kargo gelecek 1 hafta sürer, hemde risk olunca vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: afebass19

Teşekkür ederim hocam. 100 lira fazla verip yaşadığım şehirden aldım. Hiç riske girmek istemedim. Belge gidecek kargo gelecek 1 hafta sürer, hemde risk olunca vazgeçtim.
    En iyisini yapmışsınız. Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: afebass19

Teşekkür ederim hocam. 100 lira fazla verip yaşadığım şehirden aldım. Hiç riske girmek istemedim. Belge gidecek kargo gelecek 1 hafta sürer, hemde risk olunca vazgeçtim.
    Hangi tüfeği aldinız hocam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.