Şimdi Ara

SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Modem & Ağ Ürünleri >> SATILMIŞTIR Zyxel VMG 3312-B10B VDSL2 modem (Turknet Kampanya İndirimli)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    800 Mesaj
    Referanslar: 131

Katılım Zamanı
    03 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    ÖNEMLİ NOT: Arkadaşını getir kampanyası ile bu modemi almak isteyen arkadaşlara 10lira indirim yapıyorum.Modemin üzerinde nokta şeklinde birkaç boya izi vardır.Tek kusuru budur

Resimler ve hız testi ekran alıntısı ürünün kendisine aittir.Uygun bir kutu ile gönderilecektir.
    Tüm servis sağlayıcıları ile kullanabilirsiniz. Ben Turknet ile testini yaptım.
    İzmir içi elden satış önceliktir.Kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere heryere gönderilir.
    İzmir'den arkadaşlar Çiğli-İzban durağında elden teslim alabilirler.

192.168.1.1 admin ttnet

SATILMIŞ[email protected]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmanbiyolog -- 13 Şubat 2018; 14:55:37 >

|
    |
    Makinist76,Raist_Can,faruk531,keleminabi,play_boy,Azimkar,x_tol,toydos,baro1,35ÖMERFARUK35,pisimiyav,VoLKaN067,Quartamin,golge3546,xtrlovely,ekiz,hyperchondriac,hysteria35,Orcay,arayan100,iboyibo,hacksony,playerpro,retro44,Yunpa_ltd,Rock-BaLık, speed39,lucasthehacker,kemal2238,drberk2,Canuckss,cenkozgen,plextor,karakartalizmir,bugrascb,ahmet1040,Esayar07,el_se,savas82,serkankiraydin,WorkStationS,my.comet,muratdm,brsaltnc,yusuf_ksk12,Z1mBaBwE,shockwave23,8x4,caner_druid,Serdar908,
    alecomy,nadir_en,ultraaskin,vitanuova,teosorion,hiickimse,gopez,Ednan,1huso1,tekken,AdReNaLiNe,virtiöz,mncs35,sorrowful,apdeleyt,mikail13,flasource,GHOST56,dickinson,Fis,kadayif96,ali_cetinkaya,pasha_xxx,Gurkanq,Frécoß,delon,mydershark,ulusalonur,cakin,AhmetGüler,pashha27,geronimo.35,The Abyss,ksk_mehmet,enesgs35,Alphace,tomshardware,kal_sau,shrksz,TurkishCoder,metinuster,twindiablo,Chronos35,admaltintas,tazmannia,Dreadfrost,Suvari96,mahzensarap,coolti,

• Emekli Yönetici
    1225 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    26 Nisan 2004

Merhaba almak istiyorum
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.