Şimdi Ara

SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    ÖNEMLİ NOT: Arkadaşını getir kampanyası ile bu modemi almak isteyen arkadaşlara 10lira indirim yapıyorum.Modemin üzerinde nokta şeklinde birkaç boya izi vardır.Tek kusuru budur

Resimler ve hız testi ekran alıntısı ürünün kendisine aittir.Uygun bir kutu ile gönderilecektir.
    Tüm servis sağlayıcıları ile kullanabilirsiniz. Ben Turknet ile testini yaptım.
    İzmir içi elden satış önceliktir.Kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere heryere gönderilir.
    İzmir'den arkadaşlar Çiğli-İzban durağında elden teslim alabilirler.

192.168.1.1 admin ttnet

SATILMIŞTIR@meke

SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli) SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli) SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli)

SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli) SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli) SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmanbiyolog -- 13 Şubat 2018; 14:55:37 >

• Merhaba almak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.