Şimdi Ara

Satılmıştır.....Premier Discman Vcd Mp3 Cd Player + Hediyeli Kaçmaz 30 YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Satılmıştır.....Premier Discman Vcd Mp3 Cd Player + Hediyeli Kaçmaz 30 YTL

Satılmıştır.....Premier Discman Vcd Mp3 Cd Player + Hediyeli Kaçmaz 30 YTL

Arkadaşlar ürün vcd-mp3 ve normal cd yi çalıştırır.televizyona bağlayarak vcd filmlerinizi izleyebilir veya mp3 şarkılarınızın bulunduğu cdnizi takıp cihazı televizyona bağlayarak şarkılarınızı televizyondan dinleyebilirsiniz.Anti şok özelliği mevcuttur.5 Değişik ekolayzır ayarı vardır.Lcd ekranı mevcuttur.Hold yani tuş kilidi mevcuttur.Ürünün en güzel özelliklerinden biri kendi pillerini şar edebilmesidir böylece her seferinde yeni pil alma derdinden kurtuluyorsunuz.Ürün uzaktan kumandalıdır.Orjinal kutusundadır ve Full aksesuardır.Ürüne isterseniz kulaklık takabilirsiniz isterseniz dijital aux çıkışı sayesinde televizyona bağlayabilirsiniz.

Ürünün yanında iki adet şarj edilebir Gp marka pil,
    Ürünü araba teybine bağlayabilmeniz için orjinal philips marka araç adaptörü
    Orjinal şarj cihazı
    Televizyon bağlantı kablosu
    Orjinal araç şarj cihazı
    Kumandası
    gönderilecektir.

Fiyat: 35 ytl----->30 ytl nakit ihtiyacından dolayı

Bu fiyata kaçmaz.

Alan arkadaşa hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beker3761 -- 6 Şubat 2008; 18:41:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bence fiyat yüksek üstad..Bunların sıfırı,çin malı mp3çalarlar çıkınca iyice düştü.Bende de aynısı var,yatıyor şimdi..iyidir,hoştur,candır..Ama fiyat pahalı...
  • 10 ytl araç kitini değeri 5 ytl gp marka piller discman 25ytl geliyo daha nasıl pahalı olsun arkadaşım kalitesini bilirsin ürünün yani bu çinlileri haritadan silcem en sonunda heryerden çıkıyolar ya...

• quote:

Orjinalden alıntı: enebahadir

10 ytl araç kitini değeri 5 ytl gp marka piller discman 25ytl geliyo daha nasıl pahalı olsun arkadaşım kalitesini bilirsin ürünün yani bu çinlileri haritadan silcem en sonunda heryerden çıkıyolar ya...

Yakında insan taklit ederlerse şaşma hocam..Kit ve pili atlamışım,özür dilerim
  • Acil Satılıktır...Nakit İhtiyacından Dolayı

• pm attım
  • Satışa devam bu fiyata bulunmaz ürün

• Bugün metro grossmarkette gördüm 28 YTL. siyah süper bir alet
  • Bakınız sıfır fiyatlar;
    http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=979&IID=6868
    http://msn.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=660071
    http://www.hilalpazarlama.com/urunler.php?type=58&Kategori_Ad=Discman%20/%20VCDman%20/%20Walkman&grup=4
    http://www.netosfer.com/urun/PREMIER_PRM_355_TASINABILIR_MP3_CALARLI_VCD_OYNATICI.php

Bu fiyata bulamazsınız derken migrosun metronun kilerin verdiği dandik ve iade mallardan bahsetmiyorum.
    Ben yanında araç kiti ve şarj edilebilir pilleri de veriyorum.Ürün tertemiz ve sorunsuzdur.Satma nedenim maddi sıkıntılardır.Dükkanıma bakın ne var ne yok satıyorum.

• Bende de var aynısından yıllarca sorunsuz kullandım, çok seyahat etti benimle.
    Adam daha kaça versin, yanında bir sürü bişey veriyor.
    Bu arada benimkinin kumandası bozuk, aleti satamazsan ayrı alabilirim.
    Kumandası saat piliyle çalışıyor onu da belirtelim.
  • "lord_master" nickli arkadaşa satılmıştır.Hayırlı olsun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.