Şimdi Ara

****SATILMIŞTIR****MSI z97 G55 SLI, i5 4690k, 20 GB Ram Thermaltake Water 3.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ****SATILMIŞTIR****MSI z97 G55 SLI, i5 4690k, 20 GB Ram Thermaltake Water 3.0
    @FaLCoN^ adlı kullanıcıya elden satılmıştır, kendisine tekrardan teşekkür ediyorum iyi günlerde kullanması dileğiyle

Yaklaşık 3 yıl süreyle kullandığım bilgisayarımı satışa çıkartıyorum.

Aldığım ilk günden beri Thermaltake Water 3.0 ile kullandım, sıcaklık değerleri 60'ın üstünü görmedi denecek kadar az süre geçirmiştir.
    Termal macununu en kötü 1.5-2 ayda bir yenileyerek kullandım, radyatörü bile temizdir. Düzenli olarak radyatörü yıkıyordum aktif kullanırken. Teslim etmeden önce yeni termal macun süreceğim şu anda zaten kullanımda olmadığı için herhangi bir şey yok üzerinde her şeyini temizleyip kapattım kasayı.
    4.6 ghz stabil olarak çalışabiliyor(1.287voltage) ve sıcaklıklar geçmiyor 50 60 aralığını, geçse bile çok ağır kullanımda geçiyor. Yanılmıyorsam en son 4.5 ghz(1.272voltage) olarak ayarlıydı.
    Son benchmarkını paylaştım.

Son 2-3 aydır köşede duruyor kasa tertemiz şekilde, normalde ortalama bir ekran kartı daha alıp yayın bilgisayarı olarak kullanmayı planlıyordum ama bütçe pek elvermedi diyeyim.
    HDD ve GPU yoktur.
    Alan arkadaşa Windows 10 Pro key'ide vereceğim, çalışıp çalışmayacağından emin değilim. Yeni bilgisayarımda denediğimde izin vermemişti, keyin anakarta kayıtlı olduğunu düşünüyorum büyük ihtimallede çalışır.
    2 Farklı ram kiti var içerisinde
    Gskill RIPJAWS 12GB(8+4 2x) 1600mhz
    Crucial Ballistix Tactical 8GB(4+4 2x) 1866mhz
    Sorunsuz çalışmaktadırlar, 1866 mhzde XMP açık 1.55voltage ayarlılar yanlış hatırlamıyorsam.

Lütfen overclocklu bu muhabbeti yapacaksanız yazmayın. Neyse nasılsa onu söylüyorum.

Parça parça satmayı düşünmüyorum. Sadece Sıvı soğutucuyu istemezseniz anlayış gösteririm. Stock soğutucusu duruyor hiç kullanmadım. Bunların dışında söyleyecek pek bir şey kalmıyor sanırım.
    Son olarak tüm içeriği yazıyorum:
    MSI Z97 G55 SLI Motherboard
    i5 4690k CPU
    Thermaltake Water 3.0
    Highpower 750W 80+ Bronze
    Gskill RIPJAWS 12 GB 8+4
    Crucial Ballistix Tactical 8 GB 4+4
    Zalman Z11 Plus

İçindeki 2 tane fan değiştirmiştim fakat marka ve detaylarını hatırlamıyorum. Teki 2000RPM diğeri 1700 civarı.

İşlemci, anakart, soğutucu vs. kutuları mevcuttur. Talep edilirse birlikte verebilirim.

Kozyatağı civarından elden teslim olabilir.
    Onun dışında kargo alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.