Şimdi Ara

[SATILMIŞTIR] Philips 49PUS6561 49

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TV'yi 22 Mart 2017 tarihinde satın aldım. 49 inch 124 Ekran, Ultra HD 4K çözünürlükte, gerçek 100Hz ve Direct LED panel. 3 tarafında Ambilight ambiyans aydınlatma vardır. Android sistem olup hem kendi uygulama mağazasından hem de APK dosyaları ile istediğiniz Adroid uygulamalarını yükleyip kullanabilirsiniz. Dahili uydu alıcısı vardır. Daha büyük ebatlı TV almak için satıyorum. Herhangi bir ürün ile takas yoktur. FİYATI: SATILMIŞTIR.

Ödemesini aldıktan sonra Gölcük çevresinde kendim getirip teslim edebilirim. Alternatif olarak uyan hafta sonu zamanlarda Bursa veya Yalova'ya da kendim teslim edebilirim. Zaman zaman o taraflara gidiyorum. Ancak TV'nin ücretini almadan paketleyip evden çıkartma gibi bir seçeneğim yok. İsteyen evime gelip TV'yi görebilir, evden alabilir veya önden ödemesini yapar ve uyan şekilde çevre teslimatı veya kargo gönderimi olur. Kargo durumunda orijinal kutusunda hem TV hem de kutusu ayrı ayrı baloncuklu koruma ile paketlenerek gönderilecektir.

Kutu ölçüleri 17x123x79 cm olarak alabilirsiniz. Ağırlık da 20 KG olup buna göre kargo fiyatı hesaplatabilirsiniz. PTT Kargo ile 60tl ye gönderme imkanım var.

TV Resimleri:

[SATILMIŞTIR] Philips 49PUS6561 49 [SATILMIŞTIR] Philips 49PUS6561 49
    [SATILMIŞTIR] Philips 49PUS6561 49[SATILMIŞTIR] Philips 49PUS6561 49
    [SATILMIŞTIR] Philips 49PUS6561 49

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 15 Ekim 2019; 21:55:14 >

• Kaç saniyede kanal değiştiriyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pimpLORD kullanıcısına yanıt
    3 saniye kadar sürüyor hocam dahili uydu alıcı gördüğüm kadarıyla. Siz sorunca baktım özellikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.