Şimdi Ara

Satılmıştır- Sıfır diye aldığım Siyah One M7 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozan hocam, m7 de sim yuvası ekran çerçeve ile kombine, bendeki cihaz siyah, ekran var mı elinizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flasource

Ozan hocam, m7 de sim yuvası ekran çerçeve ile kombine, bendeki cihaz siyah, ekran var mı elinizde ?

O cihazın sim yuvası problemi olmayabilir sim kartı taktığında ne diyor bana söyler misin ?
  • Imei değişimini onun yaptığını nasıl ispatlayacaksın? Bence bu olayda yapabileceğin pek birşey yok. Tek yapabileceğin olayın rezilliğini yaşatmak olur ki bence bunu zaten göze almış...
  • geçmiş olsun istanbulda olsaydın elimde farklı parçalar var sim yuvasındanmı anakarttanmı diğer karttanmı tanımıyor takar dener anlardık.. varsa burda tanıdığın esenler tarafında yolla ona bi ara misafirim olsun anakart değilse hertürlü yolunu buluruz.
  • geçmiş olsun hocam böyle karakterziler allhından bulsun inşAllah Amin...
  • hocam forumda acilen bu tur saticilar konusu acmamiz ve surekli guncel tutmamiz lazim. bende ayni sekilde 250 tl lik steam kodu alana kadar satici aninda cevap veriyordu parasini gonderdim 1 haftadir foruma bile girmiyor! ben 115 carpildim sizinki daha buyuk hocam gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekomania

hocam forumda acilen bu tur saticilar konusu acmamiz ve surekli guncel tutmamiz lazim. bende ayni sekilde 250 tl lik steam kodu alana kadar satici aninda cevap veriyordu parasini gonderdim 1 haftadir foruma bile girmiyor! ben 115 carpildim sizinki daha buyuk hocam gecmis olsun

çıkar elbet ceremesi, bu mesajımı da okuyordur. İnşallah hastane parası yapar o parayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam peslerini birakmayalim. yarin buyuk bir konu acacagim bunun hakkinda

• Ayıp yahu! İnsanlarda hiç haya, edep, Allah korkusu kalmamış. Çok yazık 650 TL ile zengin olacağını filan zannediyor herhalde. Allah cezasını versin.
    Yalnız aklınızda bulunsun hocam, ben her zaman güney doğu illerinden satış yapan elemanlardan uzak duruyorum. Size de tavsiye ederim. Allah büyüğünden korusun. Selametle,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Ayıp yahu! İnsanlarda hiç haya, edep, Allah korkusu kalmamış. Çok yazık 650 TL ile zengin olacağını filan zannediyor herhalde. Allah cezasını versin.
    Yalnız aklınızda bulunsun hocam, ben her zaman güney doğu illerinden satış yapan elemanlardan uzak duruyorum. Size de tavsiye ederim. Allah büyüğünden korusun. Selametle,

Eyvallah

• utanç kaynağı.
  • Merhaba, yakın derece bir akrabamın acı kaybı nedeniyle foruma uzak kaldım belli bir süre

konu da ki ilk mesaj kısmen olmakla birlikte doğrudur detaylara girmeye gerek kalmadan katılmadığım tek noktanın cihazın sim kartını tanımaması ben cihazı evde kendim üretmiyorum, yurt dışından geldi evde eski kullanmadığım bir cihazın imei numarasını attırdıktan sonra 1 kez kart takıp şebeke denemesi yaptıktan sonra (telefon görüşmesi ve internet testi) cihazı kapattıp kaldırdım akabinde de zaten satışa koydum ekranda ki küçük siyah noktayı gerçekten görmedim çünkü cihazı toplamda 5 6 dakika kadar kullandım.

-Kargo yerine ulaştıktan sonra alıcı arkadaş, bana ulaşamamış hak veriyorum bu konuda kendisine ve kendisininde bu durumu normal karşılamasını bekliyorum, bana cihazın ekranına ait fotoğrafları gönderdi çok küçük bir noktada siyahlık olduğu için eğer kendisi için çok önemli değilse kullanmasını söyledim kesinlikle bu söylemimde art niyet yok "bu kadar kusur kadı kızında da olur hesabı" ile söyledim yok iade etmek istiyorsada pazartesi günü kargoyu geri alıp para iadesi yapacağımı söyledim suruçtaki olaylardan sonra kargoya gidemedim pazartesi yanılmıyorsam salı günü iade almaya gittim ve bana gönderici tarafından kargonun kendi isteğiyle geri çekildiğini söylediler bende kargodan geri döndüm

Sonuç olarak arkadaş ekran konusunda haklı sim kart olayını kendim denediğim için ne kendimi nede arkadaşı suçlayamıyorum çünkü elektronik cihaz her şey olabiliyor.

Nihayetin de arkadaş ifixit tarafından açılması en zor cihaz seçilen cihazı da hemen açmayı başarmış elinde ne tür tornavida setleri varsa artık, tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.

Neyse cihazı açmış olsun veya olmasın kırsın veya kırmamış olsun isterse çöpe atmış olsun ben 650 lira ile asla zengin olmam iyi bilirim ki o da fakir olmaz yalnız ben ALLAH'tan korkan bir insanım her türlü onun zararını karşılarım iade de istemem o cihazda onun olabilir, ancak konuda ki mesajları okuyunca bir tuhaf oldum hayamız dan giren mi dersin edebimize laf atan mı dersin çoluk çocuğumuza beddua eden mi dersin doğu batı ayrımı yapanlar mı dersin ne dersen de sanırsın herkese vahiy gelmiş peygamberliklerini ilan etmişler.

Terbiyesiz herifler insanların karakterlerini sorgulamak size mi düşmüş? nesiniz siz tüm satıcılar dolandırıcı da bir tek siz mi dürüstsünüz? ve siz hayatınız da hiç mi elektronik eşya satmadınız alıcı kişi mağdur edebiyatı yaparak sizi kandırmış olamaz mı art niyetli olamaz mı? nedir bu tek taraflı saldırgan tavrınız buradan da anlaşılıyor ki cahillik bedeninizden taşıp dilinize ve klavyen-ize vurmuş.

son olarak yerde bulduğum ipad'i 1 hafta 10 gün uğraşarak sahibine ulaştırmış (forumda konusu var) ve bundan da maddi manevi zarar görmüş forumda daha önce ihtiyaç sahiplerine (Türkiye'nin doğusunu batısını ayırt etmeden) bilgisayarlar ve bilgisayar bileşenleri hediye etmiş bunların kargosunu bile kendim karşılamış bir insan olarak

Bana edilen tüm terbiyesizlikleri aynen olduğu gibi iade ediyorum. konu altına yazan ve açmış olduğum ilana yazan kişileri muhatap almamakla birlikte, şahsıma yaptıkları ve yapacakları ithamlardan ve atıp tutmalarına istinaden yasal haklarımı saklı tutuğumu da buradan bildirmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

Merhaba, yakın derece bir akrabamın acı kaybı nedeniyle foruma uzak kaldım belli bir süre

konu da ki ilk mesaj kısmen olmakla birlikte doğrudur detaylara girmeye gerek kalmadan katılmadığım tek noktanın cihazın sim kartını tanımaması ben cihazı evde kendim üretmiyorum, yurt dışından geldi evde eski kullanmadığım bir cihazın imei numarasını attırdıktan sonra 1 kez kart takıp şebeke denemesi yaptıktan sonra (telefon görüşmesi ve internet testi) cihazı kapattıp kaldırdım akabinde de zaten satışa koydum ekranda ki küçük siyah noktayı gerçekten görmedim çünkü cihazı toplamda 5 6 dakika kadar kullandım.

-Kargo yerine ulaştıktan sonra alıcı arkadaş, bana ulaşamamış hak veriyorum bu konuda kendisine ve kendisininde bu durumu normal karşılamasını bekliyorum, bana cihazın ekranına ait fotoğrafları gönderdi çok küçük bir noktada siyahlık olduğu için eğer kendisi için çok önemli değilse kullanmasını söyledim kesinlikle bu söylemimde art niyet yok "bu kadar kusur kadı kızında da olur hesabı" ile söyledim yok iade etmek istiyorsada pazartesi günü kargoyu geri alıp para iadesi yapacağımı söyledim suruçtaki olaylardan sonra kargoya gidemedim pazartesi yanılmıyorsam salı günü iade almaya gittim ve bana gönderici tarafından kargonun kendi isteğiyle geri çekildiğini söylediler bende kargodan geri döndüm

Sonuç olarak arkadaş ekran konusunda haklı sim kart olayını kendim denediğim için ne kendimi nede arkadaşı suçlayamıyorum çünkü elektronik cihaz her şey olabiliyor.

Nihayetin de arkadaş ifixit tarafından açılması en zor cihaz seçilen cihazı da hemen açmayı başarmış elinde ne tür tornavida setleri varsa artık, tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.

Neyse cihazı açmış olsun veya olmasın kırsın veya kırmamış olsun isterse çöpe atmış olsun ben 650 lira ile asla zengin olmam iyi bilirim ki o da fakir olmaz yalnız ben ALLAH'tan korkan bir insanım her türlü onun zararını karşılarım iade de istemem o cihazda onun olabilir, ancak konuda ki mesajları okuyunca bir tuhaf oldum hayamız dan giren mi dersin edebimize laf atan mı dersin çoluk çocuğumuza beddua eden mi dersin doğu batı ayrımı yapanlar mı dersin ne dersen de sanırsın herkese vahiy gelmiş peygamberliklerini ilan etmişler.

Terbiyesiz herifler insanların karakterlerini sorgulamak size mi düşmüş? nesiniz siz tüm satıcılar dolandırıcı da bir tek siz mi dürüstsünüz? ve siz hayatınız da hiç mi elektronik eşya satmadınız alıcı kişi mağdur edebiyatı yaparak sizi kandırmış olamaz mı art niyetli olamaz mı? nedir bu tek taraflı saldırgan tavrınız buradan da anlaşılıyor ki cahillik bedeninizden taşıp dilinize ve klavyen-ize vurmuş.

son olarak yerde bulduğum ipad'i 1 hafta 10 gün uğraşarak sahibine ulaştırmış (forumda konusu var) ve bundan da maddi manevi zarar görmüş forumda daha önce ihtiyaç sahiplerine (Türkiye'nin doğusunu batısını ayırt etmeden) bilgisayarlar ve bilgisayar bileşenleri hediye etmiş bunların kargosunu bile kendim karşılamış bir insan olarak

Bana edilen tüm terbiyesizlikleri aynen olduğu gibi iade ediyorum. konu altına yazan ve açmış olduğum ilana yazan kişileri muhatap almamakla birlikte, şahsıma yaptıkları ve yapacakları ithamlardan ve atıp tutmalarına istinaden yasal haklarımı saklı tutuğumu da buradan bildirmek istiyorum.

Tesadüfe bakar mısınız, ben ne zaman bir işlem yapsam arkasından çıkıp ben şunu yapacaktım diyor satıcı. Dün cihazı 250tl forumdan bir arkadaşa sattim ve kargoyu da gönderdim. Orada bana laf sokma babında cihazı nasil açtığımi da merak ettiğini yazmış, saf değiliz, beni her gorusmemiz de salak yerine koyan satıcı, 38 yasinda yıllardır teknolojinin içinde yaşayan insanım. Bırak ta bu islerden biraz anlayayim.

Şimdi gelelim iletişim meselesine, bir insan mesajlara çağrılara günlerce cevap veremez mi ? Cevap istemiyorum. Ben neyin ne olduğunu gördüm.
    Kargodaki görevli bile şehir dışında olduğunu söylediğinde bile kargoya uğradığını ama kargoyu almadığını söylüyorsa benim söyleyecek sözüm olmaz tabi.

E hadi diyelim bu kadar da oldu, peki satıcı bey, bu cihaz bana 700tl ve sinir sistemi bozukluğuna mâl oldu, basit hesapla 700-250= 450tl yi gönderdiğim hesaba iade edin.
    Madem Allah inanç ahiret korku terimleri literatürünüzde yer alıyor ve sizin için kıymetli.
    Manevi zararimi da istemiyorum.
    Ama ben böyle yapmayacağınıza eminim. Neyse beddua çok kötü birşey ama hakkımı tazmin etmediğiniz müddetçe her kuruşu dizinize gözünüze dursun.

• www.sanalpazar.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

Merhaba, yakın derece bir akrabamın acı kaybı nedeniyle foruma uzak kaldım belli bir süre

Çok boş yazmışsın.Arkadaş dediğinde haklıymış ama

quote:

söktüm dayanamadım,
    şimdi foruma girer sökmesen iade alacaktım vs der eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: megaonur

www.sanalpazar.com

Sonuna kadar haklisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: flasource

quote:

Orijinalden alıntı: megaonur

www.sanalpazar.com

Sonuna kadar haklisiniz

bende referanslı üye tarafından dolandırıldım bu devirde babana bile güvenme

• Gecmis olsun ömer abi senin ne kadar dürüst ne kadar yardımsever ne kadar iyi biri oldugunu bilen bilir.Boyle dolandırıcılarda senin dürüstlügünü temiz kalpliligini fırsat biliyor.Su güzelim forum ortamını bozuyorlar.Tekrardan gecmis olsun abi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mp3Player

Gecmis olsun ömer abi senin ne kadar dürüst ne kadar yardımsever ne kadar iyi biri oldugunu bilen bilir.Boyle dolandırıcılarda senin dürüstlügünü temiz kalpliligini fırsat biliyor.Su güzelim forum ortamını bozuyorlar.Tekrardan gecmis olsun abi

Tesekkur ederim güzel kardeşim, bilmukabil, sevgi ve hurmetlerimle.

• Biz neyiz biliyormusun Urfa'da esnafın askere bozuk telefon satıp sonra sen bozdun diye dövmesi sonucu o esnafın anasını avradını gözünün önünde ağlatmış insanlarız tek değilim yani kim olduğumu Urfa'da çok iyi bilirler de sen onları bilirmisin bilmem konunun en başında suç var sen cihazı sıfır diye satıyorsun cihaz ikinci el çıkıyor sonra o arkadaş ister telefonu açar ister kapatır ister alır sana yedirir ister anana ister bacına söver birşey diyemezsin senin hesap şu

Sen git torbacılık yap o torbacıdan mal alan genç yakalansın onu neden meydanda içti diye gence kız ama en başta hata ney senin millete torbacılık yapman yani Yok iade alıcaktım küfür etmişler filan bu yüzden etmem yapmam bunlar hikaye sen bildiğin ürünü kakalamışsın yazık günah her konunun altına güvenilmez diye yazıcağım istersen 20 yıldır forumda ol sen kötü birisin çok kötü birisin en sevdiğinden çıkar inşallah 650 tl misliyle çıkar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.