Şimdi Ara

satılmıştır silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 satılmıştır silinebilir.
    990xa anakart 150tl
    amd 6300 işlemci 150 tl
    ram 150 tl ripjaws 2X4 dual ram kit
    50 tl 800 watt power
    işlemcinin fanı vardır. toplam hepsi 500 tl dir ve sondur.
    ayrı ayrı satış yoktur.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ürünler ankara içi elden satılıktır , oluşabilcek sorunlar nedeniyle kargolanması mümkün deildlr , çalışır vaziyette gösterilip satışı gerçekleştirlecektir.

• yurtiçi kargolamak isterdim fakat , ürünlerin çalışır olduğunu kontrol amaçlı kurmak gerekiyor , ayrıca şimdi işlemciye fanı takmış durumdayız , alçak kişiye onları hafif kurulu bi şekilde vermem için ankarada oturması gerekli , yada bi yakınınz alabilir , onun dışında malesef bi alternatif yok , kendim bile alım yaparken ankara içi bakabiliyorum. bi sıkıntı yaşandığında problemleri yüzyüze aşmak daha kolay.

• 2500k ile takas düşünürseniz pm.
  • intel in şişirilmiş fiyatlarıyla bi takas yapılması 2. el olarak alınması mantıksız. adam kullanıyor kullanıyor nerdeyse doların katkısıyla aldığı fiyata satcak traji komik :) sonrada diyecek kullandığım yanıma kar kaldı.

• intel satan arkdaşlara şunuda belirteyim hem pahalı satıyorsunuz ayrıca fanıda olmadığı zaman alınabilirliğı zaten mümkünsüz hale geliyor , düzgün bi fan hediye etmediğin sürece veya anakartıyla uyguna gelmediği sürece kimse almaz. alan nasıl alıyor işlemci terfi eden alabilir anca.

• pm
  • bu sistemi ankara keçiöğrendeki bi arkadaşa bırakcam , evde tak çalıştır göster pozisyonunda bekletmem zor , ekran kartını tak sök sıkıntı , alacak kişi ordan denesin baksın alsın , fiyatı gene 500 tl olcak. dolar artmış felan etkilenmiyor yane. bi arkadaşa soz verdik ama , şimdi bendende ondanda kaynaklı sıkıntılar oluştu , ben sistemi kurmakta zorlandım , evde tak çalıştır göster işleri zor yuruyor mlsf.

• satmadıysan caydıysa sözünden almak isteyen numaranı özelden bırakırsan arattırayım seni.
  • henüz herhangi bir dönüş sğalamadı arkadaş.
  • anlaştığımız arkadaş aldı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.