Şimdi Ara

SATILMIŞTIR .....Samsung SpinPoint F3 1TB..103SJ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÜRÜN SATILMIŞTIR........EYLÜL 2010 VATAN FATURALI ..DEPOLAMA AMAÇLI KULLANILDI..TERTEMİZ SIFIR GİBİ..EYLÜL 2013 E KADAR GARANTİLİ
    [simage]
     SATILMIŞTIR .....Samsung SpinPoint F3 1TB..103SJ.
    [/simage]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zawazingo -- 17 Ocak 2012; 20:11:04 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• takip
  • takip
  • Takip..
  • ÜSTADIM EYLÜL 2010 FATURALI ÜRÜN NASIL EYLÜL 2013 E KADAR GARANTİLİ OLUYOR 3 SENE YANİ Bİ ZAH EDEBİLİRMİSİN?BİR DE KEŞEKE ÜRÜNÜN KENDİ FOTOSUNU KOYSAYDIN DAHA İYİ OLURDU?AYRICA 1 SENELİK MALDA HER ZAMAN PAZARLIK PAYI OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM
  • GARANTİ BELGESİNDE 3 YIL YAZIYOR O YÜZDEN..............FORUMDA AYNI MALDAN DAHA UCUZA VARSA ALABİLİRSİN....SEN ÖNCE TÜRKÇE DERSİ AL..(((((( Bİ ZAH EDEBİLİRMİSİN?BİR DE KEŞEKE )))))))))))))))ONDAN SONRA
    DÜŞÜNMEYE DEVAM EDEBİLİRSİN.............
    ++++SAĞ ÜS TARAFTA.....PM DENİLEN BİRŞEY VAR SORULARINI ORDAN SORSAYDIN..GEREKLİ BİLGİLERİ HERKESE OLDUĞU GİBİ SİZEDE VERİRDİM.+++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zawazingo -- 28 Aralık 2011; 9:20:21 >

• PM
  • PM GÖNDERDİM BAKARMISIN
  • takip, taksitli satma imkanın varmı ayrıca bad sector raporunu paylaşırsan daha iyi olur
  • arkadaş sorunsuz bi satıcı ve malının arkdasında durur hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selegna

Garanti belgesi.
    Forum nicki yazılı bi kagıt
    + Hdd
    + Hdd tune ile tarama ve Healt status fotolarının

Resmini cekip foruma koyarsanız almak için pm atarım.

şaka heralde
  • Fiyat gayet makul. Bu fiyata satılması lazım bad sector testi koyarsanız çok hızlı satılacaktır.
  • ARKADAŞLAR BED SEKTÖR TESTİ YAPTIM ..RESMİNİDE KOPYALAYIP BİR KENARA KOYDUN..DAHA SONRA HDD SÖKÜP KUTULADIM..TEST RESMİNİDE YANLIŞLIKLA SİLDİM..İŞİN KISACASI ŞİMDİ UĞRAŞMAK ZOR GELİYOR..ALAN ARKADAŞ BUNDA BED SEKTÖR VAR DERSE..HEMEN GERİ ALIRIM...AMA YOKTUR EMİN OLABİLİRSİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zawazingo -- 7 Ocak 2012; 23:29:17 >

• Bu fiyatada takip yazılırmı. Alacak olan için güzel fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selegna

Garanti belgesi.
    Forum nicki yazılı bi kagıt
    + Hdd
    + Hdd tune ile tarama ve Healt status fotolarının

Resmini cekip foruma koyarsanız almak için pm atarım.

böyle birşeyi istemeden önce satıcının üyelik tarihine, rütbesine ve referanslarına baksaydınız keşke.

quote:

Orijinalden alıntı: embayo07

Bu fiyatada takip yazılırmı. Alacak olan için güzel fiyat.

takip, sadece fiyat indirimini takip için yazılmıyor. şimdilik ihtiyacının olup olmadığı henüz belli değildir, kesinleşince konuyu derhal bulmak istiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 8 Ocak 2012; 20:50:46 >
  • Favorilerime ekle butonunu tıkladıktan sonra gönder e tıklayarak ürünü oradan takip edebilirsiniz. Frum gelişiyor ama insanlar bunu takip edemiyor.
  • İhtiyacı olan için fiyat gayet iyi. Satıcı da sağlam adamdır.
  • ben sırf raid için alıcaktım aynı modelden elimde var çok memnunum ama ankartla raid işi bilmediğim için
    kalkışmıyorum..
  • Telefon ile görüşüldü
    Yarın alım yapılacak
  • HDD..SATILMIŞTIR..İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.